Skoči na vsebino

KOLEDAR........KONCANO!!! ITAQ!!!!


Priporočene objave

gugo,popravi seznam - ice & icelady ze ves kam. :twisted: :wink: :lol: ahja,ampak samo ob pomankanju kandidatov. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[EVO RZPORED:

Januar :ALLA

Februar :HOTSCHKO

Marec :MACICA, GREGS

April :TADEJ

MAj :BLADZO, SMESKO, MAJ

Junij :AJA

Julij :HANZI

August :DEMONS_EYE. GHOST_R1, VRAGICA

September :

Oktober :

November :ANUBIS

December :CYC, SF, EINHERJER, VRTNICA

Ostanejo pa se AISHA, LUCY, UTI, LOJZI,ICE,ELIMINATOR,STROM, HORJO HORJULIS VULGARIS in POLDY!!

Uf, gužva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa mogoče še boljšo idejo. Dejmo se v enem mescu slikat vsi skupaj po možnosti z motorji ali pa se razdelimo v par skupin po mescih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa mogoče še boljšo idejo. Dejmo se v enem mescu slikat vsi skupaj po možnosti z motorji ali pa se razdelimo v par skupin po mescih.

Hej, slikat bo treba zdaj zlo v kratkem. Priznam, da mene trenutno tut približno ne vleče na motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bo pa vsak prinesel svojo sliko z motorjem, pa bo Gugo vse skupi zmontirov v eno. Hec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO NOV RAZPORED:

Januar :ALLA, ICE & ICELADY

Februar :HOTSCHKO, MARJAN

Marec :MACICA, GREGS

April :TADEJ

MAj :BLADZO, SMESKO, MAJ

Junij :AJA

Julij :HANZI

August :DEMONS_EYE. GHOST_R1, VRAGICA

September : MAX

Oktober :

November :ANUBIS

December :CYC, SF, EINHERJER, VRTNICA

Ostanejo pa se AISHA, LUCY, UTI, LOJZI,ELIMINATOR,STROM, HORJO HORJULIS VULGARIS, POLDY, TRATNJAK DAMIJAN, PAHORINI in MANUELA z DETETOM!!!

GSM pa dobiil trenutno samo od:TADEJ

Prijave zbiram se do vkljucno pon. 11.11.2002, potem tiste, ki se niso odlocili za noben mesec porazdelim in pocasi zacnemo z snemanjem.

Bi pa lepo prosil od vseh zgoraj nastetih kaksen tel. da se lahko domenimo za snemanje.

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je vseen, pri vsakem mesecu mi kaj ne paše ampak naj bo oktober, ker ni gužve pa še mojga mačka prijavim zraven :lol:

ups, oktober že zaseden??? pol pa nč ... gužval se pa ne bomo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej jz si ti ze prej mojo cifro dala tko da pobrski po listik mojo sliko pa od cyca mas tut... tko da ...k Einherier pride s kačim poklič takoj uletima :wink:

:shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, ne ga srat! Jest tle sam gobec otresam. Da ne bi slučajno me kej u koledar tlaču. Ne bo ratal, bo kuj film v fotiču poču! :wink: :lol:

Pa caki mal folk...a sm jst reku, da me ne zaj..... k se gremo tole resno, zdej nrj mi sam resni potrdijo udelezbo, pa da taneresne vn zmecem....

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, ne ga srat! Jest tle sam gobec otresam. Da ne bi slučajno me kej u koledar tlaču. Ne bo ratal, bo kuj film v fotiču poču! :wink: :lol:

Pa caki mal folk...a sm jst reku, da me ne zaj..... k se gremo tole resno, zdej nrj mi sam resni potrdijo udelezbo, pa da taneresne vn zmecem....

LP

Gugo 8)

Pa predlagam, da seznam updatiraš v prvem postu tega topica, da ne bomo zadeve iskali po celem topicu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostanejo pa se AISHA, LUCY, UTI, LOJZI,ELIMINATOR,STROM, HORJO HORJULIS VULGARIS, POLDY in TRATNJAK DAMIJAN!!!

Prijave zbiram se do vkljucno pon. 11.11.2002, potem tiste, ki se niso odlocili za noben mesec porazdelim in pocasi zacnemo z snemanjem.

Bi pa lepo prosil od vseh zgoraj nastetih kaksen tel. da se lahko domenimo za snemanje.

LP

Gugo 8)

Ej, pa jaz sem ti že takoj povedala za december :shock: ....hitro me napiši! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy v ledru (brez biča)+zr7 - junij (ali kje drugje samo da je toplo - sexy zašvican :wink: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahtevam December zase... Edini se bom vozil pozimi, pa tudi edini bom pokazal "ljubavni tepih" kar se smatra kot zimsko opremo in je tudi meseecu primerno!

Kar nehaj... tudi jaz se bom vozil, pa se bolj postaven sem ... (beri - rahlo visji)

Če vzameš za merilo vajine motorje(SF na MM) še dolgo ne boš ujel SF.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej jz si ti ze prej mojo cifro dala tko da pobrski po listik mojo sliko pa od cyca mas tut... tko da ...k Einherier pride s kačim poklič takoj uletima :wink:

:shock: :shock:

Vsaj na to bi pomislil, da Vrtnica ne bi pisala po stajersko ("uletima") :twisted: Blond :twisted: :twisted: :lol: :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi javno poudarja, da se ni nikoli prjavu za model. Za tehnično pomoč (fotografiranje, maskerstvo, scenografijo in podobno) ja, slikou se ne bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!