Skoči na vsebino

Kaj si mislite moški o ženskah ?


Bela81

Priporočene objave

Jaz pa rabim dedca.

Da bi mi zvlekel v moj brlog ene 3 kose pohištva.

K se men ne da matrat.

Pol ga pa spet ne rabim več. :closedeyes:

a pol postrežeš z jagodami?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ima večja pričakovanja in zahteve.......... moški od ženske ali ženska od moškega??? eek.gif To bi blo treba nekak zbalansirat!! trance_19_hmm.gif

Zdej za določeno žensko ki je za moške idealna bi lahko rekli samo eno: ANGEL!! trance_17_emot-angel.giftrance_27_notworthy.gif Kdor je nebi želel ta res ni gladek slap.gif

Njeno nasprotje pa je čista babja nadloga za katero bi lako rekli da gre le za odvečno tkivo okrog vagine trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Mamo pa en kapitalen problem........se dogaja da se nas punce naveličajo oziroma jim pričakovanja vzhajajo iz dneva v dan, nakar prehajajo iz prve faze v drugo .....kao...rabim desca za kakršnokoli izkoriščanje!! Ql ne?? Vzameš angela ki se transformira v.........................trance_39_thumbdown.gif Pol maš pa pogodbo Til the end of time wallbash.gifsurrender.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma, papež, se ne bi mogla bolj strinjat s tabo... :)

res si lepo tole povedal... :wub:

ti si zih iz une kategorije uravnovešenih, vendar srečno zasedenih fantičev.. :lol:

:whistle: Ja wanesska, tko pravjo tisti, ki me poznajo. :blush:

Zdej kategorije gor, kategorije dol, fajn je, če človek vsaj pr-en bližn ve, kaj hoče in do kje lahko seže! :whistle:

:slap: Definitivno pa to ni od učeri - :yes: je kr neki vode po Lublanci u Savo stekl - predn se človek sprijazni sam s seboj. :lol:

Kar se pa zasedenosti tiče .................. O:-) nikoli se ne ve :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

praktično je in manj časovno potratno..

Ni pa (re)produktivno... :rolleyes:

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokoplje mož ženo in uredi vse potrebno na pokopališču.

Ko pride domov se vlije, utrga se oblak, grmi, strele švigajo povsod,...

Pogleda mož v nebo in reče:

Prispela je!

-------------------------------------------------------------

Če želi moši biti srečen z žensko, jo mora zelo ljubiti in je sploh ne poskušati razumeti.

-------------------------------------------------------------

Tisti, ki o ženskah govorijo samo dobro, jih ne poznajo dovolj.

Tisti, ki o ženskah govorijo samo slabo, jih sploh ne poznajo.

- G. Pigault Lebrun

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek po "šihtu", vpraša mož ženo:

- a bi mi dva .... takole po dolgem času ta vikend preživela tako........ malo bolj burnoooooooo ( :boobies::pos::l_01::boobies::boobies: )?

Žena malo premišljuje - kaj ima mož za bregom, nazadnje pa prikima in se strinja:

- ja pa naj bo po tvoje!

OK, reče možek ..................... SE VIDIVA V PONEDELJEK! :yea1::yea1::yea2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi veste, da ženske in psi imastjo nekaj skupnega?

Zodba je taka:

Jaz stojim na cesti.

Ona gre mimo.

Jaz zazvižgam. :whistle:

Ona se obrne.

Tako k pes. :naughty:

Res pa je, da brez deklet moški ne moremo. ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi veste, da ženske in psi imastjo nekaj skupnega?

Zodba je taka:

Jaz stojim na cesti.

Ona gre mimo.

Jaz zazvižgam. :whistle:

Ona se obrne.

Tako k pes. :naughty:

Res pa je, da brez deklet moški ne moremo. ^_^

in žvižganje je na listi kvalitet moškega na prvem mestu. :worship: res si lahko srečen, da to veščino obvladaš. :yea2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

hehe, na nek način se strinjam s to izjavo :whistle:

kratka in jedrnata.... ampak kar se pa moških tiče je pa tkole:

tisti ta najbol skulitani in uravnovešeni, s cilji v življenju, so večinoma že pobrani.. :doze:

ostali (teh je največ) pa imajo eno slabo ljubezensko izkušnjo, zato se ne upajo več tvegati, da bi bili še kdaj prizadeti in je njihovo mnenje o ženskah bol slabo, mislijo, da nas ne rabijo. :grrr

najde se tudi kaka izjema, ki pa seveda le potrjuje, kar sem napisala zgoraj.. :devil:

Problem ni v ženskah niti v moških,problem je le v tem,da pravi skup ne pridejo,pridemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol ste pa vi res k psi, če se obračaste....al kako? :winkiss:

Uuu tipično ..., čigavo že :P , ne najdem prave besede, no se boste že našli vrli moški. Sicer pa vsa sreča, da nam ne znate brat misli :D .

Bom še eno živalsko v vašem stilu z obrnjenimi vlogami :) . Zakaj bi morale me ženske zaradi ene klobase tolerirat in imet celega prašiča? Svetle izjeme so seveda izvzete, zdaj se pa naj vsak najde v svoji kategoriji :P .

Popravljeno . Popravil mojamiska
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuu tipično ..., čigavo že :P , ne najdem prave besede, no se boste že našli vrli moški. Sicer pa vsa sreča, da nam ne znate brat misli :D .

Bom še eno živalsko v vašem stilu z obrnjenimi vlogami :) . Zakaj bi morale me ženske zaradi ene klobase tolerirat in imet celega prašiča? Svetle izjeme so seveda izvzete, zdaj se pa naj vsak najde v svoji kategoriji :P .

Hwala MM :OK: ker sem izuzet. :grim

wiiiwwwwiiii ojnk ojnk :blush:

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strategija no.2; po novem si ne mislm nč o ženskah ... ni kej mislt; so take k so; razumel jih itaq nau nben moški nkol, ker se ponavadi še same težko ... that`s it ... in prow je tko :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strategija no.2; po novem si ne mislm nč o ženskah ... ni kej mislt; so take k so; razumel jih itaq nau nben moški nkol, ker se ponavadi še same težko ... that`s it ... in prow je tko :yes:

Eno veselo novico imam zate :yes: ! Namreč, če si ti prišel do tega, da VČASIH ne razumemo same sebe, ti lahko povem, da nas razumeš, malo a zaznavno ;) . Nekaj jih je, ki nas razumejo. Sam zdaj pravijo, da jim je žal..., zakaj le :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups; nočm tega ... hočm in stremim k popolnemu nerazumevanju ... no ja, še mal pa bo ... ;)

:D too late, si že okužen :P

Popravljeno . Popravil mojamiska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno veselo novico imam zate :yes: ! Namreč, če si ti prišel do tega, da VČASIH ne razumemo same sebe, ti lahko povem, da nas razumeš, malo a zaznavno ;) . Nekaj jih je, ki nas razumejo. Sam zdaj pravijo, da jim je žal..., zakaj le :P

Bravo miškaaaaaaaa... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Nekaj jih je, ki nas razumejo. Sam zdaj pravijo, da jim je žal..., zakaj le :P

zato ke je pol en sam dougcajt...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a boš sam fukal, al kako?

a tko se zdej reče pr vas u ljubljani? pr ns na kmetih temu če sam fukaš še zmer rečemo de drkaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

“I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.”

Marilyn Monroe

evo.. ena fejst punca je tole rekla... :winkiss: včasih bi se mogl moški sam po temle ravnat, pa bi blo ok..

dandanes mamo punce občasno filing, da se je treba z deci prov prepirat, kdo bo dec in kdo bejba... :bum:

kokrkol obrneš, nam včasih paše, da tip pokaže....

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!