Skoči na vsebino

Bosna in Hercegovina


Priporočene objave

Pozdravljeni!

Zanima me, če je letos že kdo potoval po BiH, da sporči kakšne so kaj cene bivanja ( prenočišč ) kje se splača itd... Vse informacije pridejo prav..

Hvala in LP :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Info TUKAJ

pa moral boš povedat kateri konec,kraj v BiH te zanima? Pavšalno govorit je bzv

Ja imaš prav. Prespal bi okoli Jajc ali v Jajcu, Sarajevu, mostarju, nato pa grem na Pelješac k prijatelju. To bom naredil nekje v začetku junija

LP :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spanje se ti vrti okoli 10-15€/glavo, včasih zajtrk vštet, odvisno :D Malo preleti zgornji link...je marsikaj napisano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem za eno varianto, ki je najugodnejša in se ji cena že od nekdaj ne spreminja;

...Pod smreko pored sela! :O:P:D(pa ne me tepst...!)

Bosna je fajn!! Ni drago, pa še domačini so natur!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja imaš prav. Prespal bi okoli Jajc ali v Jajcu, Sarajevu, mostarju, nato pa grem na Pelješac k prijatelju. To bom naredil nekje v začetku junija

LP :closedeyes:

Banja Luka

www.moteldragana.com

Iz Banja luke proti Jajcu cca 30km - Motel Lav

Motel Lav - Dabrac

Telefon: 050 483 000 Na magistralnom putnom pravcu Banja Luka - Jajce - Sarajevo, u mjestu Dabrac, smješten je motel "Lav". Motel raspolaže sa 6 komfornih soba sa TVC i TV, ukupo 12 udobnih ležajeva. Sa sunčane terase pruža se pogled na jezero Bočac i vertikalno uzdignut vrh planine Čemernice. Uz pristupačne cijene i ugodan ambijent motel "Lav" predstavlja idealno mjesto za ručak i odmor.

Fax: 050 480 851

E-mail: nema

Web: nema

Kontakt: nema

Opširnije...

Apartmaji Amra - Sarajevo

http://www.motoboom.com/amra/indexs.html

www.pansion-mostar.com

http://www.bhtourism.ba/download/eng/PLH.pdf

http://www.google.si/#hl=sl&q=pansion+lav+mrkonji%C4%8D+grad&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=f6ae0e7dc90ec812

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me, če je letos že kdo potoval po BiH, da sporči kakšne so kaj cene bivanja ( prenočišč ) kje se splača itd... Vse informacije pridejo prav..

Hvala in LP :trance_27_notworthy:

Nič bat, ceneje kot je Bosna težko najdeš. Tam so me vprašali, če bom v motor tankal polno ali za određeno vsotu. HAHA Motor pa je bil nabasan ko hudič.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Cenik prehrane v manj turističnih krajih - Donji Vakuf. Hrana je bila zelo vredu. Cene pa še bolj, haha.

post-12625-127548178612_thumb.jpg

post-12625-127548190029_thumb.jpg

Sam tolk, da osvežimo lanske cene.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V kratkem se nameravam podati prvič v Bosno in ker ne maram avtocest me zanima kakšen nasvet o poti do Bihača.Teh cest ne poznam in ne bi rad naletel na kakšen makadam kamor me je Google maps že pripeljal,čeprav je bila cesta označena drugače.Nameravam iti preko Cerknice in Kočevja,predvsem od Kočevja do Bihača pa bi rad kakšen nasvet.Kakšna je ta trasa ki jo predlaga Google.

Sem prilepil povezavo pa ne dela.Torej Google predlaga dve poti,katera je boljša?

LP Joe

Popravljeno . Popravil JoeFZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem sicer kaj je tebi predlagal, ker mi na hitro ne uspe tvojega linka zrihtati, a moja trasa bi bila tale LINK, ker je res zabavna, zanimiva in večinoma z prav odličnim asfaltom, zabavnimi ovinki, pokrajina je čudovita, ni veliko prometa... super je!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavljam vprašanje.Torej od Kočevjem proti Bihaču je več možnih poti.Še nikoli nisem bil v tistih krajih,pa se ne bi rad za..bal.Katera varianta je najboljša?

1

2

3

4

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti dam samo varianto, ki jo res poznam. Od Kočevja greš do Karlovca. V Karlovcu pa skozi Slunj proti Plitvicam. Mal pred Plitvicami imaš odcep (zaviješ levo, dobro označeno) proti Bihaču, mejni prehod Izačić. Do Bihača potem ene 10 km. Zdaj, če je tvoj cilj Sarajevo, imaš že v Bihaču dobro označeno. Mal iz Bihača ven se začne ena fenomenalna cesta, široka, dober asfalt, odprti, dolgi ovinki. Vse do Mrkonjič grada.

Drugače pa...z postanki od Ljubljane do Sarajeva kar enih 8-10 ur.

Če res še nisi bil v tistih krajih....okol Bihača je tolk avtov z SLO tablicami, da boš mislu, da si blizu doma...hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti dam samo varianto, ki jo res poznam. Od Kočevja greš do Karlovca. V Karlovcu pa skozi Slunj proti Plitvicam. Mal pred Plitvicami imaš odcep (zaviješ levo, dobro označeno) proti Bihaču, mejni prehod Izačić. Do Bihača potem ene 10 km. Zdaj, če je tvoj cilj Sarajevo, imaš že v Bihaču dobro označeno. Mal iz Bihača ven se začne ena fenomenalna cesta, široka, dober asfalt, odprti, dolgi ovinki. Vse do Mrkonjič grada.

Drugače pa...z postanki od Ljubljane do Sarajeva kar enih 8-10 ur.

Če res še nisi bil v tistih krajih....okol Bihača je tolk avtov z SLO tablicami, da boš mislu, da si blizu doma...hehe.

Ali potrebuješ za BIH - konkretno Bihač potni list, ali je dovolj osebna ?

Kaj pa zavarovanje za voznika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kako pa kaj plačujete v BIH? oziroma kaj se bolj splača: evri, plastika, kune? Letos bova namreč z mojo drago del dopusta spičila po bosni, pa se moram malce pripraviti. In sicer stacionirala se bova nekje v kakem kampu blizu Mostarja (tu ni problem plačevanja, oziroma bom direktno pogledal na net, oz poklical), nato pa misliva vsak dan skočiti na kaki izlet do Sarajeva, pa še ostalih zanimivosti..No v glavnem me zanimajo vaše izkušnje s tovorjenjem keša in menjavo kje se bolj splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa kaj plačujete v BIH? oziroma kaj se bolj splača: evri, plastika, kune? Letos bova namreč z mojo drago del dopusta spičila po bosni, pa se moram malce pripraviti. In sicer stacionirala se bova nekje v kakem kampu blizu Mostarja (tu ni problem plačevanja, oziroma bom direktno pogledal na net, oz poklical), nato pa misliva vsak dan skočiti na kaki izlet do Sarajeva, pa še ostalih zanimivosti..No v glavnem me zanimajo vaše izkušnje s tovorjenjem keša in menjavo kje se bolj splača.

Kot je reku že Frips, vse vzamejo. Je pa tako...v Hrvaškem delu ni problem plačevanja z kunami, v Republiki Srpski pa zna biti. V še tako zakotnem selu pa vzaMejo Evre. Menjalni tečaj je pa 1€ = 2 konvertibilni marki (KM).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala fantje za odgovore. Vsaj nekje je še euro zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa drugač je dobr vedt če te policaji ustavjo, kar te zih bojo. sam 10 eurov u roke pa bo veseu. tongue.gif

LP

S tem pa že imam izkušnje. Včasih je tudi 5 dovolj. Upam, da niso postali pogoltniwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!