Skoči na vsebino

Grenka izkušnja nekega motorista


damchy

Priporočene objave

Lep pozdrav,zan0088 tud če kupiš tavelizga GS-a se ti lahk kaj naredi.Damjan,kapo dol pred tabo,da si se uspel vrnit v stare tire,ta nesreča naj ti ne bo le v spomin,ampak tudi v opomin,če praviš da si še vedno na bencin adrenalin.Vem kako je,ko te pri takšni hitrosti na sred ovinka nekaj čaka,mene je pesek,odnesel sem jih pa le z zvinom gležnja in strganimi oblačili.Lepo se mejte še naprej pa se še slišmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na madežu lahko odletiš že pri 40 kilometrih na uro. Pošlihtaj se in vse dobro, vsem pa še veliko lepih in varnih kilometrov.

 

Verjemi, da se boš še vozil. Tudi jaz sem imel težak crush s šleperjem:...Zaprl mi je pot iz stranske ceste,  14 dni kome, mesec šol sobe in 3 mesece bolnice ter 6 mesecev bolniške, pa obe roki in noga polomljeni pa se še furamo. Če je veselje, je veselje

Edo, TDM 900

Popravljeno . Popravil maty19
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo prebrat da spet vlada optimizem!

zgodba prav za vsakogar, predvsem za trenutek ko te prime obcutek neprebojnega.

respect

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral zgodbo, kaj naj recem...pretresen, šokiran totalno, samo da se je na koncu kolikor toliko dobro končalo in da ima damchy tolk optimizma, volje do življenja, dobrih prijateljev in družino ker v takih trenutkih te to drži pokonci. Pa ni važno kakšen motor je...kolega se je pred leti z ATX-om skoraj fental, eno nogo je imel v istem stanju kot damchy, tako da ni važno ali je to SS, SM, cross, potovalni enduro, nesreča ne nikoli počiva zato previdnost nikoli ni odveč, čeprav je naša previdnost večkrat "poteptana" z neprevidnostjo drugih udeležencev prometa...

 

Srečno damchy in ostali motoristi pa lep dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preletavam temo, in se sprašujem, če dejansko prav nihče ne pomisli da se to lahko zgodi tud njemu? A sem edini k pomisli tud na to, in si  rečem de morm tud domow pridet vsakič ko zapnem čelado? Sej včasih pamet zaklenem v klet, ampak....vedno vedno vedno se zavedam de počnem nek relativno nevarnega, in da srečni konci na cesti niso samoumevni.  :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preletavam temo, in se sprašujem, če dejansko prav nihče ne pomisli da se to lahko zgodi tud njemu? A sem edini k pomisli tud na to, in si  rečem de morm tud domow pridet vsakič ko zapnem čelado? Sej včasih pamet zaklenem v klet, ampak....vedno vedno vedno se zavedam de počnem nek relativno nevarnega, in da srečni konci na cesti niso samoumevni.   :unsure:

Tako kot ti Cartman....vsakokrat ko se usedem na moped...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damjan, svaka ti čast ...

... očitno si zmagovalec ... :)

... kljub vsemu ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se tudi sam večkrat sprašujem. Pa ne najdem odgovora.

 

Damjan imel si  hudičevo srečo, da si preživel, kasneje pa ogromno volje in želje po življenju. Skratka nisi  se predal in z bolečo in hudo izkušnjo si še vedno tu.

 

Kot kaže dnevno stanje na cestah, se mi dozdeva da jih je vedno več, ki mislijo, da se kaj takega NJIM pa že NE more zgoditi. Tako na 2, kot tudi 4 kolesih.

 

In, ja - to da moram ali pa morava, domov prit v enem kosu, se meni svaljka nekje globoko v podzavesti tudi po tistem, ko zapnem čelado in zajaham sedlo. Seveda so trenutki in situacije ko ...... BI ....... ožel gasaaaaa, pa se sproži tam globoko nekje ........... klik............ a je vredno?

 

NI. definitivno NE.

 

Ker je furkanje za mene še vedno en velik "užitek" in sprostitev.

 

Za extatične užitke in "nabijanje adrenalina ....... pa je cesta preveč nevarna. Kljub temu, da je tudi sicer življenje - smrtno nevarno.

 

Sem pa 100% prepričan, da bi se veliko onih, ki se jim TO NE MORE ZGODITI, moralo videti tele slike in prebrati izpoved nekoga, ki je to doživel. Bi jih veliko raje dalo nogo ali roko malo dol iz plina, če bi se jim v trenutni želji po "uživanciji" in adrenalinu, kaka takale fotka posledic padca ali nesreče ........ odvrtela nekje v "backupui".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vecina prjatlov je men rekla, pa kaj to sploh beres, pa gledas posnetke nesrec....To bi mogl ze na uvodnih predavanjih cpp, pa pol cel cas opravljanja izpita predvajat filmcke....No, vrjetn bi se marsikdo premislil.... :grrr 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, morali bi............

Ampak ni "cool", ni "inn", ni marketinško zanimivo.........

 

Bolj pomembno je, da na cigaretah piše, da škodujejo zdravju, da povzročajo impotenco, da ............

Bolj pomembno je, da na vsaki embalaži hrane jasno z malimi neberljivimi črkami piše, katere vse strupe vsebuje

Bol pomembno je, da so obdavčili sladke pijače

Bolj pomembno je, da bodo obdavčili mastno hrano..........

 

Slik in posnetkov, ki ljudi "iritirajo", jih streznijo in opozarjajo na morebitne hude posledice določenih dejanj ............ NOČE OBJAVITI ........NIHČE

 

To, kao ni stimulativno ..........

 

Je bolje prikazovati "driftanje" po rondojih - kao nabavi tak stroj in boš svooooooboden, in še druge take finte.

 

Tisti, ki vemo kaj in kako - takele stvari preberemo, in jih damo nekam zadaj - v spomin/za opomin, tisti, ki SE JIM TO NE MORE ZGODITI, pa tega itak ne berejo in ne gledajo, oziroma po prvi besedi ali sliki ......... ugasnejo stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 let pozneje...

Res nisem pogledal datumov, ampak očitno tudi ti občasno slediš stare zgodbe?.

Pa lahko noč, da nebo narobe ker je ura pozna

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj si mi napisala da naj pogledam datume. Kaj veš mogoče sem iskal datum izpred 13 let ko sem v Dolomitih izgubil najboljšega kolega. Nažalost je imel rad motor, pa saj ni nič narobe 25.8 bi bil star 58 let. Mogoče iščem kako njegovo objavo. Pa lep pozdrav

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, knedl pravi:
pred eno uro, knedl pravi:

... ko sem v Dolomitih izgubil najboljšega kolega...

...Mogoče iščem kako njegovo objavo...

Na moderatorja se obrni, pa ti bo pojasnil, kako boš našel vse objave dotičnega člana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je toliko pomembno, kdaj je bila kaka objava? Po mojem še veljajo. Sploh take, ki so se zarezale v spomin.

Dokler so teme odprte, so odprte in se lahko piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskanja take tematike nikomur ne privoščim. 

Želim vsem lepo pisanko in ogromno kilometrov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!