Skoči na vsebino

Bosna in Hercegovina


Priporočene objave

Pozdravljeni!

Zanima me kakšna je cesta na relaciji Bihać - Livno in mimo Buškega jezera proti obali?

Hvala

Lp G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me kakšna je cesta na relaciji Bihać - Livno in mimo Buškega jezera proti obali?

Hvala

Lp G

Odlična za 10 , res pa je na določenem delu - Livanjska dolina malo dolgočasna. Letališko ravna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlična za 10 , res pa je na določenem delu - Livanjska dolina malo dolgočasna. Letališko ravna...

Hvala za hiter odgovor.

 

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor zelo lepa pokrajina. Malo pozabljeno od boga.

Lahko pa greš preko Glamoča, je tudi zanimivo.

 

Scarabeo

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti moped dovoljuje vožnjo po makadamu, pa na poti Bosansko Grahovo - Livno pri naselju Donji Kazanci zaviješ desno in se po makadamu sprehajaš pod Dinaro do Buškega jezera. Scarabeo ti je dal napotke za "malo pozabljeno" tale moja pa je "totalno pozabljena".

post-8405-0-66538800-1373655161_thumb.jpg

post-8405-0-24998000-1373655328_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Nekaj "tehnikalij" pred obiskom bunkerja v petek 16.8., po ogledu pa še "čvek" o motorjih. Fant vozi dobro staro XT600.

Midva sva bila z motorji prav do vhoda v bunker.

post-7865-0-87345300-1376838743_thumb.jpg

post-7865-0-99497900-1376838954_thumb.jpg

post-7865-0-69653900-1376839135_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim če ima kateri kake podatke za prenočišče v Jajcu ali bližnji okolici za 7 ali 8 motoristov z tem da se motorji ne pustijo na cesti... gremo v petek 30.8. tako da bi informacije rabil čimprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti kaj pomaga. Hotel Park Livno. Garaža.

 

post-12625-0-22557200-1377429887_thumb.jpg

 

Scarabeo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim če ima kateri kake podatke za prenočišče v Jajcu ali bližnji okolici za 7 ali 8 motoristov z tem da se motorji ne pustijo na cesti... gremo v petek 30.8. tako da bi informacije rabil čimprej.

Hotel Stari Grad, Svetog Luke 3, Jajce 70101, Bosnia and Herzegovina,

Motel-plaža nekaj km od Jajc ja Jezeru Plive

 

ali kaj privat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scarabeo hvala, mi je z poti ker imamo že za naprej izdelano ruto.

MiNa hvala sem mislil kaj bolj ugodnega ne ravno hotel, če slučajno ve kdo kaj za privat v rangu 10€ prenočišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim če ima kateri kake podatke za prenočišče v Jajcu ali bližnji okolici za 7 ali 8 motoristov z tem da se motorji ne pustijo na cesti... gremo v petek 30.8. tako da bi informacije rabil čimprej.

 

Hotel Plivsko jezero.

Bil že 2x pri njih in vedno zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scarabeo hvala, mi je z poti ker imamo že za naprej izdelano ruto.

MiNa hvala sem mislil kaj bolj ugodnega ne ravno hotel, če slučajno ve kdo kaj za privat v rangu 10€ prenočišče.

 

Če pa nisi ravno za hotel in bi šel morda v kamp, imaš pa naprej od Plivskega (če prideš iz smeri Mrkonjič G.), en kavbojski kamp. Ni ne vem kaj, je pa verjetno poceni.

Zdaj sem se spomnil ... poglej v vasi Jezero imajo hišice ... Balkana ali kako se imenuje. Do Jajca imaš cca. 20 - 25km (preveri v Gmapsu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Breitner hvala... in kaka je cena za nočitev... vem za hostel pa tudi za apartmane pri Plivskem jezeru, samo to je kar ne bi želeli, da so motorji na cesti ali po domače niso varovani, zato sem tudi napisal da se motorji ne pustijo na cesti.
Sam sem bil prejšnji teden v kampu na Plivskem jezeru z avtodomom na poti proti Zlatiborju vendar nisem raziskoval možnosti prenočišča za motoriste... nisem pričakoval da se jim bo zdela destinacija zanimiva, ko pa so gledali slike jih je kar premamilo saj so ceste čisto OK tako da če bo vreme OK sem drugi teden ponovno doli
Evo še nekaj slikic... za zadnjo sem se moral kar potrudit z kolesom preko mosta po ozki gozdni potki do razglednega paviljona ali kako naj rečem leseni uti.

jajce1.jpg

 

 

 

 

 

 

jajce.jpg

 

20130812122217.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda pa Youth-hostel. Imajo tudi 8 posteljo sobo pa privatne dvoposteljne pa cene po tvojem okusu in ugodne komentarje na Facebooku.

 

Sicer pa, glede ostalih hotelov. Stari grad je v centru in mislim, da je zvečer promet prepovedan - sem videl, kako so policaji ustavljali voznike. Turist98 je malce dotrajan, ima pa 20% popusta za motoriste, kot tudi hotel Plivska jezera - ista firma - leži pa blizu motela Plaža. Po slikah sodeč je motel Plaža lepši - vsaj od Turista98 - hotela Plivska jezera nisem videl znotraj. Pa še cenejši je od obeh, kljub popustu (enosobna 50KM, dvosobna 75KM). Slabost obeh je oddaljenost od Jajca, ker ne moreš peš v mesto na burek in pivo. Naslednjič bom preveril še hostel.

 

Skoraj mi je škoda zobe z zajtrkom, ker raje grem na burek. Je pa takoj za obokanim prehodom desno ena slaščičarna, kjer je imel tortice po eno marko (pol evra).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena v hotelu Plivsko je 20€/nočitev z zajterkom.

Ceste so vrhunske ... za prvi maj sem kruzal z motorjem od Pretovega sela (HR/BiH) , prespal v Jajcu, ter naslednji dan nadaljeval čez Vakuf do Tomislavgrada, naprej do Imotskega, kjer sem okrog Biokovega naredil turo do Ravče in se spustil v Tučepi, ter prespal v Makarski. Zato vem, da so ceste vrhunske. Do Imotskega pa je ponekod tako lepa okolica, kot bi se peljal v Logarsko dolino.

Zdaj nimam časa .... bi moral pobrskat po slikah in jih par nalepit.

 

Aja, vem da te skrbi za motor. Jaz imam alarm, ampak mi ni bilo kljub temu ne vseeno za motor, da je stal veni na parkirišču. Je pa res, da sem se zmenil, da bi imel sobo z oknom na parkirišče in so mi ustregli, ker je bilo ravno fraj.

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hostel ima varovani parking, tako piše.

 

Dodatni sadržaji - opis hostela:
Jajce youth hostel nalazi se u ulici Stjepana Tomašević 11, u Jajcu. Od samog centra grada udaljeni smo 300 metara, a od autobuske stanice 400 metara. Naš hostel raspolaže sa 45 kreveta koji su raspoređeni u 12 soba. Treba napomenuti da osim mix soba ( što je specifično za ovu vrstu smještaja ) naš hostel raspolaže i sa privatnim sobama, dvokrevetnim, trokrevetnim i četverokrevetnim. Svaka soba ima svoje privatno kupatilo, te WI-FI pristup. Svim gostima na raspolaganju stoji kuhinja u kojoj se nalazi TV i kompjutor. Za sve goste osiguran je besplatan parking, te garaža koja se dodatno naplaćuje.

 

 

Cijene:
Cijena smještaja PO OSOBI kreću se od 8 EURA do 12 EURA, sve zavisno od sobe koju gost želi i u koje vrijeme.

 

http://www.gdjenaodmor.com/gradovi/jajce/hostel-jajce-youth-hostel.htm

 

Scarabeo

Popravljeno . Popravil Scarabeo 500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda pa Youth-hostel. Imajo tudi 8 posteljo sobo pa privatne dvoposteljne pa cene po tvojem okusu in ugodne komentarje na Facebooku.

 

Sicer pa, glede ostalih hotelov. Stari grad je v centru in mislim, da je zvečer promet prepovedan - sem videl, kako so policaji ustavljali voznike. Turist98 je malce dotrajan, ima pa 20% popusta za motoriste, kot tudi hotel Plivska jezera - ista firma - leži pa blizu motela Plaža. Po slikah sodeč je motel Plaža lepši - vsaj od Turista98 - hotela Plivska jezera nisem videl znotraj. Pa še cenejši je od obeh, kljub popustu (enosobna 50KM, dvosobna 75KM). Slabost obeh je oddaljenost od Jajca, ker ne moreš peš v mesto na burek in pivo. Naslednjič bom preveril še hostel.

 

Skoraj mi je škoda zobe z zajtrkom, ker raje grem na burek. Je pa takoj za obokanim prehodom desno ena slaščičarna, kjer je imel tortice po eno marko (pol evra).

V tem hostlu smo mi že dvakrat prespali in smo bili zadovolni,pa še motorji so bili v garaži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.plivatourism.ba/hr/smjetaj/privatni-smjetaj/33

Tukaj spal dve leti nazaj, samo pohvale. 5 minut do plaže na Pivskeh jezerih, po celodnevni vožnji se prileže....

Ostane čas za ogled Jajca in.....

Imajo dva apartmana za veliko oseb, motorji so bili pospravljeni za hišo, je pa to nad motelom Pivska jezera, tam imajo odličen roštilj in Žujo.

Cena je bila 10 €/noč, zjutraj pa na kajgano v Motel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma najde se svugdje... glede na to, da vas je toliko boste tud brez problema kak popust fasali, če boste vstrajni. ;)

Pa lepo pot želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem se bomo verjetno za hostel odločili, se moramo še vsi dobit in dogovorit... poročam po vrnitvi kako je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem se bomo verjetno za hostel odločili, se moramo še vsi dobit in dogovorit... poročam po vrnitvi kako je bilo.

ker vas je veliko,bi bilo dobro da rezervirate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.plivatourism.ba/hr/smjetaj/privatni-smjetaj/34

 

 

Mi smo spali tu.Gospa zna biti zelo zanimiva s svojim pripovedovanjem o zgodovini teh krajev.Ima tudi garažo za nekaj motorjev,lokacija 10 minut peš do centra.Telefon: ++387 30 659 731  Mob.:++387 63 297 117

 

 

LP

Popravljeno . Popravil Toni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!