Skoči na vsebino

Motozbor SAMCEV ;))


motozajebant

Priporočene objave

pred 7 minutami, kao normalna pravi:

Bojim se, da ga bom res morala zapustiti ja. Mojega princa na motorju je verjetno zbil kakšen tovornjak. Ostali, samski ali pa ne se pa tudi ne družite lih radi, opažam. Partibrejkeri. :dry: Se pa vseeno zabavam s psihoanaliziranjem motoristov. Neverjetno, koliko izveš od samih objav. Opažam, da ste tudi motoristi samo ljudje, različnih potreb a vseeno krvavi pod kožo.

 

v bistvu smo še slabši :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

v bistvu smo še slabši :P

 

Mhm, pravi packi ste. :blush: Ti si mi ravno priznal da z ljubljeno menjavata vloge, enkrat si njen pes spet drugič ti pokažeš kdo je THE BOSS. Aj lajk it :blush:

Se pravi, da če bom hotela nekoga zdresirati kot psa, bom morala iti na forum MOJ PES in spet nekoga ki bo mojster v postelji na MOJ MOJSTER.  Tutto completo pa najdem kje? Hitro izdaj kje te je našla. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, kao normalna pravi:

Mhm, pravi packi ste. :blush: Ti si mi ravno priznal da z ljubljeno menjavata vloge, enkrat si njen pes spet drugič ti pokažeš kdo je THE BOSS. Aj lajk it :blush:

Se pravi, da če bom hotela nekoga zdresirati kot psa, bom morala iti na forum MOJ PES in spet nekoga ki bo mojster v postelji na MOJ MOJSTER.  Tutto completo pa najdem kje? Hitro izdaj kje te je našla. :blush:

V deželi NIJE...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

sej sem ti že povedal, napačen forum obiskuješ :P

poskusi v ONA ON, če pa tam ne gre, je pa še nekaj forumov na slovenskem za samske, recimo:

SAM SVOJ MOJSTER :P

ali pa

MOJ PES :D

 

 

Moj pes ni za samske.......:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 10. 2017 ob 9:49, dr.looney pravi:

phhhhhhhh...... če bi bli mladi in lepi..... pol že..... tak pa ste lohka kr sami še naprej...... :jezik:

jaz ti nisem kriv če takrat še nisi bila legalna..

Ob 9. 10. 2017 ob 10:16, Zivnorc pravi:

... jih rab sam za na delč...

.... za na bliz ma pa roke...   :lol1:

 

oušitgaddemfakinanbelivibl.. tud za na bliz jih rabi.. vrjem iz desne ritnice..

Ob 9. 10. 2017 ob 16:16, kao normalna pravi:

A pol se ne bomo družili:cry:

ta zbor je za samce ne za samice..

Ob 9. 10. 2017 ob 16:54, kao normalna pravi:

No no ata, tega niti ne podpiram.  Čeprav sem bila zatreskana v profesorja, ki je bil poročen in... pustimo to, je dolga zgodba. Druženje sem mislila kot Rock n roll , drink n stuff like that, kaj skadimo..pa svoje konjičke da malo pokažete, me malo zapeljete z njimi.. :yea2: Tudi boljše polovice da pripeljete zraven, če ja niso tečne..

Lepa pa nisem, sem pa širokogrudna, beri - imam veliko srce. A danes to en kurc velja, ha?

 

A maš brado?:blush:

eh mi smo že skor v takih letih da bi bil pravilen odgovor na vprašanje kaj bi še imeli v življenju - aids..zakaj? ker pravjo dohtarji da še 7 let živiš..

se še ni našla taka za katero bi naša rekla da bi v troje..

širokogrudnost je vredna ceuga kurca..ne vem zakaj bi ga šparal..

pred 5 urami, kao normalna pravi:

Bojim se, da ga bom res morala zapustiti ja. Mojega princa na motorju je verjetno zbil kakšen tovornjak. Ostali, samski ali pa ne se pa tudi ne družite lih radi, opažam. Partibrejkeri. :dry: Se pa vseeno zabavam s psihoanaliziranjem motoristov. Neverjetno, koliko izveš od samih objav. Opažam, da ste tudi motoristi samo ljudje, različnih potreb a vseeno krvavi pod kožo.

 

če ga je zbil tovornjak je bil butl al pa slep..

kaj pa lahko izveš iz naših objav? prav velik ne.. motor , alko , fukat .. in ponovi vajo takoj po roštilju.. huda psihoanaliza ja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, thumper pravi:

 

kaj pa lahko izveš iz naših objav? prav velik ne.. motor , alko , fukat .. in ponovi vajo takoj po roštilju.. huda psihoanaliza ja..

Od tebe, da si en star zagrenjen, prav nič šarmanten ata. Ne vem sicer kaj si svoji obljubil, da se ti pusti pumpat, a sem hvaležna da mam jaz koliko toliko pameti, da se tebi podobnim močno izogibam.

Nikar mojih psihoanaliz vzet smrtno resno, navsezadnje debatiramo na KR'NEKI oddelku. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, kao normalna pravi:

Nikar mojih psihoanaliz vzet smrtno resno, navsezadnje debatiramo na KR'NEKI oddelku. 

to je še vsaka okol trobila k ji nisem dal..

pred 16 minutami, kao normalna pravi:

Od tebe, da si en star zagrenjen, prav nič šarmanten ata. Ne vem sicer kaj si svoji obljubil, da se ti pusti pumpat, a sem hvaležna da mam jaz koliko toliko pameti, da se tebi podobnim močno izogibam.

Nikar mojih psihoanaliz vzet smrtno resno, navsezadnje debatiramo na KR'NEKI oddelku. 

zdej ali si bodi manj hvaležna ali pa manj pametna .. ker nekaj ne štima če si sama/samska a heteroseksualna.. vse bolj se mi zdi da si biseksualna..bi pa ti noben ne da..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

to je še vsaka okol trobila k ji nisem dal..

zdej ali si bodi manj hvaležna ali pa manj pametna .. ker nekaj ne štima če si sama/samska a heteroseksualna.. vse bolj se mi zdi da si biseksualna..bi pa ti noben ne da..

Ugh, ne da mi sploh s tabo ukvarjat. Pejd težit svoji babi, verjetno mora biti res zblojena da je s tabo. Misliiiim, jaz sem zblojena, a kako mora biti šele ona.. :rolleyes: Ne ogovarjaj me več, ker mi nisi niti malo zanimiv in nisi vabljen na motozbor. Da se družim s takim majmunom...:dry:

Tudi če bi bil zadnji moški na svetu, bi si jo prej podrajsala ob stol. Samska pa sem ravno tudi zato, ker je žal čedalje več tipčkov v tvoji različici. Ugh. 

Zdaj pa tabletke vzet pa ajat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, kao normalna pravi:

Ugh, ne da mi sploh s tabo ukvarjat. Pejd težit svoji babi, verjetno mora biti res zblojena da je s tabo. Misliiiim, jaz sem zblojena, a kako mora biti šele ona.. :rolleyes: Ne ogovarjaj me več, ker mi nisi niti malo zanimiv in nisi vabljen na motozbor. Da se družim s takim majmunom...:dry:

Tudi če bi bil zadnji moški na svetu, bi si jo prej podrajsala ob stol. Samska pa sem ravno tudi zato, ker je žal čedalje več tipčkov v tvoji različici. Ugh. 

Zdaj pa tabletke vzet pa ajat.

vzemi plastični stol da ti iveri ne predrejo usnja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, SMX17 pravi:

Please don't go there, boljše da ne vemo

'Druživa' se vseeno lahko. Samski si pa goden, tiča maš jaz pa... Skadiva kaj skupaj,  si poveva par sočnih kot znava le midva, in se nato poseksava. Angry sex is good sex. Veš všeč mi je kako se delaš hladnega, globoko v sebi si pa en tak cuker, ki ga je treba samo objet pa kušnt. :blush: 

Popravljeno . Popravil kao normalna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 10. 2017 ob 9:00, dr.looney pravi:

če so še sploh živi ..... :P

 

A ne veš. Od Mausa sošolci so že okameneli in so že dolgo zaliti v stalagmitih. Je Maus pač že malo starejši od nas, povprečnih zrelih ljudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 10. 2017 ob 9:49, dr.looney pravi:

phhhhhhhh...... če bi bli mladi in lepi..... pol že..... tak pa ste lohka kr sami še naprej...... :jezik:

Sej dobr veš, d smo tle sami lepi in puskočni mladci. Ti pa sam hočš, d bi daroval svoj dedni materjal in postal očetje tvojih utrok.

Kr u vrsto se pustav.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gretzky, premlad da bi lahko bil moj daddy. :blush: spank spank

Popravljeno . Popravil kao normalna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, gretzky pravi:

A ne veš. Od Mausa sošolci so že okameneli in so že dolgo zaliti v stalagmitih. Je Maus pač že malo starejši od nas, povprečnih zrelih ljudi.

Ej, ne se hecat :twak:

Z Mausem sva bila paralelka :P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je stalagmit počil?:P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, gretzky pravi:

Sej dobr veš, d smo tle sami lepi in puskočni mladci. Ti pa sam hočš, d bi daroval svoj dedni materjal in postal očetje tvojih utrok.

Kr u vrsto se pustav.

:eek:  ...... kje s ti zdej froce najdu........:eek: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dr.looney pravi:

:eek:  ...... kje s ti zdej froce najdu........:eek: 

Tako pač je. Se po kolenih mečejo za menoj in prosijo, če bi jih oplodil. Ampak jaz se ne dam kar tako. Ne delim svojih genov kar tako. Marsikdaj mi je že kar nadležno, ker v meni vidijo samo 85 kg sexi mesa, ampak jaz imam tudi dušo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, gretzky pravi:

Tako pač je. Se po kolenih mečejo za menoj in prosijo, če bi jih oplodil. Ampak jaz se ne dam kar tako. Ne delim svojih genov kar tako. Marsikdaj mi je že kar nadležno, ker v meni vidijo samo 85 kg sexi mesa, ampak jaz imam tudi dušo...

se mi kr smiliš......:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, dr.looney pravi:

:huh: ..... jest nočem otrok...... 

Ok, ok.

Bi si pa zaželela mene. Razen če si res neka izjema. Ampak take še nisem srečal. :P

p.s.: Upam, da je jasno, da se hecam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, gretzky pravi:

Ok, ok.

Bi si pa zaželela mene. Razen če si res neka izjema. Ampak take še nisem srečal. :P

p.s.: Upam, da je jasno, da se hecam.

vse je enkrat prvič......:lol1:

P.S....jasno, jasno..... jest se skoz hecam......

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dr.looney pravi:

vse je enkrat prvič......:lol1:

Ne vem, ne vem. Ker se še nisva srečala ne moreš soditi. Ali pa si še v fazi zanikanja. :P

A veš, feromoni naredijo svoje. Zbudijo ženski nagon. Potem moram pa bežat in iskat zatočišče.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, gretzky pravi:

Ne vem, ne vem. Ker se še nisva srečala ne moreš soditi. Ali pa si še v fazi zanikanja. :P

A veš, feromoni naredijo svoje. Zbudijo ženski nagon. Potem moram pa bežat in iskat zatočišče.

Kaj pa če bo glih obratno? Na to pa nisi pomislu, a ne..... :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!