Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  1. DAMI34

DAMI34

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• jvalant
      Kaj je meni jasno ali ne, mi ne bos ti govoril, ker niti ne ves kaj delam... Podjetje kjer delam, se zaveda groznje in imam proste roke ali bom delal ali ne, ker mi je pa jasno, da ne moremo dolgo stati,  trenutno se delam, z upostevanjem nasvetov brez kakrsnekoli prisile, zato da zadeva nekako laufa. Na terenu, da se razumeva. Obzorja si bom razsiril, vzeto na znanje. Ampak nazalost ne na enem forumu, kjer ima vsak svojo idejo kako resiti svet, brez kake resne zveze z stroko. Obzorja za trenutno situacijo si bom pa siril z branjem in poslusanjen stroke, torej zdravnikov, ipd. Ne pa kvazi strokovnjakov tule, se sploh ker bi se kockali z zivljenji drugih... 
    • ukica
      Malo razsiri obzorja, potem se bova pa lahko naprej pogovarjala   In ne delam od doma, ker se bojim korone, ampak zato da zmanjsamo koncentracijo ljudi v proizvodnji. Ampak tebi verjetno nebo nikoli jasno da paleto tezko nalozis od doma, narocilo ali pa sestanek imas pa komot na racunalniku 2000km stran ce zelis. Ce se pa podjetje kjer ti delas ne zaveda groznje in po tvoje ni sposobno zagotovit varnosti v podjetju, pa uzem neplacan dopust in pocaki da to mine.  Jaz vem da podjetje kjer jaz delam, za svoje poskrbi. Maximalno!
    • thumper
      tvoja babi je bla pa gajsna .. tud men je uspelo da dosedaj še nisem kupil bmfle.. sam če bo šlo tako naprej ???  nerazumevanje ni stvar življenskega obdobja.. v ljubljanskem koncu je kp tablic neomejeno vsak dan.. tud jaz imam ce zdaj.. a če peljem mami hrano iz domžal v kamnuk sem terorist al kaj? sam so kar se tiče teh tablic pa res neumni... tablica gre ob zamenjavi lastnika z vozilom..  a so preverili lastništva in prebivališča lastnikov? ej niso bogami.. potem so pa tukaj še službena vozila , ki jih zaposleni uporabljajo tudi privat.. a če je pošta registrirana v mb potem v piranu zmerjajo uslužbence pošte ki nimajo na avtu nalepk? ali v murski soboti zmerjajo uslužbence telekoma ker imajo lj tablico ? bw...
    • XTR
      Jaz menjam na 6.000 km. Motorno olje je ok tudi že odprto. Pri kvaliteti filtrov ni neke bistvene razlike, lahko uporabiš tudi Hiflo. Uporabi iskanje v tej temi... boš našel več podobnih primerov. Recimo...   
    • Scarabeo 500
      Današnja novica,  Obala polna turistov.  Kazalo je različne slovenske registracije - samo kraje (MS, LJ, CE...) brez številk. Pa kaj novinarji ne vedo ali mislijo, da smo toliko neumni, da ne vemo, da lahko imamo katerokoli oznako mesta. Samo toliko o vrednosti nekaterih informacij. Posledica tudi takšnega poročanja - verjetno prepovedan izhod iz hiše. Pa če ne bo delovalo? Kam bodo pa potem stopnjevali?  Zame je bil prenatrpan samo eden kader. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!