Skoči na vsebino

Kaj si mislite moški o ženskah ?


Bela81

Priporočene objave

Naj vam ne bo nerodno,ker je zenska odprla temo...Rada bi samo vase mnenje in misli zbrala v nekaj pozitivnega ali negativnega,da vidim v resnici kako razmislja moska 'zgornja' glava.In ce ne vprasam prevec,da pred vsem mi napisete vaso trenutno starost in morda tudi to,ce ste z leti spremenili mnenje.Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 let

Nema loše žene. Ima dobra, a ima dobra u pm..

Kot bi rekel Brane Kastelic, ženske so zakon.

Popravljeno . Popravil DAMI33
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

37 mlad

Ženske ste božji dar,sploh če ste mlade od 18-40 :naughty: :worship:

Kuko že pravijo,z njimi je težko,brez njih pa tudi ne gre. :OK::004:inlove:

V podrobnosti pa nebi šel,ker bi pisal romane,nočem pa vse metati v isti koš.So dobre in boljše,slabih skoraj ni :winkiss::whistle:

Človeka moraš dobro spoznati,šele potem lahko komentiraš.Vsak ima nekaj nobrega in kaj slabega O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz spoštujem in cenim praktično vse ženske in se z njimi odlično razumem. Smo pa ljudje raznoliki in se najdejo tudi kakšne negativne izjeme, vendar to ni odvisno od spola. S takimi ljudmi enostavno ne želim imeti konflikotv, zato se v takih situacijah raje odmaknem :)

Je pa malo drugačna slika, če bi si moral iskat partnerico.. Tu se mi pa žal zdi, da je vsaj pri teh mlajših generacijah čedalje večje število punc brez vsakršnih vrednot, ki se ne cenijo in vidijo samo sebe in materialne koristi. Pa da ne bom krivičen do spola, tudi deci niso kej boljši.. Ko se človek malce ozre okoli sebe kaj se dogaja z nekaterimi mladimi, pa tudi ne tako mladimi, se kar zgrozi. Sicer se zavedam, da ni noben popoln, ampak vseeno si upam trdit, da so med določenimi ljudmi zelo zelo velike razlike glede pravih vrednot, ki jih premorejo.

Ampak to ni več vprašanje žensk na splošno, ampak generalna problematika današnje moderne razvajene družbe, tako pri enem kot pri drugem spolu.

Skratka če to odmislimo, punce, super ste :)

Aja še starost, 24 let

Si mi z jezika vzel tole,samo nisem hotel napisati :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z ženskami sodoben človek v večji meri težko shaja,saj so mnogokrat preveč važne in preveč samovšečne in predvsem egoistične.Temu je tako predvsem zaradi tega,ker imajo nekaj med nogami

s čimer bodo pri moškem spolu vedno zaželjene.Moški smo preveč zaslepljeni z ženskimi čari in ravno v tem je največji keč,da nas imajo zmeraj v šahu.Dejstvo je,da se nikoli ne bomo mogli rešiti ženske "dominacije",ki se vse bolj in bolj utrjuje.Zato nam moškim ne preostane drugega,kot izkoristiti ponujeno in se ženskam nažalost podrediti.Ženska mora biti v prvi vrsti žena potem mama,gospodinja in kurba v postelji.Take ženske imam najraje in vredno se je drogirati s takšnimi zadevami :) Ženske ste sicer moška pokora a brez vas pač ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vam ne bo nerodno,ker je zenska odprla temo...Rada bi samo vase mnenje in misli zbrala v nekaj pozitivnega ali negativnega,da vidim v resnici kako razmislja moska 'zgornja' glava.In ce ne vprasam prevec,da pred vsem mi napisete vaso trenutno starost in morda tudi to,ce ste z leti spremenili mnenje.Hvala.

Obstajajo take in drugačne. Ene so za rade met, ene so pa prasice.

Mnenja nisem spremenil.

Temo lahko zaklenete, oddal sem popolni odgovor. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z ženskami sodoben človek v večji meri težko shaja,saj so mnogokrat preveč važne in preveč samovšečne in predvsem egoistične.Temu je tako predvsem zaradi tega,ker imajo nekaj med nogami

s čimer bodo pri moškem spolu vedno zaželjene.Moški smo preveč zaslepljeni z ženskimi čari in ravno v tem je največji keč,da nas imajo zmeraj v šahu.Dejstvo je,da se nikoli ne bomo mogli rešiti ženske "dominacije",ki se vse bolj in bolj utrjuje.Zato nam moškim ne preostane drugega,kot izkoristiti ponujeno in se ženskam nažalost podrediti.Ženska mora biti v prvi vrsti žena potem mama,gospodinja in kurba v postelji.Take ženske imam najraje in vredno se je drogirati s takšnimi zadevami smile.gif Ženske ste sicer moška pokora a brez vas pač ne gre.

Jaka, si pa daleč od resnice. Če ti ženska ni enakovreden partner (prijateljica, družba, izziv..), je isto kot da imaš psa, ki te lepo uboga. JE NAJMANJ DOLGOČASNO...

Res je, da imajo nekaj..kar je pri nas moških zaželjeno, vendar velja tudi obratno (pa ne govorim sam o delih telesa). Mogoče se bo slišalo nekoliko bizarno ampak za partnerja ali prijatelja velja isto: kakor si ga vzgojiš, tak bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem pricakovala,vsi imate drugacne odgovore,razen izjem,ki se pripnejo z izjavo 'nisem hotel napisat'...Ni poanta v tem...moras napisat vse kar ti lezi na dusi,da ze enkrat zberem ta podatek....kaj se skriva v vasi podzavesti...

Pridni ste,res..hvala decki....upam,da vas bo cim vec pisalo.smile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridni ste,res..hvala decki....upam,da vas bo cim vec pisalo.smile.gif

trance_29_photo.gif Kaj si ti misliš o ženskah? whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_29_photo.gif Kaj si ti misliš o ženskah? whistle.gif

to je pa že malo erotično vprašanje..trance_25_naughty.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne maram,da mi odgovarjajo z vprašanjem..hm,kar je tipično za moške,he he he...

Morda malo kasneje odgovorim,za zdaj bom uživala ob branju...ker je zaenkrat kr zanimivo...

...kar naprej tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vam ne bo nerodno,ker je zenska odprla temo...Rada bi samo vase mnenje in misli zbrala v nekaj pozitivnega ali negativnega,da vidim v resnici kako razmislja moska 'zgornja' glava.In ce ne vprasam prevec,da pred vsem mi napisete vaso trenutno starost in morda tudi to,ce ste z leti spremenili mnenje.Hvala.

firbec tongue-smiley-8849.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) M. a boš kavo ? Ž.ne vem...

2.) M. a boš jedla? Ž.mogoče

3.)M. a bi sexala? Ž. a glih zdele ...

sej ke se navadiš je čist cool ... se vsedeš na motor pa rečeš naj počaka ... da ko prideš nazaj boš pa skuhal večerjo .... pomiva naj pa tist ki je lačen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast bi se strinjal s mashino sem kar istega mnenja nekatere so OK druge pa malo manj :D No saj velja to tudi za nas seveda.Je pa v ženski družbi zelo prijetno..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sem si pričakovala malo več od vsakega,ki je sodeloval v tej temi.Morda se zdi dolgočasna,ali pa nesmiselna,je pa koristna za ženske,ki bi se marsikaj naučile in razumele...Je pa tako splošno vprašanje,da težko govoriti o tem,če si v zvezi ali pa tudi ne,ker ne veš kdaj boš...

Ne vem,morda sem upala,da se bom po 29ih letih še kaj prej naučila razumeti to kar je najtežje...

Kot pravijo,da samo ženska ve,ka ženski paše je res do ene meje,ker sama imam naj.frenda(moškega) že 16let in verjemite,da ne glede na vse moje težave ni nikdar rekel 'ne' najini kavici... Od prijateljice kavo sem znala čakat tudi teden dni...

Fante sem zmeraj cenila zaradi odkritosti,kar od žensk dobiš vedno malo občutka navoščlivosti,ali pa zadovoljen izraz,ker se to pač meni dogaja in ne njej...

Morda je res,da moški ima vedno v dnu upanja tisto drobtinico meglenega sna,kako se bo dal dol z mano,ampak še vedno reagira tako,ker je krvav pod kožo..Razmišljam pa tako,ker ko sem imela dobrega tipa pred seboj,verjemite,da nisem razmišljala o temu,kako bi z njim trobentice pobirala,ampak vse kar je človeško...

To,da so (smo) ženske lisice in obenem prasice,pač katera žival vam je ljubša se strinjam,ker pač imamo vsi svojo bujno plat življenja...iz katerih se učiš,testiraš in zaključiš tako,kolkor ti zdrava pamet dovoli...ene se boboljšamo,ostanemo enake,poslabšamo...

Dosti je odvisno koga imaš ob sebi in kako si pameten/a za skrojiti life v dvoje...

Ene prej ene potem...

Mislim pa,da je ena razlika med žensko in moškim,kar ni le spol,je nekaj kar je v umu...vendar kaj je to..verjetno mi ne boste ne vi,ne nobeden znali napisati,ker se tega ne da razložiti...je pa res še ena stvar,kot je nekdo napisal za ženske...bom jaz za moške...ste zanimivi in problematični,ampak brez vas se enostavno ne da živeti.

Hvala vsem za sodelovanje.

Rade volje bom prebirala še naprej poglobljene komentarje;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem do zdaj uspel zbrati iz svojih "podatkov" ugotavljam, da sveta ne dojemajo takšnega kot je, ampak bolj kot pravljičnega in da večinoma ne razmišljajo dovolj (kar na pamet), čeprav imajo enak potencial :)

Ko malo odrastejo pa večinoma sanjajo o "palčkih" in kasneje se večinoma pojavi klasični bitching. Močno so tudi podvržene trendom (kvazi bio prehrana, kvazi zdravo življenje, rade imajo ples, sploh pedrski latino itd..)

Če nam uspe te zadeve nekako sprejeti oziroma, da se argumentirano zmenimo, zveza deluje.

To bi se s prve spomnil bolj negativnih zadev, hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem pricakovala,vsi imate drugacne odgovore,razen izjem,ki se pripnejo z izjavo 'nisem hotel napisat'...Ni poanta v tem...moras napisat vse kar ti lezi na dusi,da ze enkrat zberem ta podatek....kaj se skriva v vasi podzavesti...

Pridni ste,res..hvala decki....upam,da vas bo cim vec pisalo.

A si nouga tipa iščeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sem si pričakovala malo več od vsakega,ki je sodeloval v tej temi.Morda se zdi dolgočasna,ali pa nesmiselna,je pa koristna za ženske,ki bi se marsikaj naučile in razumele...

Pinči, če se do zdaj nisi naučila, ali se niso naučile, potem tudi ta tema ne bo pomagala ... pa če bi vsi direkt izlili svoja razmišljanja notri ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj točno iščeš, ampak če misliš da boš s to raziskavo razumela moške in obratno se verjetno motiš. In ravno v tem je čar. Dejansko se vas ne da kar tako enostavno vkalupit, da bi lahko rekli "takšne so ženske". Ravno tako ne moreš za geje reči takšni so, pa čeprav obstajajo indici ki so skupni tej skupini. SE pravi, bolje bi bilo če bi vprašala" kaj na ženskah(brez zunanjega izgleda-itak), vam je všeč. Ja tukaj se mogoče lahko bolj razpišemo. Definitivno pa kaj si mislimo nasplošno, boš dobila bolj malo resnih odgovorov, ker človek od človeka se razlikuje. In prav vsak od nas nosi v sebi del ženske in moškega. Dejansko smo mešanica tistega primarnega stvarstva, ki se mu reče ženska-moški. Kako se bomo obnašali, in kateri del moški-ženska bo bolj prevladoval, je pa zelo odvisno od situacije in trenutnega počutja osebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veliko žensk ne pove direkt kaj mislijo, rade spletkarijo, šinfajo ali pa te probajo met za norca. Pa kuhajo pa pogrevajo zamero ali pa iz muhe delajo slona. :whistle:

Drugače so pa kul. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

največja napaka žensk - da se trudijo razumet moške (mogoče ti to rata v naslednjem

življenju - pogoj je, da se rodiš z lulčkom) :D

za zacetek je dovolj da ves kaj ima rad in da mora vsake toliko casa s tipi na pir in kako vožnjo.

a slucajno menjas staro za novo? (samo firbcam, se ne ponujam) :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!