Jump to content
  • Sign Up
  1. DinDiin

DinDiin

2. Keiko

Keiko

3. Vodnar

Vodnar

4. gsxf750

gsxf750

5. juresag

juresag

6. jakATV

jakATV

7. Bobo69

Bobo69

8. aders

aders

9. Mia

Mia

10. Marjanček

Marjanček

11. MiNa

MiNa

12. Snečer

Snečer

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• motozajebant
      jaz sem bil enakega mnenja. Pa se je lani kolega zaletel v betonski korit pri cca 30kmh... ker ni mislil da je toliko hudo, se je odpeljal. Šel na zavarovlanico, totalka.... in so mu zavrnili izplačilo, ker jim ni omogočil ugotavljati ali je bil alkoholiziran... čudno. Od takrat jaz priporočam da s ekliče policija in se izogne tem neumnostim.
    • Joker
      Do sedaj sem zvozil 6 ali 7 setov TA2 in 2 seta TKC70. Pri meni sta imeli TA2 in TKC70 približno enako kilometrino. Mi pa TKC70 na asfaltu ni bila všeč zaradi glasnosti. Na splošno je oprijem praktično enak, pri globokih nagibih pa TKC70 deluje nekoliko bolj "čigumasto". Se pozna, da je manj materiala na račun širših zarez. . Na makadamu ni posebne razlike, v blato pa (v glavnem ) ne rinem. Da pa bi jo spuščal pod 2 bara, da bi zablestela v polnem sijaju, pa mi pri tej težki kravi tudi ne pride na misel. Še posebej ne kje daleč od doma...
    • maus
      Imam tudi 900-ko ... ta je za rezervo ... 3X je pa tudi za druge zadeve, kot na primer za avto  
    • J.a.m.e.s
      Do zdaj sem mel Lidlovega, samo zadnje čase noče več nafilat do konca (ne prižge zelene lučke da je aku poln). Sem hotu vzel https://www.bscenter.si/polnilec-oxford-oximiser-900-2 pa sem zadnji čas opazil, da je samo do 30Ah, jaz pa čem met nekaj univerzalnega tako za motor, avto in čoln. 
    • RobiRoberto
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!