Jump to content
  • Sign Up
  1. Billy69

Billy69

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• MiNa
      Namesto po novega F750 (po preizkusu F850) sem lani raje kupil še enega F700GS z malo kilometri (4800) sem mu jih dodal 25K, tako, da je sedaj nekje na povprečju 😎.  
    • MiNa
      Hm? Olje za mazanje verig uporabljam odkar spet vozim motorje z verigo. Na Sivčku F650GS (800ccm) sem ga uporabljal cca 110Kkm (potem še na 3 (treh) F700 in na MT07) skupaj blizu 240Kkm, pa so izkušnje precej drugačne. Packarije v primerjavi z "pršilniki" zelo malo, enostavna uporaba, napolniš posodico in voziš. Sem opisal v tej temi koliko porabim (malo!). Čiščenje? enostavno, petolej in čopič pa še to do detajlov 1x letno več ni potrebno. Drugače le suha krpa je dovolj. Verige držijo vse preko 80Kkm... Tako, da...
    • car_freak
      Jaz tudi, samo da prvega
    • Snečer
      Kitajska je največji avto trg na svetu, za motorje ne vem, kako je (mislim da Indija, ampak verjetno manjše kubikaže). Tako da dejstvo, da je agregat od tam niti ni samo po sebi slabo. BMW je hitro ugotovil, da jim nekaj manjka v segmentu tracer, ki se odlično prodaja in so ponudili nekaj v tej smeri. Zna bit da se bo mali XR dobro prodajal, sploh v Evropi, kjer se nekaj da tudi na prestiž in znamko in kjer je kupna moč večja.
    • MiNa
      Ga vozim - že nekaj časa...pravzaprav že tretjega. Sicer pa če smo pošteni, je veliki modri z agregati (800ccm Rotax) naredil nekaj nerazumljivih tehničnih rešitev, ki niso najbolj posrečene (nihajoča protiutež za kompenzacijo vibracij). S tem agregatom so dosegli edino to, da ima povsem enak zvok kot bokser. So pa potem rabili rabili 10 let, da so ugotovil, kaj je moderen dvocilindraš in to tudi z agregatom 850ccm (in novi 900) rešili. 270 stopinjski (imitacija V90) motor, ki ga imata MT07 in CRF1000 (1100). Nuda 900 je bila približek, vendar je imela še vedno nihajno protiutež. Za osnovno ceno, bi bila popolna zadetka. Ker dodatki realno niso toliko vredni. Razne lučke in šnik šnak kitajci delajo za drobiž.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!