Skoči na vsebino

KOLEDAR........KONCANO!!! ITAQ!!!!


Priporočene objave

uvajam pobudo "the big boyz" za MS-koledar - vsi "veliki fantki" na ENI sliki........ bo slika slik. 8) 8)

veliki po velikosti igrač ali "živi teži" :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem že jaz predlagu, pa me niste jemali resno. Še enkrat pravim, da bi bile take slike najbolj zanimive, pa še vsi bi na koledar prišli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valjda, kaj se bo vsak zase slikal? Takšen koledar si lahko za svoj egotrip naredi vsak sam oz. zase.

(Neja in jaz bova imela pa dosti dela ehehe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uvajam pobudo "the big boyz" za MS-koledar - vsi "veliki fantki" na ENI sliki........ bo slika slik. 8) 8)

Matr Ice, pred tem argumentom pa tud jest pokleknem. Ene par tapravih Motosvetovcev, žive legende iz kluba težakov, no ja, to bi šlo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, folk.. če nimate kam vtaknit moje mofe, dejte za februar... zraven hočkota... :) Bosta dve črni makini na kupu :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simon & Tejka ---> april! Bi pa jaz potem opcijsko sodeloval še na sliki težakov -- 195 cm/130 kg PRESS

Okej? Moj GSM pa dobis na CHAT-u...

Ce april ni placa, pa naju lahko das tudi kam drugam - itak se vozimo celo zimo hehehe :-) (bi se znal na elefantih februarja zalotit PRESS)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. res da je že bol pozna ura, vendar mi je zmiri majn jasn!!! :shocked!:

:agrue:

1. Kakšen bo koledar? (ali bo narejen po mesecih, ali pa kot gasilski oz. dimnikarski koledar?)

2. Nois Data - kakšen položaj ti zasedaš????- a si vodja projekta, ali nadzorni, ali producent

3. gugo isto vprašanje velja tudi zate! (ideja pa je na tojem zelniku zrastla predvidevam!)

4. Kakšni pogoji so za slikanje, poleg lepotni-predvidevam

5. ali slikani dobijo izvod zastojn ali v zameno za predplačilo oz. plačilo

:agrue:

pa malo šale- Lahko bi dodali katere rastlince lahko sadimo oz sejemo po dnevih.......ha ha ha

Ne samo kakšne koristne motoristične datume pa ne bi glih škodli

LP

Boboxsi

Pa kje se dobi prijavni list in kako so ščitene avtorske pravice da ne bojo

te fotke pristale v napačnih magazinih oz .,......... :splat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. res da je že bol pozna ura, vendar mi je zmiri majn jasn!!! :shocked!:

:agrue:

1. Kakšen bo koledar? (ali bo narejen po mesecih, ali pa kot gasilski oz. dimnikarski koledar?)

2. Nois Data - kakšen položaj ti zasedaš????- a si vodja projekta, ali nadzorni, ali producent

3. gugo isto vprašanje velja tudi zate! (ideja pa je na tojem zelniku zrastla predvidevam!)

4. Kakšni pogoji so za slikanje, poleg lepotni-predvidevam

5. ali slikani dobijo izvod zastojn ali v zameno za predplačilo oz. plačilo

:agrue:

pa malo šale- Lahko bi dodali katere rastlince lahko sadimo oz sejemo po dnevih.......ha ha ha

Ne samo kakšne koristne motoristične datume pa ne bi glih škodli

LP

Boboxsi

Pa kje se dobi prijavni list in kako so ščitene avtorske pravice da ne bojo

te fotke pristale v napačnih magazinih oz .,......... :splat:

BOBO, spet ga serjes, pa sam poste nabijas. Kukr, da ti nism ze osebno use razlozu. Idejni in vodja tega projekta sem jaz, Noise se pa samo :lol: ..... :lol: CENZURA :lol: ...... :lol: Danes pade prva klapa snemanja. Kar bo pa bo

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, jaz sem bil mal odsoten, zdej sm pa spet prisoten! 8)

Sicer mi je bolj kot ne vseeno, raje pa za poletje(junij, julij), tja kjer bo več placa.

Gugo, telefonsko dobiš enkrat v bližnji prihodnosti na chatu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. Nois Data - kakšen položaj ti zasedaš????- a si vodja projekta, ali nadzorni, ali producent

Kot lastnik motosveta dam žegen za uporabo imena "motosvet". Za vse projekte, tako tudi za gugotov koledarski projekt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj na to bi pomislil, da Vrtnica ne bi pisala po stajersko ("uletima") :twisted: Blond :twisted: :twisted: :lol: :D :wink:

Phe cyc, ti si pa res brihtn pubec, ni kej :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. Nois Data - kakšen položaj ti zasedaš????- a si vodja projekta, ali nadzorni, ali producent

Kot lastnik motosveta dam žegen za uporabo imena "motosvet". Za vse projekte, tako tudi za gugotov koledarski projekt.

Temu se reče licenciranje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. Nois Data - kakšen položaj ti zasedaš????- a si vodja projekta, ali nadzorni, ali producent

Kot lastnik motosveta dam žegen za uporabo imena "motosvet". Za vse projekte, tako tudi za gugotov koledarski projekt.

Temu se reče licenciranje...

Ja, ali pa franšiza! Cenik pa še Nojz sestavlja! :wink: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dogovoru z vodjo projekta (gugo) bom prevzel slikanje štajerskega dela koledarskih lepotic (in lepotcev). pošljite mi vaše tel., da se dogovorimo za slikanje ker moramo to narediti do konca drugega tedna (gugo popravi če se motim).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!