Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  1. roru

roru

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• dr.looney
      Proteinski šejkov ni u mojmu hladilniku 🙃. Drugace pa je moje skromno laicno mnenje o tem virusu , tako. Če bi skakal od vsepovsod , bi bili vsi ti ukrepi zaman. Tudi ne verjamem , da so ga umetno ustvarili, ker potem bi že v štartu pocepali kot muhe. Ne vem.  Bomo videli, kaj bo prinesla prihodnost. 
    • Vin
      Morda je boljše, če zdaj preboliš ta virus, kot pa čez pol leta. Zdaj veš, v kakšnem stanju je tvoje telo in imunski sistem in lahko oceniš tveganje, prihodnost pa je negotova. Ne vem, samo razmišljam. Ne me zdaj napast kot stekli psi.
    • Tex
      Ql, je nekoliko lažje vseskup. No, če bi vsemskup blo bolj jasno od kam in kako ter zakaj skače, bi nam blo lažje. Zaenkrat pa lahko skače tudi z banane na jagodo v tvojem hladilniku in se vmes prime na tvoj mohito ali pa proteinski shake. Tu se pa strinjam, boljše pretiravat kot pa z rezervo oziroma malomarnostjo vzet vseskup ..
    • dr.looney
      Ne stanujem v bloku. No korona virusi glih ne skacejo z dreves . Že mogoce , da je vse to pretirano kar pocnem, a je vseeno bolje tako , kot pa da bi bilo premalo. V krizni situaciji je lahko vsako neukrepanje bolj škodljivo , kot pa pretirano ukrepanje. To je moje osebno mnenje.  
    • Tex
      Ne vidim neke razllike .. glih tak lahko na cunjo fašeš korono v liftu ali na stopišču od soseda ali od mimoidočega sprehajalca, morda tudi iz lista drevesja v gozdu.. po moje bom celo težje fasal v 'rizkantnem' okolju, kjer vi + jaz bolj pazimo na možnost prenosa, kot pa v nekem gozdu/liftu/stopnišču .. Ampak ok, nima veze .. razumem kaj hočeš povedat in tudi razumem kaj jaz hočem povedat ..
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!