Skoči na vsebino

Priporočene objave

odšravfal dizo pa z gilo očistil kanal tm k se diza na šravfa in sedaj dela hvala.

Zdaj me pa zanima kam na lpp se nese cilinder brusit a tm k je tehnični pregled

Tam ja, naslov je isti samo vhod je drugi (kolikor se spomnim poiščeš delavnico, je dobro označeno, delajo pa samo dopoldne) . Samo kaj boš pa brusil? Če se ne motim ima Yungster alu cilinder, to pa potem ni tako preprosto ( potreben je nov nanos tega pa oni kolikor vem ne delajo, pa še pregej drag hec je to ) .

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 10 let pozneje...

 

Zivjo situacija je sledeca motor ne da iskre in sicer gre za tomos yungster racing (brezplatinski vzig) menjal sem kabel od svecke svecko vzigalno tuljavo in vseno neda iskre ali je imel kdo podobno tezavo?

Kaj naj naredim da mi bo motor spet vzgal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

pozdravljeni

imam tomos yungster in imam problem z sprednjo lučjo. Danes sem zamenjal žarnico in žarnica ne  sveti. Ko sem iztaknil kontakt in ga zopet vtaknil je zasvetla , nato pa nič od nje.

če pa zamenjam poziciji stika žarnica sveti močno, ampak pozicijska neha delati.

Se morda kdo spozna in mi pomaga. Moral pa bi zamenjati tudi zavorne ploščice, ker že 10 let ni bilo nič obnovljenega

Hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!