Skoči na vsebino

Bosna in Hercegovina


Priporočene objave

pred 5 urami, Darko3g pravi:

Hvala. Je kakšna boljša motoristična alternativa?

ta ki si jo napisal je čisto ok ....

pred 1 minuto, franc pravi:

Ma Neum je v redu za dan dva. Morje je bolj bogo, ne dogaja se ravno veliko (bolj nič) , cene so sprejemljive (ravno poceni, pa za tisto kar dobiš, tudi ni) . Edini "presežek" (če jih ješ) so prstaci (je pa cena kar zasoljena) .

lp

zasoljena cena? :O in kolk je to ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, pajkica pravi:

v kerem neumu si pa ti bil :O 

hmm ... vsi ki so tukaj pokomentirali vedo, o katerem delu Jadrana je govora razen tebe ... zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Fazer03 pravi:

hmm ... vsi ki so tukaj pokomentirali vedo, o katerem delu Jadrana je govora razen tebe ... zanimivo.

ne ne vem, ker jaz tega nisem videla:

...od vojne porušeni hoteli in zapuščene hiše, neurejeno totalno vse, isto obala, nekaj lokalov in žar ponudba .... kako je v sezoni pa raje ne pomislim - po moje gužva dnevnih kopalcev in kupi smeti .... 

 

je pa fajn predvidevat na pamet, tipično

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh se tebi da utrujat ... no naj ti bo: bil tam in videl tisto revščino od bosanskega morja. Seveda nekomu pa mogoče tak dopust v takem kraju čisto ustreza ... vsakemu svoje.

Ja in predvidevam na pamet kako je tam v sezoni ker mi je poznana scena v okolici Makarske: vikendi zagužvani že tako ali tako, potem pa še dnevni naval kopalcev iz BiH (komentar lokalnega gostinca: "žal je tako, da od njih nimamo nič razen kupi smeti ostanejo ko se zvečer odpeljejo... vse pripeljejo v hladilnih torbah s seboj") ..... in če sedaj upoštevaš, da morajo čez BiH-Hr mejo, da pridejo na Hr morje, za priti do Neuma pa jim je to prihranjeno, potem ni težko narediti zaključka, kako je tam v sezoni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Fazer03 pravi:

Oh se tebi da utrujat ... no naj ti bo: bil tam in videl tisto revščino od bosanskega morja. Seveda nekomu pa mogoče tak dopust v takem kraju čisto ustreza ... vsakemu svoje.

Ja in predvidevam na pamet kako je tam v sezoni ker mi je poznana scena v okolici Makarske: vikendi zagužvani že tako ali tako, potem pa še dnevni naval kopalcev iz BiH (komentar lokalnega gostinca: "žal je tako, da od njih nimamo nič razen kupi smeti ostanejo ko se zvečer odpeljejo... vse pripeljejo v hladilnih torbah s seboj") ..... in če sedaj upoštevaš, da morajo čez BiH-Hr mejo, da pridejo na Hr morje, za priti do Neuma pa jim je to prihranjeno, potem ni težko narediti zaključka, kako je tam v sezoni ...

dej se prosim zapelji do neuma v sezoni, pa potem pametuj.... điiiiissss

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, sam ti si se.

Ostali smo doma in guglamo :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, pajkica pravi:

dej se prosim zapelji do neuma v sezoni, pa potem pametuj.... điiiiissss

tam se zapelji nad Neum, Hutovo, boš vidla sledove vojne kolko hočeš

edini plus Neuma so nižje cene in da deluje hrvaški roaming :) pa cenejši bencin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

tam se zapelji nad Neum, Hutovo, boš vidla sledove vojne kolko hočeš

edini plus Neuma so nižje cene in da deluje hrvaški roaming :) pa cenejši bencin

saj si pameten..še enkrat preberi kaj sem citirala...razbite hotele, svinjarijo, polne plaže bosancev ki se prvlečejo iz bosne in svinjajo ... to reče nekdo ki mu je reku nekdo, ki ve kako je pri makarski in nekdo ki je bil tam nevesekolklet nazaj....kr neki

samo to... hutovo pa ne poznam, pa ni tle debata :D bom šla pogledat, hmau...da ne bom nevedna :)

za nas ki ne hodimo na sendviče v spar, je neum krasna destinacija za fajn se napapat....  no zdej pa naj naprej pametujejo tisti ki so mende skoz tam dol pa vse to vidjo :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bosanci se hodijo kopat na Hrvaško, hrčki pa kot vedno, niso zadovoljni, da jim pridejo prljat in nič potrošit...

enkrat na leto grem tam skozi, lani pa sem se odločil, da si malo bolje ogledam zadevo pa je dejansko tako kot sem napisal, tudi jedel sem v ošteriji, ni omembe vredno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Je kdo že dobil svojo sliko na dom s tistih merilinkov hitrosti, ki so nastavljeni po naseljih? Za eno sprožitev sem prepričan, ker je bila od spredaj, saj potem sem bil veliko bolj pozoren, skrbi me za cel dan prej, ko nisem bil toliko pozoren, če je bilo kako slikanje od zadaj.

Popravljeno . Popravil Belaglava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Belaglava pravi:

Je kdo že dobil svojo sliko na dom s tistih merilinkov hitrosti, ki so nastavljeni po naseljih? Za eno sprožitev sem prepričan, ker je bila od spredaj, saj potem sem bil veliko bolj pozoren, skrbi me za cel dan prej, ko nisem bil toliko pozoren, če je bilo kako slikanje od zadaj.

Jst sm slisu, da ce te slikajo, da ti na meji ko zapustis oz. spet vstopis v drzavo preveri ce mas kako kazen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pride komu prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jutri se vračam proti domu in se mi zdi, da bom goden za ene  dobre čevape ravno nakje od Drvarja do Bihaća. Kakšen namig  bi bil dobrodošel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Joker pravi:

Jutri se vračam proti domu in se mi zdi, da bom goden za ene  dobre čevape ravno nakje od Drvarja do Bihaća. Kakšen namig  bi bil dobrodošel...

Ob reku Uni restoranov ko trave :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

Ob reku Uni restoranov ko trave :D

V Mlin-u smo parkrat žderali... zraven hotela Ada... pred Bihaćem iz smeri Drvarja.

;)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, maus pravi:

V Mlin-u smo parkrat žderali... zraven hotela Ada... pred Bihaćem iz smeri Drvarja.

;)

 

 

Ne priporočam, zasoljene cene, male porcije, niti ni tako problem da je mala, vendar je poleg tega še kvaliteta vprašljiva, izjemno neprijazno osebje...in ostalo. Se mi ne da pisat več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem čisto pošten, najboljše čevape smo jedli v kiosku ob cesti, ki ima 1 mizo pa tri stole. V Bihaču, al pa smo bili samo toliko lačni :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

Če sem čisto pošten, najboljše čevape smo jedli v kiosku ob cesti, ki ima 1 mizo pa tri stole. V Bihaču, al pa smo bili samo toliko lačni :D

 

Tako sva midva s kolegom v Banji Luki, lačna da sva že megleno vidla, parkirama pred prvi kiosk, si naročim največjo porcijo čevapov, dobim pa eno bogo mcdonalds porcijo. Sem jo vprašal če je to prvi hod pa me je debelo gledala. :huh:

 

P.S.: Od takrat naprej vedno vprašam domačine kam mi priproročajo it jest. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, HyperJack pravi:

Ne priporočam, zasoljene cene, male porcije, niti ni tako problem da je mala, vendar je poleg tega še kvaliteta vprašljiva, izjemno neprijazno osebje...in ostalo. Se mi ne da pisat več :P

mogoče so se pokvarili .... hvala za informacijo ;)

če je velik tovornjakov pred gostilno, je sigurno dobro in poceni ;) .. tega se jaz držim ponavadi na teh poteh ...

Takrat je blo kr velik tovornjakov na makadamskem parkirišču zraven ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz čevapov iz pretežno ovcetine naceloma ne jem. Mi mal smrdijo. In v Bihaču so pretežno taki.  Raje jem tiste od kralja žfivali.

Osebno bi jedel tam, kjer me postreže Dragana ali Jelisaveta, ajde, tudi Momir še gre, kjer pa streže Sabahudin ali Fikret....pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, maus pravi:

mogoče so se pokvarili .... hvala za informacijo ;)

če je velik tovornjakov pred gostilno, je sigurno dobro in poceni ;) .. tega se jaz držim ponavadi na teh poteh ...

Takrat je blo kr velik tovornjakov na makadamskem parkirišču zraven ;)

 

  Konec junija smo tam jedli  in to precej dražje kot pri nas ,res so se  pokvarili..:angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, notranc pravi:

Bosanski Petrovac v križišču, ko boš prišel iz Drvarja na cesto Jajce-Bihač

jp Motel No. 9 ... tut tam sem parkrat jedu pred leti .. upam, da se tut oni niso pokvarili :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!