Skoči na vsebino

forum fail


Priporočene objave

jo.

zakaj mora bit človek prijavljen, da lahko išče po forumu?

zakaj si forum ne zapomni moje prijave, kljub temu, da imam obkljukano "zapomni si me"?

zakaj me forum ne obvesti, če nekdo na moj komentar pri novici na motosvet odgovori (in me povabi, da stran obiščem še enkrat)

zakaj je žaba zelena?

fenks!

Popravljeno . Popravil container
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Mene pa tud neki zanima... Vsi mate na profilu na levi strani tud "Moj album", jz grem pa v nastavitve profila pa sploh nimam tega... ??!?! A je možno da je to blo včasih na razpolago, pa vam je še ostal al ...??

Hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa tud neki zanima... Vsi mate na profilu na levi strani tud "Moj album", jz grem pa v nastavitve profila pa sploh nimam tega... ??!?! A je možno da je to blo včasih na razpolago, pa vam je še ostal al ...??

Hvala...

na profilu mora bit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa tud neki zanima... Vsi mate na profilu na levi strani tud "Moj album", jz grem pa v nastavitve profila pa sploh nimam tega... ??!?! A je možno da je to blo včasih na razpolago, pa vam je še ostal al ...??

Hvala...

Enak problem sem imel tudi jaz. Šele po nekaj dneh morda tednih, se je povezava sama pojavila. Seveda sem pisal moderatorju. Povezava bi se morala verjetno sama vzpostaviti - verjetno pa jo je moderator ročno. Zgleda, da imajo kar nekaj težav. Jaz ne morem več nalagat video albumov, prej pa sem jih lahko.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!