Skoči na vsebino

Kaj si mislite moški o ženskah ?


Bela81

Priporočene objave

“I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.”

Marilyn Monroe

evo.. ena fejst punca je tole rekla... :winkiss: včasih bi se mogl moški sam po temle ravnat, pa bi blo ok..

dandanes mamo punce občasno filing, da se je treba z deci prov prepirat, kdo bo dec in kdo bejba... :bum:

kokrkol obrneš, nam včasih paše, da tip pokaže....

;)

A solze al šamar? :kva2:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

“I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.”

Marilyn Monroe

evo.. ena fejst punca je tole rekla... :winkiss: včasih bi se mogl moški sam po temle ravnat, pa bi blo ok..

dandanes mamo punce občasno filing, da se je treba z deci prov prepirat, kdo bo dec in kdo bejba... :bum:

kokrkol obrneš, nam včasih paše, da tip pokaže....

;)

Te je že mela PMS ko je to rekla.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am,

A solze al šamar? :kva2:

solze seveda, če je potreba.. .)

v mislih sem mela da pokaže, da 'ima jajca', tega je zadnje čase bol mal videt.. :D :evilgrin:

kakšen šamar nek! :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja pa ustrelil so jo tut....al kuko so jo že mende pospravl...

sevede so jo pospravl, brezjajčniki... :lol1: godljo skuhal, potem pa ne znal shendlat naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am,

solze seveda, če je potreba.. .)

v mislih sem mela da pokaže, da 'ima jajca', tega je zadnje čase bol mal videt.. :D :evilgrin:

kakšen šamar nek! :jezen

pok po jajcih, pa bodo solze.. :kva2:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pok po jajcih, pa bodo solze.. :kva2:

hahahahaha :lol1: :lol1:

sam, če jih ni, ne morš pok po jajcih.. :hmm: če ni jajc ni niti solz.. :O:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, sam izbira je tvoja, ne pa unga k je brez jajc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerc: "Daj mi jajce takoj!"

Ljubljančan: "Kako, saj je moja, kokoŠ jo je znesla na mojem dvoriŠču."

"Ampak, kura je pa moja!"

"DvoriŠče pa mojo!"

"Vidim, da tak nema priŠla nikam... Pri nas na Štajerskem reŠimo takŠne primere na zelo enostavn način ..."

"Kako?" reče Ljubljančan.

"Najprej bom jaz tebe brcno v jajca pa Štopal, kejko cajta boŠ nuco, ka se pobereŠ, potle boŠ ti mene in Štopo. Keri se bo prej pobral, od tistiga je jajčka!"

"Velja!"

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zakaj se moški in ženske ne razumemo:

:?

Ženska rece:

"Tu je takšen nered!

Dajva, midva morava pospraviti.

Tvoje stvari ležijo na tleh,

in če jih ne bova oprala takoj zdaj,

bova jutri brez oblek."

Moški pa sliši tole:

"Bla, bla, bla, bla, DAJVA

bla, bla, bla, MIDVA

bla, bla, bla, bla NA TLEH

bla, bla, bla, TAKOJ ZDAJ

bla, bla, bla, bla, BREZ OBLEK." :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto na oko...bo na štir noge... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženska je človek ženskega spola. Če gre za mlajšo žensko, ji rečemo dekle ali deklica. Od moških se ženske razlikujejo po spolnih znakih in psiholoških lastnostih ter po najpomembnejšem: možnost rojevanja otrok. Ženska ima kromosome XX, moški pa XY.

Čeprav se rodi manj punčk kot fantkov (razmerje je 1:1,05) je v odrasli populaciji več žensk (razmerje 1,04:1). Zaradi različnih razlogov (genetski, sociološki, zdravstveni), imajo ženske manjšo umrljivost in za povprečno pet let daljšo življenjsko dobo kot moški.

Takole na Wikipedija o ženski! Jaz pa mislim, da je vse skupaj precej bolj zakomplicirano! Že to, da se nikakor ne moremo razumet med sabo a drug brez drugega ne moremo je neverjetno. Sem pa v teh letih spoznal, da bolj ko jo želiš razumeti in spoznati, bolj brcneš v temo! Sem prepričan, da si tudi ženske takole o nas mislijo! No, ja, sem pa vseeno vesel, da obstajajo, pa čeprav nam velikokrat najedajo sonce! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženska je človek ženskega spola. Če gre za mlajšo žensko, ji rečemo dekle ali deklica. Od moških se ženske razlikujejo po spolnih znakih in psiholoških lastnostih ter po najpomembnejšem: možnost rojevanja otrok. Ženska ima kromosome XX, moški pa XY.

Čeprav se rodi manj punčk kot fantkov (razmerje je 1:1,05) je v odrasli populaciji več žensk (razmerje 1,04:1). Zaradi različnih razlogov (genetski, sociološki, zdravstveni), imajo ženske manjšo umrljivost in za povprečno pet let daljšo življenjsko dobo kot moški.

Takole na Wikipedija o ženski! Jaz pa mislim, da je vse skupaj precej bolj zakomplicirano! Že to, da se nikakor ne moremo razumet med sabo a drug brez drugega ne moremo je neverjetno. Sem pa v teh letih spoznal, da bolj ko jo želiš razumeti in spoznati, bolj brcneš v temo! Sem prepričan, da si tudi ženske takole o nas mislijo! No, ja, sem pa vseeno vesel, da obstajajo, pa čeprav nam velikokrat najedajo sonce! :OK:

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tako je, najprej je PRED MS, potem je MS in nato sledi PO MS, pa je mesec naokoli! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cufa:

V kameni dobi je moški prišel po enem tednu domov s plenom za vratom na plečih... postrojil vse ženske v vasi... vrgel divjad pred tisto, ki mu je bila najbolj všeč... pa če je je blo všeč, al ne...

Če ji je blo všeč... ni blo blema, je blia njegova... če pa ne, jo pa je z buzdovanom po glavi, pa je bila isto njegova...

A je tko, sosed, HD :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kameni dobi je klan določil kdo bo dobil koga in koliko bo moralkdo za babo odkartat.

Če je bil dovolj sposoben, da je karkoli ulovil,...sicer ni imel šans za parjenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako z pridihom izkušenj si to povedala,da bi skor vrjel,da si bla tam :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, potem so pa prišli današnji kameni časi in če moški dobro ne gleda okoli sebe jih pa on z buzdovanom po glavi dobi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I was, what's your excuse?

Prenežen sem :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KO JE BOG USTVARJAL ŽENAM MOŽE ... JE ŽENAM OBLJUBIL, DA BODO LAHKO DOBRE

IN IDEALNE MOŽE NAŠLE V ČISTO VSAKEM KOTU SVETA.

IN POTEM JE NAREDIL ZEMLJO OKROGLO :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!