Skoči na vsebino

Kaj si mislite moški o ženskah ?


Bela81

Priporočene objave

nemogoče je maus :P ... nism za poročit... ka si nora al ka :kva2: ...

ženska k ženska ... neč posebnega isto k dec kot dec :yawn:

maus ti ga pa pihneš. :lol:

ni vsak dec dec. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus ti ga pa pihneš. laugh.gif

ni vsak dec dec. evilgrin.gif

Ja, tu maš pa prav. Je tudi kkšen dec in 1/2. Še rajši pa imam babo in 1/2.whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka ženska je po svoje lepa. Kar za nekoga ni nič posebnega, je za drugega čudovito :photo:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne boš ti mene nobenemu,nobeni pošiljau... tongue.gifgrrr.gif

..se pa kar sama pošlji..(priporočeno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moški so zakon! Ampak sam "tapravi deci" trance_43_wavetowel2.gif

Voda všeč mi je tvoj odgovor, bi pa prosil specifikacijo za "tapravi deci", da naredim eventuelno primerjavo in postanem taprav(v kolikor že nisem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voda všeč mi je tvoj odgovor, bi pa prosil specifikacijo za "tapravi deci", da naredim eventuelno primerjavo in postanem taprav(v kolikor že nisem)

porasceni, vampasti, po moznosti golcvarji ali kamijonđije,nujno s pivom v roki...pa da zna udart po miz al pa babo,ce je treba (pa tud ce ni treba,sam da se ve kdo je gazda)grrr.gifhecam se!

Popravljeno . Popravil v3sn4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

porasceni, vampasti, po moznosti golcvarji ali kamijonđije,nujno s pivom v roki...pa da zna udart po miz al pa babo,ce je treba (pa tud ce ni treba,sam da se ve kdo je gazda)grrr.gifhecam se!

Ja, zate in za Anjo37, vem, kr sta še stare šole, ampak Vode še ne poznam. Mogoče se je pa v tem času kaj spremenilo.trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zate in za Anjo37, vem, kr sta še stare šole, ampak Vode še ne poznam. Mogoče se je pa v tem času kaj spremenilo.trance_25_naughty.gif

Kaj ti mene staviš v en koš z nekom,ki nit ne poznaš... :headbang: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si mislim o ženskah? Tiste, ki jih poznam so več al manj v redu. Vsaka na svoj način. V vsaki pa najdem nekaj, kar mi je všeč. Rad jih gledam in opazujem. Najraje se usedem v kakem nakupovalnem centru na klopco (medtem, ko moja lista po obešalnikih, meni se pa ne da več) in prižgem skener. Všeč so mi tiste, ki so sproščene in spogledljive, ti vrnejo s pogledom še nasmešek in so pozitivno samozavestne. Ne maram tistih samovšečno samozavestnih v smislu "kaj bulš, sej nisi dost dober zame. aja, pokaž denarnico, mogoče pa si". Z znankami se rad pogovarjam sproščeno o vsem, prijateljic imam za par prstov na eni roki, do neznank sem dokaj zadržan (sramežljiv).

Če potegnem črto. Dolgčas bi bilo brez vas, pa ne da bi me pobralo od lakote, ali pa bi mi cunje smrdele 24/7. Ne predstavljam si bit pol leta brez sopotnice (partnerke ali prijateljice), ki me vsaj malo razume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti mene staviš v en koš z nekom,ki nit ne poznaš... headbang.gifgrrr.gif

Srce moje zlato, pa ne. Ne stavm te v koš, sam iz tvojih izjav (prejšnjih, predprejšnjih in lanskih), je lepo razvidno, kakšen je pravi dec zate. Pa sm mislu, de zdej mladina hoče kej drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srce moje zlato, pa ne. Ne stavm te v koš, sam iz tvojih izjav (prejšnjih, predprejšnjih in lanskih), je lepo razvidno, kakšen je pravi dec zate. Pa sm mislu, de zdej mladina hoče kej drugače.

Ma kšn dec je zame :lol1: ti verjetn piješ prteveč terana :headbang: kaj igrajo posti veze z osebnostjo nekega človeka,jao meni res svašta p.... rodi,samo para ne.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kšn dec je zame trance_21_laughing1.gif ti verjetn piješ prteveč terana headbang.gif kaj igrajo posti veze z osebnostjo nekega človeka,jao meni res svašta p.... rodi,samo para ne.... trance_21_laughing1.gif

He, he, he....ti si verjetno "kao" neka pićka, jeli??evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si mislim o ženskah? Tiste, ki jih poznam so več al manj v redu. Vsaka na svoj način. V vsaki pa najdem nekaj, kar mi je všeč. Rad jih gledam in opazujem. Najraje se usedem v kakem nakupovalnem centru na klopco (medtem, ko moja lista po obešalnikih, meni se pa ne da več) in prižgem skener. Všeč so mi tiste, ki so sproščene in spogledljive, ti vrnejo s pogledom še nasmešek in so pozitivno samozavestne. Ne maram tistih samovšečno samozavestnih v smislu "kaj bulš, sej nisi dost dober zame. aja, pokaž denarnico, mogoče pa si". Z znankami se rad pogovarjam sproščeno o vsem, prijateljic imam za par prstov na eni roki, do neznank sem dokaj zadržan (sramežljiv).

Če potegnem črto. Dolgčas bi bilo brez vas, pa ne da bi me pobralo od lakote, ali pa bi mi cunje smrdele 24/7. Ne predstavljam si bit pol leta brez sopotnice (partnerke ali prijateljice), ki me vsaj malo razume.

Eden od najbolj iskrenih odgovorov...hvala lepa.trance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden od najbolj iskrenih odgovorov...hvala lepa.trance_27_notworthy.gif

Sori, tu se motiš. Po mojem s(m) praktično vsi tukaj odgovarjali maksimalno iskreno. Ne pa tudi maksimalno kičasto :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voda všeč mi je tvoj odgovor, bi pa prosil specifikacijo za "tapravi deci", da naredim eventuelno primerjavo in postanem taprav(v kolikor že nisem)

V bistvu je na to vprašanje lažje odgovort tako, da ga mal drugače strukturiram in sicer kaj NISO "pravi deci" :D

In sicer "pravi deci" zame niso tisti, ki se ne upajo nič narediti dokler jim to dejansko skorajda ne ukažeš ... V bistu gre za to, da so določeni moški taki, da očitno v ženskah iščejo svojo mamo. Sicer to mogoče niti ni problem, bolj je moteče to da jim moraš za vsako stvar govoriti kaj naj naredijo in se ne morejo nič sami odločiti. (Pa nočem nobenmu ukazovati ali kaj podobnega.)

Potem druga stvar - razumem, da ima vsak drugačno stopnjo samozavesti in vem da niti dva človeka nista enaka. Pa vseeno menim, da "pravi dec" (mogoče bi morala uporabit kak drug izraz) - ko se s partnerko pojavita v družbi - samozavestno in odločno nastopi. Meni osebno je všeč, če je zgovoren in tudi malo smešen ali navihan :010

Niso mi pa preveč všeč tihi, zadržani in takšni, ki ne marajo družbe. No, mogoče če so prvič v neki novi družbi še razumem da so bolj tiho, v stalni družbi pa bi že pričakovala malo vec samozavesti.

Potem še ena stvar, ki spada v temo "kaj NI pravi dec": če porabi za make-up in urejanje pred ogledalom več kot povprečna ženska (ok, to da si umije obraz in vsake toliko obrije je seveda sprejemljivo), če v trgovinah z oblačili hoče ves čas najnovejše kolekcije in preživi cel dan med policami, če se ves čas nekaj zmrduje in je zelo izbirčen (po domače rečeno: da se preserava glede največjih malenkostih, sploh glede kakšnih oblačil ipd.) ... Mam izkušnje s takimi in res - upam da - nikoli več!

Kateri moški pa so mi sploh všeč? Moški s karizmo. Karizma je beseda, ki jo je težko opisati. V bistvu šele v živo zares veš kaj je to, ko to doživiš/vidiš. Gre za neko prezenco, pač nekaj kar te res močno pritegne in se ob tej osebi počutiš nekako domače/dobro/varno/pomembno/skrivnostno...

Potem pa pride naslednja faza, ko sta/sma že skupaj in vse to ... Najbolj mi je všeč, če imava neka skupna zanimanja/interese in sva oba velika optimista in malo tudi sanjača :)

Pa veselje je pomembno ... če si vesel in imaš veselje do življenja, se to pozna na vseh področjih. To doda tudi neko iskrico v tvoje oči ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!