Skoči na vsebino

KOLEDAR........KONCANO!!! ITAQ!!!!


Priporočene objave

Prijavljam se za april - moj rojstni mesec. A se lahko se dve bejbi z mano slikata?

Tadej

nj nj Tadej. To naj bi bil koledar za punce. Zakaj pa bi morali zraven tvoje lepote gledat še ženske?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nj nj Tadej. To naj bi bil koledar za punce. Zakaj pa bi morali zraven tvoje lepote gledat še ženske?

BOJKOTTTT!!!!! Hočem koledar za fantke, al pa vsaj 50/50!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahem......sem videl,da je alla ze "zasedla" januar; no ja,ce vam kandidatov zmanjka za 1.mesec,icetours (v celotni zasedbi) lahko tudi tu pomaga. :lol: drugace se pa prostovoljno javljam,da bi pod dolocenimi pogoji bil pripravljen trpeti med omenjenimi dvemi damami. 8)

tum didldam tamtam......rompompom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mater se grebejo za AVGUST... punce imamo prednost... AVGUST JE MOJ... :evil: :P :P :P :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nj nj Tadej. To naj bi bil koledar za punce. Zakaj pa bi morali zraven tvoje lepote gledat še ženske?

BOJKOTTTT!!!!! Hočem koledar za fantke, al pa vsaj 50/50!

Horjo, saj bosta dva (če sem jst to prav razumela) eden za fantke in en za punčke) v tistem za fantke bomo motosvetovke za model, v tistem za punčke pa motosvetovci. Gugo, a sm se zmotila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nj nj Tadej. To naj bi bil koledar za punce. Zakaj pa bi morali zraven tvoje lepote gledat še ženske?

BOJKOTTTT!!!!! Hočem koledar za fantke, al pa vsaj 50/50!

Horjo, saj bosta dva (če sem jst to prav razumela) eden za fantke in en za punčke) v tistem za fantke bomo motosvetovke za model, v tistem za punčke pa motosvetovci. Gugo, a sm se zmotila?

Evo jaz tud predlagam da je najbolje da naredite kar tri različne koledarje; Moškega, ženskega in malo mešanega (50/50).

Če bo kakšen moški zmanjkal se recimo prijavljam za avgust ko sem se ponovno rodil Oz Julij ko sem trkal na petrova vrata pa ni hotel sprejeti-HVALA BOGU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je Vrtnica pogojno zasedla december ji ga jaz odvzemam skupaj z mojim maxijem...

Ti kaj pa če bi nardil prizor kok se cyc bojuje proti tvijim kačicam, k so ovile vrtnico a? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je Vrtnica pogojno zasedla december ji ga jaz odvzemam skupaj z mojim maxijem...

Ti kaj pa če bi nardil prizor kok se cyc bojuje proti tvojim kačicam, k so ovile vrtnico a? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je Vrtnica pogojno zasedla december ji ga jaz odvzemam skupaj z mojim maxijem...

Ti kaj pa če bi nardil prizor kok se cyc bojuje proti tvijim kačicam, k so ovile vrtnico a? :twisted:

Al pa ce bi se cyc bojeval proti kacam, jaz pa obvijem vrtnico? Ne bi bilo slabo a? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa ce bi se cyc bojeval proti kacam, jaz pa obvijem vrtnico? Ne bi bilo slabo a? :)

Hja tudi to bi biv prizor 1A :wink:

Edin problem je cy, al pa če mu ne bomo povedal, pa rečemo :" dej prim mal kači???!!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa ce bi se cyc bojeval proti kacam, jaz pa obvijem vrtnico? Ne bi bilo slabo a? :)

Hja tudi to bi biv prizor 1A :wink:

Edin problem je cy, al pa če mu ne bomo povedal, pa rečemo :" dej prim mal kači???!!"

Cist v redu, kar se mene tice..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiice me kace ne motijo, bi pa Vrtnico, tako da odpade :D Jaz bom itak z Vrtnico hehe, pa bo ona povedala a bo trpela zraven kake kace :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiice me kace ne motijo, bi pa Vrtnico, tako da odpade :D Jaz bom itak z Vrtnico hehe, pa bo ona povedala a bo trpela zraven kake kace :lol:

Spielverderber!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!