Skoči na vsebino

KOLEDAR........KONCANO!!! ITAQ!!!!


Priporočene objave

Ja da je še z njo!

ne tumbaj !! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bomo že enkrat vidli ta koledar al ne???

smo ga že :o B) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bomo že enkrat vidli ta koledar al ne???

smo ga že :o B) :)

Eeeeee, niti ne :(

Guuuuugggggggggggooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bomo že enkrat vidli ta koledar al ne???

smo ga že :o B) :)

Verjetno je bil sam en izvod, pa še tist za Črno goro! :P :D :D :D ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni mal pozn za prodajo koledarjev? ;) B)

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
A bomo že enkrat vidli ta koledar al ne???

smo ga že :o B) :)

Verjetno je bil sam en izvod, pa še tist za Črno goro! :P :D :D :D ;) B)

Tkole, da se enkrat...zadnjic razlozim.....koledar je bilkoncan...z zamudo, ampak je bil koncan, izvodov je bilo narejenih cca 65! Izzrebanih je bilo 10 srecnezev, ostli ste lahko koledarje kupili po ceni 800 sit, kar jih je pa naredila samo pescica motosvetovcev....zaradi tega je bila moja totalna izguba...reci in pisi cez 70.000,00 sit!!! To ti je tko, k se spravis eno delo narest, pa usi neki gobcajo pa so pametni, pol k pa pride do izdelka...pa noben noce dat tistih 800 sit....sitnis....za pjaco se da vec... neeeeeeeeeee...koledar pa ni vazn!!! Tko da sm jst prvic pa zadnjic popusil za motosvetovce!!!! Drugic si pa sami koledar delite...JAZ NIKOLI VEC!!!!

LP

Gugo :angry:

Popravljeno . Popravil Gugo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bomo že enkrat vidli ta koledar al ne???

smo ga že :o B) :)

Verjetno je bil sam en izvod, pa še tist za Črno goro! :P :D :D :D ;) B)

Tkole, da se enkrat...zadnjic razlozim.....koledar je bilkoncan...z zamudo, ampak je bil koncan, izvodov je bilo narejenih cca 65! Izzrebanih je bilo 10 srecnezev, ostli ste lahko koledarje kupili po ceni 800 sit, kar jih je pa naredila samo pescica motosvetovcev....zaradi tega je bila moja totalna izguba...reci in pisi cez 70.000,00 sit!!! To ti je tko, k se spravis eno delo narest, pa usi neki gobcajo pa so pametni, pol k pa pride do izdelka...pa noben noce dat tistih 800 sit....sitnis....za pjaco se da vec... neeeeeeeeeee...koledar pa ni vazn!!! Tko da sm jst prvic pa zadnjic popusil za motosvetovce!!!! Drugic si pa sami koledar delite...JAZ NIKOLI VEC!!!!

LP

Gugo :angry:

Jest bi pa kupu enga, če bi vedu, da ta zadeva obstaja. Nobene reklame. pa brez zamere. B)

p.s. Če se ga bo dalo videt, bi še vedno vzel enga.

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, Gugo, a men ga se nisi dal za protiplacilo?! Jebemo, zakaj me ne spomnis?! Saj ves, da mene rozika daje... Naslednjic mas, da me spomnis!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!