Skoči na vsebino

KOLEDAR........KONCANO!!! ITAQ!!!!


Priporočene objave

Jz necem bit ob nobeni kaci niti 200m blizu!!!!!!!!!!!!!!!!

Pru ein pa bomo mi trije cyc ti pa jz :)

Sorry sanci.... two's company, three is crowd... (razen ce bi bila ti pa moji dve kaci)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry sanci.... two's company, three is crowd... (razen ce bi bila ti pa moji dve kaci)

Company indeed, it's only that I'm the other half :wink: :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry sanci.... two's company, three is crowd... (razen ce bi bila ti pa moji dve kaci)

Company indeed, it's only that I'm the other half :wink: :wink: 8)

V primerjavi z vajino "sirokostjo" sem jaz lahko obe polovici :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primerjavi z vajino "sirokostjo" sem jaz lahko obe polovici :>

Lahko si za dodatna 1 (torej da sva midva z Vrtnico pol, ti pa druga polovica), samo potem pridemo navzkriz z "two company, three crowd" :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primerjavi z vajino "sirokostjo" sem jaz lahko obe polovici :>

Lahko si za dodatna 1 (torej da sva midva z Vrtnico pol, ti pa druga polovica), samo potem pridemo navzkriz z "two company, three crowd" :lol: :wink:

Komplicirano - najbolje, da sta vidva sama.. pa je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, Gugo kje si zdaj. Maš takšn naval, da bo mesecev zmankal :P :P :P

Kaj pa če bi naredil tedenskega ali pa celo dnevnega recimo? Mislim da bi brez večjih problemov prišel mogoče celo do dnevnega medtem kot tedenski sigurno ne more splavati po vodi zaradi pomnjkanja fotomodelov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjer, jaz bi se pa slikala s tvojimi kačami... mi ne bi bilo treba skrbet za obleko, kaj bom gor dala... pa junij je tudi že dovolj topel mesec :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjer, jaz bi se pa slikala s tvojimi kačami... mi ne bi bilo treba skrbet za obleko, kaj bom gor dala... pa junij je tudi že dovolj topel mesec :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Vse je stvar dogovora a ne... Sam mislim, da bo slikanje bolj v mrazu, ce naj bi koledar bil za naslednje leto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

totalen odklop tole....

Opažam veliko gužvo in povpraševanje po kači. Posodim svojega pitona. Lepo je treba ravnat z njim,ga božat...pa božat in spet božat. Zadovoljstvo pokaže dokaj redko, takrat pa pljune.

Navali narod...

Aja...pozabil sem omenit, da ljubi predvsem in izključno žensko roko in družbo, da ne bo pomote in koga ugonobil.

hehehehe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je stvar dogovora a ne... Sam mislim, da bo slikanje bolj v mrazu, ce naj bi koledar bil za naslednje leto...

... vem, da se koledar ne bo slikal junija - mislila sem za junij :) ... sicer pa me raje ne jemat preveč resno :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahtevam December zase... Edini se bom vozil pozimi, pa tudi edini bom pokazal "ljubavni tepih" kar se smatra kot zimsko opremo in je tudi meseecu primerno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahtevam December zase... Edini se bom vozil pozimi, pa tudi edini bom pokazal "ljubavni tepih" kar se smatra kot zimsko opremo in je tudi meseecu primerno!

Kar nehaj... tudi jaz se bom vozil, pa se bolj postaven sem ... (beri - rahlo visji)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je stvar dogovora a ne... Sam mislim, da bo slikanje bolj v mrazu, ce naj bi koledar bil za naslednje leto...

... vem, da se koledar ne bo slikal junija - mislila sem za junij :) ... sicer pa me raje ne jemat preveč resno :wink:

Skoda :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko je sej nas je lohko vec na decembru!

SAm res Ein pls ne kac prpelat s seboj!!!! :)

He-he, se pravi, ce jih pripeljem, nas bo takoj manj? :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko je sej nas je lohko vec na decembru!

SAm res Ein pls ne kac prpelat s seboj!!!! :)

He-he, se pravi, ce jih pripeljem, nas bo takoj manj? :>

tebi sm ze na ircu povedala al mene ne bo al me boste pa pobiral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica, a ti lahk povem, da sta uni dve kači tooooooook luštkani!!!! 8)

sej sta lahko luskani nimam nic proti kacam sam kot sm ze nekje omenila se bojim kac v naravi in v terariju!!! Heh Bajlo sm mela 4 v 6 kr se nism hotla o kacah naucit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Gugenhajm, zdej bo pa treba v roke plunit in naredit malo razporeda kdo bo predstavljal kak mesec, pa kaka bo kompozicija slik, pa scena.......Pa hitr objavit, da bomo vedli, a je treba prej še u solarij skočt..... :wink: :D :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Gugenhajm, zdej bo pa treba v roke plunit in naredit malo razporeda kdo bo predstavljal kak mesec, pa kaka bo kompozicija slik, pa scena.......Pa hitr objavit, da bomo vedli, a je treba prej še u solarij skočt..... :wink: :D :D :D :D :D

Alla

EVO RAZPORED:

Januar :ALLA, ICE & ICELADY

Februar :HOTSCHKO

Marec :MACICA, GREGS

April :TADEJ

MAj :BLADZO, SMESKO, MAJ

Junij :AJA

Julij :HANZI

August :DEMONS_EYE. GHOST_R1, VRAGICA

September :

Oktober :

November :ANUBIS

December :CYC, SF, EINHERJER, VRTNICA

Ostanejo pa se AISHA, LUCY, UTI, LOJZI,ELIMINATOR,STROM, HORJO HORJULIS VULGARIS, POLDY in TRATNJAK DAMIJAN!!!

Prijave zbiram se do vkljucno pon. 11.11.2002, potem tiste, ki se niso odlocili za noben mesec porazdelim in pocasi zacnemo z snemanjem.

Bi pa lepo prosil od vseh zgoraj nastetih kaksen tel. da se lahko domenimo za snemanje.

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!