Skoči na vsebino

Grenka izkušnja nekega motorista


damchy

Priporočene objave

uf,ob zgornjem tekstu sem komaj zadrzevala solzeunsure.gif vsa cast za tako voljo in trmo... sama sem mela samo 2 meseca nepremicno desno nogo pa sem misla, da bo konec sveta..pa ni primerjave s tem,kar se je tebi zgodilo..res je najhuje, ko ne mores opravljat osnovnih funkcij in morajo skrbet zate, kot za dojencka...in ko gres prvic po stopnicah, uf, cista zmagalaugh.gif zanimivo je, kako v takih primerih cenimo stvari, ki jim drugace sploh ne posvecamo pozornosti...

upam, da bo vse ok in bos kmalu spet na motorju (ce je se volja)..drugace pa hvala ker si to izkusnjo delil z nami...vcasih rabimo kaj takega, da se mal umirimosad.gif

srecno tudi tebitrance_44_wink5.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob branju tega se spomnim tistih občutkov tik pred mojim padcem, ki jih težko opišeš kaj ti takrat možgani premdelajo v zelo kratkem času.Ko sem dojel da ni več rešitve in grem na tla takrat sem začutil tisti primarni strah za svoje življenje.

Samo sreči se lahko zahvalim da sem zletu s ceste na ravnino in se ustavil pred gozdom ter ostal cel razen bolecin po telesu in rajs po plastiki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je res s težavo brati, zraven kar pomislim, ali je to sploh mogoče...

Me pa zanima ali si s to izkušnjo za zmeraj odpisal motorje?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damjan, če se ne motim, si svojo zgodbo še ne dolgo tega imel objavljeno v Dolenjcu, ne?

Drugače je pa res, da se ponavadi ne zamislimo o takih situacijah, vse dokler ne zadeva neposredno nas ali naših bližnjih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapo dol, da si preživel in boš normalno zaživel po taki hudi nesreči in da si bil pripravljen to izkušnjo delit z nami!

Upam, da bo tudi kdo od "kamikaz" ki jih vsak dan srečujemo na cesti prebral tole zgodbo in naslednjič preden bo brezglavo divjal po cesti premislil ali je vredno :trance_33_sleep:

glede na to, da Tekota poznam pa verjamem, da ti opore in pomoči prijateljev ni manjkalo in prav je tako

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro napisano!!! Tudi jaz ti želim čimprejšnje okrevanje!! res bi lahko marsikdo tole prebral... bi bilo priporočljivo

SREČNO

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se bom danes vozil po isti cesti, če se ne motim je to na belokranjski strani Vahte, tik preden se prevesiš proti NM. Pa upam da se pocajtaš in da se ne naučiš iz tvoje izkušnje samo ti, apak tudi vsi mi ostali.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čimprej se pocajtej in upam, da se bo kdo zamislil nad svojo vožnjo.

LP vsem in čimveč varnih km.

Uroš

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo sem mislo, eh, tega se mi ne da brat.

pol sem pa začel...

...nadaljeval...

...še kar bral...

...no, pol je blo pa naenkrat konec.

kaj naj rečem?

hvala, da deliš takšno izkušnjo z nami.

se mi zdi da se me je vsaj malo prijelo.

ps.

ona z viličarom je pa huda. trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čimprej se pocajtej in upam, da se bo kdo zamislil nad svojo vožnjo.

LP vsem in čimveč varnih km.

Uroš

Kar se mene tiče ni tole ravn point zgodbe (ki je btw res dobro napisana), ker dejansko se je tipu zgodilo neki, kar se dejansko lahko zgodi vsakemu motoristu, ki uživa v dinamiki vožnje z motorjem. Konc koncev mislim da je večina motoristov, ki jim motor dvigne utrip in pričara nasmeh, imela kdaj motor v malo globjem naklonu. In ko voziš tako se ti taka stvar kaj hitro lahko zgodi.

Zadeva je malo v premislek ljudem, ki se vozijo in opozorilo kake so lahko posledice. Tistim ki niso povsem zihr ... da dajo stvari mal na tehtnico ..... Da bi se kdo kdo spametoval zaradi tega pa dvomim, budale so budale ........ motoristi po duši pa ponavadi vedo kak je rizik, sploh kak tak ki se je že valjal po tleh.....

Damch tebi pa želim dobro okrevanje še naprej... uf pa zmer se ob takih zadevah spomnim na Klajbo... upam da se je pri njemu premaknilo kaj naprej z njegovo nesrečno roko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke k okrevanju, pretresljiva življenska izkušnja ... Vonj po bencinu je hudičev, če te zastrupi, je konec s teboj .... Kaj pa razmišljanja o naslednjem motorju ??? Je še kakšna želja ?

Še enkrat, srečno do končnega okrevanja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res si dobr opisou, pomoje se bo vsak vsaj mal zamislu k bo tole prebrau.. pa mal manj gonu (vsaj upam), majstr drž se . LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro si se zlizal. Imej še naprej močno voljo do življenja in poslušaj predvsem sebe.

Po takem dogodku ( ko matildi nekako uspeš pokazati sredinec pokonci) človek povsem drugače gleda na življenje oz. ga ceni neizmerno bolj kot prej.

Aja, po 7. letih sem pred tednom dni prvič prehodil več kot 1km. naenkrat.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostna zgodba, tudi mene se je zelo dotaknila. Hvala, da si zbral pogum in jo bil pripravljen deliti z nami. Zgodba je lahko vsakemu v opomin. Vsaka ti čast, da si se tko lepo porihtal in imaš tako lepo voljo do življenja. Želim ti čim hitrejše nadalnje okrevanje (v kar niti malo ne dvomim) ter veliko veselja in sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!