Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      ok, zapisal si profesionalni ribolov. Pojdiva se raje športnega oziroma "turističnega" kot je večina motorizma.. Al pa takega z obale. Koneckoncev se tudi pri motorizmu lahko greš moto GP. Če hočem postati ribič rabim nekaj palic nekaj opreme, dovolinico in grem na Vipavo, makar z biciklom- Če hočem postati motorist rabim izpit, opremo in motor. Že vstopna investicija je višja. Sicer pretiravamo z detajli. Hočem povedati, da je motorizem eden dražjih hobijev. Sicer pa, v kolikor se hočeš neko zadevo iti resno postajajo hobiji vse dražji, od smučanja, do plezanja, srfanja, padalstva itd..samo šah je poceni (pa prosim, ne me šahisti napadat, da so drage figure z diamanti swarovski, pa pot na turnirje v Ameriko :D)    
    • DAMI34
      Se ne strinjam, povedal je da je razumsko ugoden in dober nakup. Večina nas pa kupi moped zelo nerazumsko al pa išče nekaj, kjer trzneš.  Na prvi pogled na Versisa ne trzneš, se pa zna zgoditi skozi leta da je prav zaradi svoje dolgočasnosti dober nakup in dolgo "ljubezensko" razmerje. Nakup motorja ni razumski, al pa veliko manj. Bolj razumski je nakup avtomobila. In v končni fazi, ker mu tisti nekaj manjka, bom jaz vsel že tretjega mini Versačeja, kot je nekdo napisal, da sta skoraj ista. Sxa  
    • Snečer
      Meni je tista barva 2015 najlepša  smo si pač različni.
    • XTR
      Ni. Primerjaj ju v živo, po možnosti v isti barvi. 2015 si prilepil v najgrši "kičasti" barvi...    Ni zadel bistvo motorizma... povedal je le, da nima nekaj več, kar bi lastnika pripeljalo do zmage v merjenju pimpekov, če se že omenja pisoarje. Je le povprečen, kar pa ni dovolj za prodajni hit. Manjka še Versys H2... se pa bojim, da ga bo na poti do zmage ovirala teža...      
    • Snečer
      v glavnem, tak je
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!