Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  1. roru

roru

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• J.a.m.e.s
      Ne žalim te, da novš mislu. Samo a ni bilo pred časom nekaj napisanega na to temo, da psi zmorejo zavohati in prepoznati bolezen v ljudeh? Če slučajno podzavestno skočiš za vrženo palico, pol bi se malo zamislu pa šel na pregled.     Hecam se, da novš zameru.  
    • vandrovec
      Ne vem, a še kdo občuti nek vonj, ki ga oddajajo prehlajeni ali podobno bolni ljudje? Sam se ponavadi skušam čim hitreje umaknit, danes sem to kljub maski občutil v trgovini na blagajni...ne vem, ali je bilo to od trgovke ali tistega pred mano...šele, ko sem prišel iz trgovine sem zadihal na polno.  
    • DAMI34
      počas boš moral za vse občine to naredit, da sam še skopiramo v garmin  
    • DAMI34
      mene in tebe ne boli, ker se nama jebe. Boli take, ki potem klobasajo podobne zmazke, kot ga je avtor, kateremu sem citiral. Pa ne samo tule, marsikje. Na koncu se bomo morali naučiti, da če odkartamo 20 kek za moped in kljub temu da mislimo da držimo boga za jajca, pač kupujemo prenepihnjen in predrag marketing v prvi vrsti. Ne velja samo za narbulši moped. In kar ne pomeni, da kupujemo slabo, da ne bomo s tem zadovoljni, vendar lahko priznamo, da nas občasno tudi pošteno lupijo, da bi lahko nekatere zadeve bile boljše itd itd..zato pa so tudi neodvisne ocene motorjev. Drugače bi samo hvalili, kot se dogaja na prezentacijah mopedov.
    • tomash
      Ali še kdo verjame tej zgodbi o Koronavirusu? Ena pravljica podobna tisti o steklenem polžu in jari kači.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!