Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  1. BIF

BIF

2. izibajker

izibajker

3. gaberkosir

gaberkosir

4. Kugelschreiber

Kugelschreiber

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Akito
      ...sta se šla romantiko 😊...
    • Darko3g
      Kaj ni zdaj naš veliki vodja (vsaj do naslednjih volitev)? Sicer pa, bil je obsojen (pravnomočno-naj me Snecer popravi), tudi v zaporu je že bil, pa oproščen zaradi procesnih napak. Mislim, da s posredovanjem ustavnega sodišča. Jankoviču pa zaenkrat nihče ne more dokazat krivde - kar pa ne pomeni, da ni kriv. Mene osebno bolj motijo poteze, ki jih vleče, kot sam človek, čeprav druge vlade prav tako delajo grdo. Kar se pa tiče novinarjev: Vsakdo lahko na spletu objavi kar hoče in je čisto neodvisen. Tudi mi tukaj na MS smo neodvisni, saj ne pišemo po nareku. Ampak, vsak ima svoje stališče, kako si predstavljate neodvisno poročanje? Morda bi nadangel Gabriel lahko opazoval, kaj se res dogaja, nam bral misli in objavljal resnična ozadja zgodb. Zakaj ne moremo kupiti mask direktno iz Kitajske, zakaj je pogodbo dobila firma Toninove mame (btw: v Sloveniji smo tako povezani, da je težko oddati posel nekomu, ki ni v zvezi z nekom v vladi) in podobno.
    • ftp
      Kar ti jih navedi, pa da primerjamo, žal samo kdo je slabši. Dober ni pa itak nobeden.
    • maus
      KOrona je kalamarček moj, koroNA
    • truckdriver
      Se strinjam in vsi omenjeni bi morali biti sankcionirani. Dodajam pa, da je največ lumpov včlanjenih v Forum 21. Še tam malo počekiraj, pa boš našel grobarje naše države na enem kupu.  Lp se bereva naslednjič.    
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!