Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Snečer
      cenovno bi moral biti okoli 10
    • DAMI34
      ne govori tega na glas, ker kawa tudi ima "lean angle". Še mal pa bo tudi versače mel barvni tv in isto ps. podatki o nagibu so itak nesmiselni, namesto prav vozit, ga boš porival v ovinek da bo več nagiba XR mi deluje več kot 650ccm mlinčki in manj kot jurjaki s pravo nosilnostjo za dve osebi. Je segment kjer manjka model kawi. In očitno je segment, ki je trenutno najbolj in. Al si preko jurja, torej vsaj 1200 in več ccm, al pa si na okrog 800-900ccm. S tem da XR je hudo hudo naloudan za teh 14 jurjev. Od semiaktivnega vzmetenja, do cornering lučk. Ne, ni za 2 osebi, mi deluje bolj švoh, tako po konjenici, kot po zadnjem delu (komoditeta, moč okvirja) ampak, je pa vseeno mal več kot 600-650ccm ropotuljica.
    • smasher
      Zdej sem v službi boma doma pigledal če imam kje zapusani, sem SP brez DDV, in dikler ni stranka tuje pidjetje ki hiče vrnjen ddv ni panike. 
    • brinko
      Priključil bi tej temi  in vprašal. kaj je narobe ker mi na yamahi  X city 250 , se gori prednji levi žmigavec, zadnji se prižge in ne utripa, žmigavca  na desni strani sta OK. Kaj bi bilo to? Žarnica naj bi bila v redu, sem jo priklopil na aku in sveti-  
    • Snečer
      fotografija? 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!