Skoči na vsebino

Bosna in Hercegovina


Priporočene objave

Okvirno tako..

Koper, Bihać, Kulen Vakuf, Martin Brod, Drvar (Spanje)

Drvar, Prekaja, Rore, Glavice, Glamoč, Livno, Bosansko grahovo, Bosanski Petrovac, Bihać (Spanje)

Bihać, Plitvice, Koper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okvirno tako..

Bihać, Plitvice, Koper

Popravek za tretji dan...

Bihać, Cazin, Bihać, Plitvice, Koper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Naprošen sem s strani mojih poslovnih partnerjev, da objavim nasledno informacijo na forumu. Projekt moto poti je podprt tudi s strani mednarodne skupnosti (USAID). Lahko je tudi organizacija poti z njihove strani. Počakajo na meji skupino in so cel čas z vami. Več infomacij na:

www.motoroute.ba

Za pokušino:

DATE TIME ACTIVITY FOR MOTORCYCLE VISITORS, TOUR # 1 1. day 8.00-9.00 Arrival to cross border Izacic (Bihac) from Croatia Breakfast in Bihac in Una- Aqua Bihac Rafting on Una river Rest, lunch/dinner Accomodation 2. day After breakfast ride to Sarajevo Kljuc Short stop in Kljuc, refreshment Jajce Arrival to Jajce Light lunch and tour of Jajce Travnik Arrival to Travnik Travnik, lunch at Plava Voda restaurant Sarajevo Sarajevo, accomodation, light dinner 3. day Breakfast Tour of Sarajevo Ride over Igman and Bjelasnica mountains Sarajevo Return and tour of Ilidza Dinner Optional Visoko piramides 4. day Konjic Light breakfast and start to Konjic Rafing at Neretva river (optional) Ride to Mostar Mostar Arrival in Mostar Tour of Mostar Dinner Citluk Accomodation 5. day Medjugorje After breakfast go to Medjugorje Pocitelj Ride to Stolac via Zitomislici and Pocitelj Stolac Visit Old town Pocitelj and Radimlja Neum Tour over the Adriatic cost to Neum Accomodation in Hotel Porat The end of Tour

Veliko užitkov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Prevozil sem poslovno in privatno bosno. V zadnjih letih narejeno preko 50.000km. Objavaljam link za moto ture po Bih. Projekt je podprt s strani mednarodne skupnosti (USAID), kjer očitno smatrajo da je bajkerstvo pomemben del turizma. Kje so naši turistični delavci????

Možno se je dogovoriti, da vas počakajo na meji in so celo turo z vami. Objavljam link!

http://www.motoroute.ba/

Za vse informacije na mail!

Veliko užitkov!!!!

Popravljeno . Popravil sanski01
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni zanima me stanje ceste Mostar - Trebinje - Nikšič - Podgorica - Cetinje - Budva. Ali se bolj splača peljati čez Grahovo in Kotor do Budve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem se peljal iz Kotorja do Trebinj na srečanje...torej cesta od LIPCI do CARINE je en sam rock n roll, nova, teče zelo visoko,zelo hitra,sploh za cestaka :OK: ;dalje,proti Trebinjam prav tako solidna,domov pa sem se vračal čez Dubrovnik, kjer je spet bilo veliko veselja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mene pa zanima če ima kdo kakšno priporočilo za prenočitev (4-5 oseb) na relaciji Travnik-Vitez-Sarajevo.Prvi dan bi zaključili nekje tam.Malo gledam po internetu pa so kar cene tudi čez 30€.Torej kakšna ugodna varianta po možnosti z varnim parkiriščem.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni zanima me stanje ceste Mostar - Trebinje - Nikšič - Podgorica - Cetinje - Budva. Ali se bolj splača peljati čez Grahovo in Kotor do Budve?

post-238-0-89186600-1335113387_thumb.jpg

Tako izgleda cesta nekje 50 km pred Trebinjem. Na njej ni prometa in je prava uživancija se peljati in opazovati okolico. Od Trebinja se cesta povspne in nato naprej do Nikšiča se nadaljuje lepa ovinkasta cesta. Za uživat. Ostalo po Č.G. pa imaš tako vse lepo opisano v temi Črna gora.

Kar pogumno, ne bo ti žal.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo cesto, ki za za Mostarjem (v smeri morja) odvije levo za Blagaj in se začne močno vzpenjati na cca. 1090 nadmorske višine, nadaljuje čez Nevesinje na Gracko, kjer bi jaz odvil desno na Bilečo in naprej na Trebinje.

Je asfalt, kaj snega za 1. maj?

Večina, ki gre iz Mostarja v Trebinje, gre verjetno čez Stolac. V Stolcu samem gre ena cesta levo čez krajši kanjon v smeri Predolje, Berkoviči, Orahovica, Plana in se pride na cesto desno za Bilečo, Trebinje. Pozna kdo, je asfalt?

Jaz bi šel že v četrtek, 26.4., ko se začnejo risat sončki na vremenski napovedi. Se kaj vidimo tam dol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo cesto, ki za za Mostarjem (v smeri morja) odvije levo za Blagaj in se začne močno vzpenjati na cca. 1090 nadmorske višine, nadaljuje čez Nevesinje na Gracko, kjer bi jaz odvil desno na Bilečo in naprej na Trebinje.

Je asfalt, kaj snega za 1. maj?

Večina, ki gre iz Mostarja v Trebinje, gre verjetno čez Stolac. V Stolcu samem gre ena cesta levo čez krajši kanjon v smeri Predolje, Berkoviči, Orahovica, Plana in se pride na cesto desno za Bilečo, Trebinje. Pozna kdo, je asfalt?

Jaz bi šel že v četrtek, 26.4., ko se začnejo risat sončki na vremenski napovedi. Se kaj vidimo tam dol!

od Mostarja do Gacko je prav luštna cesta, razen na 20 (Gacko - Sutjeska) je bil lani poleti obvoz, ker delajo novo cesto... pri obvozih je pa to nromalno da so zmer kake lukne pa mal makadama... :)

drgač pa, zakaj ne bi bile asfaltirane? :kva1: mogoče maš kak star zemljevid ? zeloooo star....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto se peljo po tej relaciji, Mostar-Nevesinje-Gacko asfalt, so bile tudi manjše poškodbe na vozišču, na vhodu v Gacko na levi strani dobra gostilna,hrana poceni in okusna, lastnica se rada heca ,za srečno pot naprej časti z kofetom. Glede snega letos ga je bilo Nevesinje-Gacko cc 2.5 m.

Lp Trivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Google maps, pa en star papirnat celega Balkana iz knjižnice. Vsekakor bom najbolj sledil vonju intuicije, vmes pa še koga vprašal, pa bo...

Je pa res, da grem prvič, in občutki pričakovanj so podobni kot ko smo prvič... se špilali ateje pa mame....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mene pa zanima če ima kdo kakšno priporočilo za prenočitev (4-5 oseb) na relaciji Travnik-Vitez-Sarajevo.Prvi dan bi zaključili nekje tam.Malo gledam po internetu pa so kar cene tudi čez 30€.Torej kakšna ugodna varianta po možnosti z varnim parkiriščem.

LP

Tudi jaz bi rabil takšno informacijo. Se toplo priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek, 27.4. gremo trije motorji s spremljevalkami proti Sarajevu ( N.m.-Karlovac-Bihač-Jajce-Sarajevo), v soboto Sarajevo-Mostar in v nedeljo povratek Mostar- Jajce-Bihač-Karlovac-N.m. Ima še kdo podoben načrt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Gacko - Sutjeska) je bil lani poleti obvoz, ker delajo novo cesto... pri obvozih je pa to nromalno da so zmer kake lukne pa mal makadama... :)

Ta obvoz je že ene 6 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek, 27.4. gremo trije motorji s spremljevalkami proti Sarajevu ( N.m.-Karlovac-Bihač-Jajce-Sarajevo), v soboto Sarajevo-Mostar in v nedeljo povratek Mostar- Jajce-Bihač-Karlovac-N.m. Ima še kdo podoben načrt?

Ja gremo ob 8,30 z BS Šentvid pred tunelom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest štartam v četrtek dopoldan iz Ljubljane via NM, KA, ...

Če je kaka družba v isto smer :OK: . Več na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S prijateljem odpotujeva v četrtek BIH ima kdo kakšne sveže informacije za prenočišča

Popravljeno . Popravil mikislo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva se tudi odpravljava v petek mal po Bosni, za prenočišča pa bova mozgala in iskala tam dol... ma valda se bo kaj našlo :)

Najina pot: Bihač - Jajce - Sarajevo - Mostar - in še lepa naša :) po jadranski magistrali nazaj na deželo -Slovenija moja dežela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva se tudi odpravljava v petek mal po Bosni, za prenočišča pa bova mozgala in iskala tam dol... ma valda se bo kaj našlo :)

Najina pot: Bihač - Jajce - Sarajevo - Mostar - in še lepa naša :) po jadranski magistrali nazaj na deželo -Slovenija moja dežela :)

midva z ženo pa ravno v nasprotno smer....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!