Skoči na vsebino

Kaj si mislite moški o ženskah ?


Bela81

Priporočene objave

pred 34 minutami, Frenk 67 pravi:

Misliš SVEZAJEDNO? 😂

potenciranje pojma svejedno :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Če slučajno še niste vedeli, jaz to iz lastnih izkušenj vem že dooolgo časa.   :blush:
 
VAS ZANIMA KAKO VAŠ ZAKON VPLIVA NA VAŠ ZDRAVJE ?
 
Vsak zakon se začne v upanju, da gre za resnično ljubezen s srečnim koncem. Vendar pa lahko na določeni točki ta sreča izgine iz vašega življenja.
Včasih se vam morda lahko zazdi, da bi bila ločitev najboljša rešitev, vendar pa se bojite spremembe, zato se raje odločite, da naj vse ostane tako, kot je, in še naprej vztrajate v nesrečnem zakonu.
Vendar pa se morate pri tem zavedati, da nesrečen zakon prinaša s seboj tudi ogromno stresa, ki ima lahko izjemno negativen vpliv na mentalno, fizično in čustveno zdravje posameznikov.
 
:blush:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... če sem falil temo, lahko admin tole prestavi tud u "Njam njam" 🤣

 

IMG-839d94f4e81c800c64105e61a4fad9d8-V.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 4. 2022 ob 20:44, pik1 pravi:

.

... če sem falil temo, lahko admin tole prestavi tud u "Njam njam" 🤣

 

IMG-839d94f4e81c800c64105e61a4fad9d8-V.jpg

to spada že v "globoke misli" :P

 

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se danes vrnil s kolesarske vožnje, sem jo vprašal, če ima voljo da bi me pred prhanjem še ostrigla, in odgovorila me je, da ima voljo samo še za CRKNT ...   :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, RobiRoberto pravi:

Ko sem se danes vrnil s kolesarske vožnje, sem jo vprašal, če ima voljo da bi me pred prhanjem še ostrigla, in odgovorila me je, da ima voljo samo še za CRKNT ...   :blush:

tut za to je potrebna volja :P

 

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

277784425_1210661906133469_7299270349771479020_n.jpg.0d4573c4e71bf89a6b49d54ac812162a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 3. 2022 ob 8:39, RobiRoberto pravi:
Če slučajno še niste vedeli, jaz to iz lastnih izkušenj vem že dooolgo časa.   :blush:
 
VAS ZANIMA KAKO VAŠ ZAKON VPLIVA NA VAŠ ZDRAVJE ?
 
Vsak zakon se začne v upanju, da gre za resnično ljubezen s srečnim koncem. Vendar pa lahko na določeni točki ta sreča izgine iz vašega življenja.
Včasih se vam morda lahko zazdi, da bi bila ločitev najboljša rešitev, vendar pa se bojite spremembe, zato se raje odločite, da naj vse ostane tako, kot je, in še naprej vztrajate v nesrečnem zakonu.
Vendar pa se morate pri tem zavedati, da nesrečen zakon prinaša s seboj tudi ogromno stresa, ki ima lahko izjemno negativen vpliv na mentalno, fizično in čustveno zdravje posameznikov.
 
:blush:

Malce z zamudo,ma točno tako je,kot si napisal.....

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!