Jump to content
  • Sign Up
  1. daneb

daneb

2. DAMI34

DAMI34

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• car_freak
      Samo zdajšnji motor v 750/850/900 si delijo isti kitajski motor. Prejšnji je bil Rotax. 
    • Snečer
      preden obtožiš, poglej, kdo je začel par postov nazaj omenjat V... če lahko drugi omenjajo, lahko tudi jaz
    • DAMI34
      da se postavim v bran Sneciju. Primerjave lahko vsak naredi, tudi ti s KTM 1050, jaz s KTM 1290 al Z900. itd..vprašanje je koliko so smiselne. Jemanje nekih objav osebno (neglede na pisca) je pa po mojem brezveze, oziroma brezveze se človek sekira. Če nadalje špekuliram: če je vzmetenje vsaj malo dobro, je to več kot odgovor na Tracerko (že zaradi nastavitev), in sigurno korak več kot vstopni modeli. Agregata 650 in 800 sta svetlobno leto daleč. To je moje mišljenje, sem pa prepričan da ga lastniki "ropotuljic" ne delijo z mano.
    • DAMI34
      bmw očitno ve. Ampak za 10 jurčkov ne boš naredil semiaktivnega vzmetenja, cornering lučk in maljon drugih neumnosti. Še tako mi deluje EU cheap.(kar ni nujno slabo)
    • DinDiin
      Pa v vsako temo prineses ta skret od Versysa, valda folk ospice fase, ker si neumesen.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!