Skoči na vsebino

Bosna in Hercegovina


Priporočene objave

pred 34 minutami, Snecer pravi:

poleg v etnu selu Stanišiči

http://www.etno-selo.com/

mislim, da bo dovolj fino... :) 

ni pa poceni, pa zsedeno zna bit, čeprav so pa kapacitete ogromne, pa folk prijazen, pa še garažo ti zrihtajo za moped

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, tomash pravi:

Tako je. Etno selo za vikend ne moreš rezervirat. Blizu motel peric bo pa verjetno ok

mi smo vleteli brez kake rezervacije, pa dobili plac, kljub temu da je huda gneča in poroke. Toliko glej, da je zadeva dovolj blizu, ker z mopedom tja vozit za ogled sela je brez veze, raje taksi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 1 minuto, JamesTheMan pravi:

Kako je s plačevanjem z evri v Bosni in Albaniji? Vzamejo al moraš menjati v njihovo valuto?

Jaz sem vsepovsod plačeval z EUR do sedaj, že leta.

Pač drobne bankovce mej poleg za lažje "plačevanje".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, franc pravi:

Ja, samo v bosni znajo (nekateri) kar dobro "zaokrožiti" .

lp

saj pa malo moraš met občutek za cene...po bosni maš itak Petrolove pumpe idr. kjer na kartico tankaš, drugje pa za tisti obrok in spanje ne plačaš znatno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, franc said:

Moje izkušnje so, da zelo radi nekaj kar je 5 mark zaokrožijo na 3€ (2,52€ po kursu) .

lp

dela ti uslugo, pa naj še pazi na tečaj?????   Provizija pač.

Saj je dosti možnosti za menjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz običajno na bankomatu dvignem razumno količino lokalne valute. Kar ostane pa natankam, preden zapustim državo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nekej mi praujo, da naj si zrihtam prenočišče u Bihaču. Eni čudni tipi ... na pol službena varianta ... nima veze.
Kje se tm ali tm okoli z motorjem prespi? Booking ponuja ful, ampak mene zanimajo izkušnje.
Tenks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ima kdo izkušnje z Neum-om v Bosni? za teden dni bi se tam ustavila, pa me zanima vse okrog tega kje, kaj in kako. Parkirišče so varna ali kakšne imate izkušnje? :quad:

Mogoče kak OK hotel ali apartma v bližini morja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 5. 2018 ob 15:58, GO_Tomi pravi:

Nekej mi praujo, da naj si zrihtam prenočišče u Bihaču. Eni čudni tipi ... 

Če še ni prepozno: mi smo pred dvemi leti dva dni prenočevali v hotelrekic.ba .... nova zadeva, vse ok ... ga priporočim brez zadržkov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, cb650f pravi:

Ima kdo izkušnje z Neum-om v Bosni?

Nekaj let nazaj smo tri dni okoli 1.maja bivakirali v tem "biseru" bosanskega morja .... teden dni tam nimaš kaj početi - moje mnenje. Saj zgoraj okoli magistralke je še kar, ko pa se spustiš po hribu dol do morja pa se je čas ustavil ... od vojne porušeni hoteli in zapuščene hiše, neurejeno totalno vse, isto obala, nekaj lokalov in žar ponudba .... kako je v sezoni pa raje ne pomislim - po moje gužva dnevnih kopalcev in kupi smeti .... 

Po moje je kakšen Pelješac dosti boljša opcija ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Fazer03 said:

Če še ni prepozno: mi smo pred dvemi leti dva dni prenočevali v hotelrekic.ba .... nova zadeva, vse ok ... ga priporočim brez zadržkov. 

Ni prepozno. Tenks.
Tolko se vrtijo okol te kaše, kakor bi bila vrela. Pa saj ne gremo koke švercat, jim pravim!
(čudni tiči tej moji dilerji ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, cb650f pravi:

Ima kdo izkušnje z Neum-om v Bosni? za teden dni bi se tam ustavila, pa me zanima vse okrog tega kje, kaj in kako. Parkirišče so varna ali kakšne imate izkušnje? :quad:

Mogoče kak OK hotel ali apartma v bližini morja?

lani sem dremal v hotelu Porat

https://www.booking.com/searchresults.sl.html?aid=335206;label=porat-X4SbOTEDJZdvCncECm5SPwS190685537949%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atikwd-44815678020%3Alp9062557%3Ali%3Adec%3Adm;sid=ae5567e8c6d9e60a729b521716001547;city=-90058;expand_sb=1;highlighted_hotels=243626;hlrd=no_dates;keep_landing=1;redirected=1;source=hotel&gclid=EAIaIQobChMInvOv7Y6t2wIVE4uyCh1V2AMNEAAYASAAEgJdmfD_BwE&

je tik ob morju v centru, cena je bila ugodna, imel sel mali apartma celo

motor sem parkiral za železna vrata in me tudi sicer ni skrbelo

ne vem sicer, kar boš en teden počel v neumu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes grem iz MB v Beograd in bi rad prenočil nekje na pol poti. Izbral sem Prnjavor, šel pa bi preko Zagreba, Siska in Laktašev. Jutri pa dalje Šamac, Brčko, Šabac, Obrenovac in BG.

Je že kdo vozil po teh cestah (zlasti drugi del)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Darko3g pravi:

Hvala. Je kakšna boljša motoristična alternativa?

Pa saj Bjeljina imaš etno selo za videt, potem v Srbijo vstopiš čez most, dalje pa vožnja skozi sela, tudi to je treba videt.

Dih ti ne bo zastajal, ali pač :) prevozi pa boš videl, alternativa ti je AC do BG...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tudi dih ti kdaj pa kdaj zaostane :P (sicer smo pa offtopic, ker govorimo o Srbiji)

58904d2899d66_DSCF1895(3).JPG.29af0647dbfbd7e741f64c269d7bd52d.JPG.49f1ba1533332e68257821cd6e5e5b5d.JPG970885_521669881235902_1333946319_n.jpg.b3c5a298b7a928c792920c5dce77a416.jpg1077620_521669937902563_310095068_o.thumb.jpg.84e0c0a6f3ff8deb4c26474ff38d324f.jpg58904cc66ab1c_DSCF1894(2)-Copy.JPG.a7cebeef41e8b60482b82f5c54e1b4d6.JPG.6701788640651bda5ca0e5baf7997ea5.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Fazer03 pravi:

Nekaj let nazaj smo tri dni okoli 1.maja bivakirali v tem "biseru" bosanskega morja .... teden dni tam nimaš kaj početi - moje mnenje. Saj zgoraj okoli magistralke je še kar, ko pa se spustiš po hribu dol do morja pa se je čas ustavil ... od vojne porušeni hoteli in zapuščene hiše, neurejeno totalno vse, isto obala, nekaj lokalov in žar ponudba .... kako je v sezoni pa raje ne pomislim - po moje gužva dnevnih kopalcev in kupi smeti .... 

Po moje je kakšen Pelješac dosti boljša opcija ...

v kerem neumu si pa ti bil :O 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Neum je v redu za dan dva. Morje je bolj bogo, ne dogaja se ravno veliko (bolj nič) , cene so sprejemljive (ravno poceni, pa za tisto kar dobiš, tudi ni) . Edini "presežek" (če jih ješ) so prstaci (je pa cena kar zasoljena) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!