Skoči na vsebino

KOLEDAR........KONCANO!!! ITAQ!!!!


Priporočene objave

Tema & projekt ponovno odprta. Podrobna navodila sledijo od Gugota, bomo naredili pa vso stvar tako, da bo fajn. Še "making the motosvet calendar" film bomo posneli, ehehehe.

Zaenkrat od mene samo -- kar se tiče prijav, telefonskih itd -- se obračajte na Gugota... Bo on več povedal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dogovoru z vodjo projekta (gugo) bom prevzel slikanje štajerskega dela koledarskih lepotic (in lepotcev). pošljite mi vaše tel., da se dogovorimo za slikanje ker moramo to narediti do konca drugega tedna (gugo popravi če se motim).

Pervy, obvezno kontaktiraj tudi mene, da posnamem še filmčič o foto sessionu. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dogovoru z vodjo projekta (gugo) bom prevzel slikanje štajerskega dela koledarskih lepotic (in lepotcev). pošljite mi vaše tel., da se dogovorimo za slikanje ker moramo to narediti do konca drugega tedna (gugo popravi če se motim).

Pervy, obvezno kontaktiraj tudi mene, da posnamem še filmčič o foto sessionu. 8)

ouki douki edino nevem kako bom vse naenkrat skupaj spravil, ice&lady bom slikal verjetno v petek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dogovoru z vodjo projekta (gugo) bom prevzel slikanje štajerskega dela koledarskih lepotic (in lepotcev). pošljite mi vaše tel., da se dogovorimo za slikanje ker moramo to narediti do konca drugega tedna (gugo popravi če se motim).

Pervy, obvezno kontaktiraj tudi mene, da posnamem še filmčič o foto sessionu. 8)

ouki douki edino nevem kako bom vse naenkrat skupaj spravil, ice&lady bom slikal verjetno v petek.

Ti privat..oz na mail dostavim tel. od folka iz tvojga konca.

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene še zdej niste dal za februar :(

LP

Popravu, zdej si februar.

Zdej se je treba samo se z lojzijem zment, pa termin dolocit za LJ.

Lojzi, ce bos kej tole prebral, mi prosim po mailu poslji tel. da se zmeniva kdaj in kako.

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene še zdej niste dal za februar :(

LP

Popravu, zdej si februar.

Zdej se je treba samo se z lojzijem zment, pa termin dolocit za LJ.

Lojzi, ce bos kej tole prebral, mi prosim po mailu poslji tel. da se zmeniva kdaj in kako.

LP

Gugo 8)

Pa mene zbrisi od decembra kr se strinjam s tistim kar je Nois napisau v uni temi glede polnoletnost ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mene zbrisi od decembra kr se strinjam s tistim kar je Nois napisau v uni temi glede polnoletnost ...

Hmm ja, na to sem tudi sam mislil, pa sem bil raje tiho ... sem raje vkljucil se v zadevo, da bi preprecil kako neumnost, ce bi slucajno do cesa prislo .... oz. morda bi bilo omiljeno ce bi bil jaz zraven ... ker me njena mama menda nima za huligana :D :D

Situacija ... koledar nastane v kakih 500 izvodih, kak drug casopis napise kaj o Motosvetu in da sliko koledarja zraven, po Murphyju ono kjer bi bila Vrtnica ... in njena mama bi to videla, pa "huligane" naokoli ... ne bi bilo fino :wink:

Jaz drugace pri zadevi ostajam ... ce to moji stari vidijo bo to pac del "sok terapije" :lol: :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostanejo pa se AISHA, LUCY, ELIMINATOR, POLDY, TRATNJAK DAMIJAN, MARIJAN, PAHORINI, SYMRU, BOBO in zaenkrat PUPA!!!

Gugo

Ok, mi lahko poveš prosim, kaj pa to pomeni?? A nas pa nimaš kam dati??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisuka...je tolk kandidatov, da bo mel vsak dan v mescu svojo sliko....:D

Jaz se kot ponavadi prijavljam z zamudo...pa ce mam na izbiro bi si tud kar marec zbral ;)

Jaz rezerviram Roty. ;)

Da ne bi bilo: Nismo znali ;)

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, a lahko please razložiš na kakšen način / sistem bo narejen koledar... kolikor sem razumel iz najinega pogovora ne bo nič po mesecih razdeljeno temveč bo vse na enem... Correct me if I am wrong...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, a lahko please razložiš na kakšen način / sistem bo narejen koledar... kolikor sem razumel iz najinega pogovora ne bo nič po mesecih razdeljeno temveč bo vse na enem... Correct me if I am wrong...

Ja mas prou, sam se nisem razlozil raji, da se nebojo prevec bunili...bom prvo naredil neke vrste beta verzijo koledarja, pa pokazal, pa bojo potlej videli. Nic bat...vsem bo usec(vsaj upam)

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, a lahko please razložiš na kakšen način / sistem bo narejen koledar... kolikor sem razumel iz najinega pogovora ne bo nič po mesecih razdeljeno temveč bo vse na enem... Correct me if I am wrong...

Ja mas prou, sam se nisem razlozil raji, da se nebojo prevec bunili...bom prvo naredil neke vrste beta verzijo koledarja, pa pokazal, pa bojo potlej videli. Nic bat...vsem bo usec(vsaj upam)

LP

Gugo 8)

Jaz bi za začetek gamo! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, mucek, kaj pa če si je Allo že kdo rezerviral??

KJE? KDO? Prec prste polomu usakmu... :wink: :twisted: :D

Klinc pa taka pleha, ce na tako lep motor, kot je srebrna CBRa ne pada... hihihi... :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, mucek, kaj pa če si je Allo že kdo rezerviral??

KJE? KDO? Prec prste polomu usakmu... :wink: :twisted: :D

Klinc pa taka pleha, ce na tako lep motor, kot je srebrna CBRa ne pada... hihihi... :twisted: :D

Hej Gregs, vidim, da ti tvoj plastic-fantastic gledaš še ob 3h ponoči ??!!! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, mucek, kaj pa če si je Allo že kdo rezerviral??

KJE? KDO? Prec prste polomu usakmu... :wink: :twisted: :D

Klinc pa taka pleha, ce na tako lep motor, kot je srebrna CBRa ne pada... hihihi... :twisted: :D

gregs...........CBR .......PLEHA?! :shock: saj ma vec plastike,kot moj carunalnik. :twisted: :lol: tko da...... alla ze ve kaj dela. 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Gregs, vidim, da ti tvoj plastic-fantastic gledaš še ob 3h ponoči ??!!!

Ne, takrat delam... ko ne morem spati... :wink: :D

Komu se pa da po stopnicah v lopo gledat, kako motorcek pancka?! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!