Skoči na vsebino

Kaj si mislite moški o ženskah ?


Bela81

Priporočene objave

eh ja, je treba tudi fizično imeti kaj konkretnega za tako izjavo, ne pa samo besede, besede, besede...

 

To pa je, draga moja .................... privilegij le ene same. :grim  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijatelj moj :winkiss: , saj ni treba biti jasnoviden, da bi tebe razvozlala, saj si samo del klasične moške populacije :evilgrin:  

Upam samo, da vsaj ne spadaš še med one, saj veš, jaz, pa dolgo nič , pa spet jaz .... :rolleyes:

 

:hmm: Kaj pa imaš ti proti klasiki?

 

Večno moderna je, večno aktualna ................. ne pa razni Pusiyi in metro sexualci in novodobni urbani mačoti, ki si dlake depilirajo in so v kopalnicah po 3h/dan.

 

Dec je dec. In če bi mame fantke v desce vzgajale, kar pa samohranilke definitivno ne zmorejo ................... imamo - kar pač imamo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Kaj pa imaš ti proti klasiki?

 

Večno moderna je, večno aktualna ................. ne pa razni Pusiyi in metro sexualci in novodobni urbani mačoti, ki si dlake depilirajo in so v kopalnicah po 3h/dan.

 

Dec je dec. In če bi mame fantke v desce vzgajale, kar pa samohranilke definitivno ne zmorejo ................... imamo - kar pač imamo. :P

nič proti klasiki, mogoče bi bila boljša, tipični vase zagledani, a rečem mačistični, eh ne bom si po nepotrebnem

ustvarjala sovražnikov :whistle: , deci. Ja in naj zdaj vprašam, kaj imaš pa ti proti samohranilkam :O ?

Popravljeno . Popravil mojamiska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič proti klasiki, mogoče bi bila boljša, tipični vase zagledani, a rečem mačistični, eh ne bom si po nepotrebnem

ustvarjala sovražnikov :whistle: , deci. Ja in naj zdaj vprašam, kaj imaš pa ti proti samohranilkam :O ?

 

Nč, nč. Sam vprašanje je zakaj so - kar so, pa zakaj je desc šu? Stric Rugelj je mel tlele dobre definicije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč, nč. Sam vprašanje je zakaj so - kar so, pa zakaj je desc šu? Stric Rugelj je mel tlele dobre definicije!

:hmm: Rugelj, daj no, ta je itak bil šovinist, ki je za vse kar je bilo narobe v vezi med žensko in moškim

okrivil žensko. Sploh pa njegove definicije o ženskah so bile pa itak skrajno žaljive :glare: . In ja res, le

zakaj so ostale same? Mogoče pa niso hotele biti izkoriščane, podrejene in so hotele biti enakovredne

v vezi. Mogoče so se umaknile težkim besedam in psihičnim pritiskom, nekatere tudi udarcem. Še bi lahko

naštevala, veliko takih zgodb poznam, zavedaj pa se nečesa, ni krivda vedno le na strani enega.

Popravljeno . Popravil mojamiska
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Kaj pa imaš ti proti klasiki?

 

Večno moderna je, večno aktualna ................. ne pa razni Pusiyi in metro sexualci in novodobni urbani mačoti, ki si dlake depilirajo in so v kopalnicah po 3h/dan.

 

Dec je dec. In če bi mame fantke v desce vzgajale, kar pa samohranilke definitivno ne zmorejo ................... imamo - kar pač imamo. :P

Jaz si depiliram dlake in sem rad urejen,včasih sem 3h na teden v kopalnici,a sem zato Pusyy in me moja mama ni prav vzgojila :grrr

Sam tok,da ti prišepnem,sam se rihtam od srednje šole,od 19leta sem imel svoje stanovanje,ki mi ga niso mogli kupit starši ker so revni,ampak kredit za 25 let,od 17 leta sem zaposlen,letos mi teče 20 leto delovne dobe in ja mamo pač kar imamo,sam bi blo dobro met malo več takih Pusiju in metroseksoalcev se ti ne zdi,kot pa klasičnega deca,ki je pri 35 še vedno pri mami in drka komp cele dneve namesto ,da bi si najdel službo pa magari metlo,tuki si ga mal pihnu,ker gledaš vse profile stereotipno.

 

P.S. je ma res ,da imajo nekatere Miške rajši kosmate dece,kar ni nič narobe,stvar okusa in kocin v ustih :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si depiliram dlake in sem rad urejen,včasih sem 3h na teden v kopalnici,a sem zato Pusyy in me moja mama ni prav vzgojila :grrr

Sam tok,da ti prišepnem,sam se rihtam od srednje šole,od 19leta sem imel svoje stanovanje,ki mi ga niso mogli kupit starši ker so revni,ampak kredit za 25 let,od 17 leta sem zaposlen,letos mi teče 20 leto delovne dobe in ja mamo pač kar imamo,sam bi blo dobro met malo več takih Pusiju in metroseksoalcev se ti ne zdi,kot pa klasičnega deca,ki je pri 35 še vedno pri mami in drka komp cele dneve namesto ,da bi si najdel službo pa magari metlo,tuki si ga mal pihnu,ker gledaš vse profile stereotipno.

 

P.S. je ma res ,da imajo nekatere Miške rajši kosmate dece,kar ni nič narobe,stvar okusa in kocin v ustih :lol:

 

:blush: Sory ............. nism vedu .................. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: Sory ............. nism vedu .................. :blush:

Kaj,da ma Miška rajši dlakave dece :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Rugelj, daj no, ta je itak bil šovinist, ki je za vse kar je bilo narobe v vezi med žensko in moškim

okrivil žensko. Sploh pa njegove definicije o ženskah so bile pa itak skrajno žaljive :glare: . In ja res, le

zakaj so ostale same? Mogoče pa niso hotele biti izkoriščane, podrejene in so hotele biti enakovredne

v vezi. Mogoče so se umaknile težkim besedam in psihičnim pritiskom, nekatere tudi udarcem. Še bi lahko

naštevala, veliko takih zgodb poznam, zavedaj pa se nečesa, ni krivda vedno le na strani enega.

 

:hmm: Domnevam, da si torej .............. samska? :whistle:

Kaj,da ma Miška rajši dlakave dece :P  :lol:

 

:smoke: Ja, kva si pa ti mislu? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če po pravic' povem, n'č doberga........slab'ga pa tud' ne!!

Je bolš mal' diplomacirat' kot se zamerit' trem milijardam žensk....  :hmm:  :yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi tale še vedno najbolj realna kar se tiče odnosa:

 

mož in žena se prerekata kam bodo odšli na dopust. mož je za v hribe, žena za na morje. na koncu oba malo popustita in grejo na morje.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr ženskah ne rabiš videt,moraš čutit :grim

 

khm..ni res ..lohk si slep pa ona tud..tko da mora čutit ...

 

Ja eni to delajo z čeuli,eni pa brez .)

 

jst dam zmer škornje dol..pa ko pade u nesvest vzamem pir pa pred tv...

 

nič proti klasiki, mogoče bi bila boljša, tipični vase zagledani, a rečem mačistični, eh ne bom si po nepotrebnem

ustvarjala sovražnikov :whistle: , deci. Ja in naj zdaj vprašam, kaj imaš pa ti proti samohranilkam :O ?

 

tud jst nimam nč prot klasiki..sam pa še dons ne razumem žensk..k daš gate dol se ti reži kok maš mejhnga ..k pa lukno fališ pa tul de dej ta kou vn iz njene riti..sam zdej vsaj vem zakaj mam dvojno osebnost - k ena ne ve de mam mejhnga druga pa ne ve de mam batino...

 

jst mam pa nekejt prot samohranilkam ... mojga vojnga zločinca ...pa še same ga znajo v usta nest - od tu tudi "samohranilka"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... počas pa tale tema postaja že poučna ... :kva2:

 

 

 

 

 

ps.

.... no, pa tud s kšnimi neumnostmi vmes .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..a mi lahko kdo napiše povzetek vsega tega.. :surrender:

če do sedaj nisi razumel, tut od sedaj naprej ne boš :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.................................................................................................................

a tu si napisal v morsejevi abecedi? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vse ne doživiš??? Mislim ženske, dajte se malo zamislit!  :slap:

Danes sem se vozil po avtocesti A1 proti Kopru. Levo pred menoj je s
hitrostjo 130 km/h v popolnoma novem BMW-ju vozila ženska, z obrazom
čisto blizu vzvratnemu ogledalu in urejala svoj make-up. Za moment sem
se obrnil stran in, ko sem zopet pogledal naprej, je bila ženska s svojim
avtomobilom že na polovici mojega voznega pasu, pri tem pa se je še vedno
ukvarjala s svojim make-up-om. In čeprav sem dokaj možat kerlc, sem se
tako ustrašil, da mi je iz roke poletel moj brivski aparat in mi iz druge
roke izbil sendvič. Ko sem skušal s koleni zopet uravnati avto, mi je z
ušesa padel prenosni telefon in to direktno v vročo kavo, ki sem jo držal
med nogami. Kava je pljusknila cez rob, opekla moje najvrednejše dele,
uničila moj prenosni telefon in prekinila zelo pomemben pogovor. Čik v
ustih sem še ravno uspel zadržati.
:smoke:

 

Da navte ženske mislile, da znate sam ve več stvari naenkrat počet :grim

Popravljeno . Popravil gregorjanc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-18923-0-59136200-1379577496_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!