Skoči na vsebino

Yamaha XV 750 Virago


schani_

Priporočene objave

pred 2 minutami, Yam.virago pravi:

Smo očistili rezervat in uplinjače ter jih sinhronizirali in postelali vse kot mora bit bojim se da ni šla CDI enota ali kakšne tuljave !

na stari yamahi 125 coper... mi je tko delal ko je bla cdi enota hin.. preveris loh tako da vzges moped... drzis enoto v rokah...in ko lepo laufa narahlo zacnes trkati po njej.... men je takrat zacela ugasat ..pokat iz izpuha itd... ker ni dalo pravi moment iskre... po menjavi cdi je šla kot nova..... prej sem tud stelu ventile, svecko, frgazr itd, za brezveze... nism vedu prej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Yam.virago pravi:

Živjo zanima me če je kakšen imel problem z viragom 750 ? Motor ugasne med vožnjo in potem normalno spet uzge pregledal sem celo el. Instalacijo in ni nikjer kakega stika stikalo tačke je odklopljeno ( samo za Provo) lepo prosim za kakšno info. Pa l.p

sem te premaknil v pravo temo.

isto vprašanje lahko tudi tule postaviš:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imam Yanaho virage xv 750 in dolgo problem za katerega mi ni padlo na misel. Stranska noga šalter lahko nagaja in izklaplja motor. Meni je ugašal na avtocesti, in kolega zraven je rekel da je morda noga. Snel sem šalter in je mir.Nise ga dal nazaj, ga imam v glavi in snamem nogo preden speljem.

Če vam poka virago in nasploh tudi drugi motorji je problem v vplinjaču mrežica po plovcom, če daš plovec ven in dizo odvijačiš je pod njo mrežica ki je vsa zamašena z ogljem (podobno kot na ražnju po peki čevapev), masno grobo maso, ki jo povzroča oduška ki je speljana iz glave cilindra na vplinjač. Po tej cevki se iz karterja kadi olje zaradi podtlaka pod batom, ker ta zrak masten, dimast mora nekam. Te oduške so bile včasih na starih motorjih in avtih (katerca) speljane ven in ob mašini na prosto, sedaj zaradi onesnaževanja okolja v nazaj v motor preko vplinjača in dela nesnago. Sam sem dal to cevko ven in  speljal v dodano posodico in imam večni mir.

Popravljeno . Popravil aco fer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!