Skoči na vsebino

Kaj si mislite moški o ženskah ?


Bela81

Priporočene objave

ŽENSKE SO ZAKON TAKO JE BILO JE IN BO........

Dec,ki ve,kako se kugla obraca,he he he Hvala Vinkoworship.gifworship.gifworship.gif S taksnimi kot si ti se bi marsikatera (resnicna)mnenja o 'Nas' spremenila....je pa svet zanimiv prav zato,ker je barvit,a ne????

Je pa tema malo zablokirala, dejte se bolj potrudit...po navadi smo v vasi druzbi glavna tema....za motorji seveda...

Upam,da se letos vec peljete kot lani ...in uzivate kok'r se da....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dec,ki ve,kako se kugla obraca,he he he Hvala Vinkoworship.gifworship.gifworship.gif S taksnimi kot si ti se bi marsikatera (resnicna)mnenja o 'Nas' spremenila....je pa svet zanimiv prav zato,ker je barvit,a ne????

Je pa tema malo zablokirala, dejte se bolj potrudit...po navadi smo v vasi druzbi glavna tema....za motorji seveda...

Upam,da se letos vec peljete kot lani ...in uzivate kok'r se da....

No Bela jaz mislim,da ima večina moških tako mnenje o ženskah razen seveda majnšina moških ki je imelo problema v vezah in niso sposobni iti preko prejšnih problemov in doživljajo vse ženske kot nekaj negativnega. Moški iskat je treba in boste našli kot sem tudi jaz. kdo išče ta najde samo vtrajat je treba. Za vsakega je nelkje sorodna duša samo najt se moramo. To velja za vse.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si mislim o ženskah... hm; tko kot je nas moških X karakterjev, X zunanjih izgledov, X razlik v duši; ravno to velja tud za ženske. Vsaka je po svoje posebna, dve nista enaki, stvari ki so jim všeč so ravno tko drugačne, reagirajo ravno tko ne-enako;

nekatere stvari veljajo za vse moške, ravno tko nekatere veljajo tud za vse ženske; pa vseeno daleč od tega da bi lahko posploševal.

Ženska zame (da ne govorim o vseh moških in se tko izognem posploševanju) je nekaj nepogrešljivega v življenju; doda oziroma doprinese tisti del, ki ga sam ne morem. Brez nje lahko obstajam, živim in počnem pravzaprav (skoraj ;)) vse, pa vendar jo potrebujem na nek način; z njo je življenje drugačno, barvni spekter pa popoln, ob njej začutim "svoj pravi namen obstoja", začutim in postanem moški. Iskanje ženske se nikoli ne obnese, ženska pride (tako kot ljubezen) takrat ko si "pripravljen" in nikakor takrat ko "na silo" iščeš.

Brez žensk(e) si pač ne predstavljam življenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj si mislim o ženskah... hm; tko kot je nas moških X karakterjev, X zunanjih izgledov, X razlik v duši; ravno to velja tud za ženske. Vsaka je po svoje posebna, dve nista enaki, stvari ki so jim všeč so ravno tko drugačne, reagirajo ravno tko ne-enako;

nekatere stvari veljajo za vse moške, ravno tko nekatere veljajo tud za vse ženske; pa vseeno daleč od tega da bi lahko posploševal.

Ženska zame (da ne govorim o vseh moških in se tko izognem posploševanju) je nekaj nepogrešljivega v življenju; doda oziroma doprinese tisti del, ki ga sam ne morem. Brez nje lahko obstajam, živim in počnem pravzaprav (skoraj ;)) vse, pa vendar jo potrebujem na nek način; z njo je življenje drugačno, barvni spekter pa popoln, ob njej začutim "svoj pravi namen obstoja", začutim in postanem moški. Iskanje ženske se nikoli ne obnese, ženska pride (tako kot ljubezen) takrat ko si "pripravljen" in nikakor takrat ko "na silo" iščeš.

Brez žensk(e) si pač ne predstavljam življenja.

Tako odkritega in neznega odgovora pa ze dolgo nisem prebrala. smile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

I lovewinkiss.gif vse ženske. (brez mislt)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

...papež,dami :winkiss:

papež ne da ti! :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pupe so zabava in pol trance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.gif Čeprav se izkaže da gre za zlo drag hec surrender.gifsurrender.gif

Problem je ker ženske danes niti prbližno ne vedo kaj hočejo!! slap.gif Še večji problem pa je da hočjo to TAKOJ ! trance_41_w00t2.gif............trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

papež ne da ti! :P

:angry: A ti res mislš - da se vse vrti sam okol :l_01: , pa :pos: , pa :boobies::boobies: ?

Če bi tle gor :pos: in :l_01: iskal ................. bi verjetno bl po redko - če sploh! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pupe so zabava in pol trance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.gif Čeprav se izkaže da gre za zlo drag hec surrender.gifsurrender.gif

Problem je ker ženske danes niti prbližno ne vedo kaj hočejo!! slap.gif Še večji problem pa je da hočjo to TAKOJ ! trance_41_w00t2.gif............trance_21_laughing1.gif

:worship::worship: To si pa tako zgoščeno in globokoumno povzel, da ni kaj za dodat! Svaka čast! :yea2::yea2::OK::worship::worship:

Maš :beer1: :beer1: :beer1: u dobrem - prvič k se vidva. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pupe so zabava in pol trance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.gif Čeprav se izkaže da gre za zlo drag hec surrender.gifsurrender.gif

Problem je ker ženske danes niti prbližno ne vedo kaj hočejo!! slap.gif Še večji problem pa je da hočjo to TAKOJ ! trance_41_w00t2.gif............trance_21_laughing1.gif

hehe, na nek način se strinjam s to izjavo :whistle:

kratka in jedrnata.... ampak kar se pa moških tiče je pa tkole:

tisti ta najbol skulitani in uravnovešeni, s cilji v življenju, so večinoma že pobrani.. :doze:

ostali (teh je največ) pa imajo eno slabo ljubezensko izkušnjo, zato se ne upajo več tvegati, da bi bili še kdaj prizadeti in je njihovo mnenje o ženskah bol slabo, mislijo, da nas ne rabijo. :grrr

najde se tudi kaka izjema, ki pa seveda le potrjuje, kar sem napisala zgoraj.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče sem se mal neustrezno izrazla.. se izogibajo naravni potrebi po tem, da imajo nekoga ob sebi, oz. so se odločiti, da bojo pač sami.

rabiš verjetn ne, je pa fajn imet nekoga.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi kdo koga "rabil"?

Sam res! trance_09_box.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa rabim dedca.

Da bi mi zvlekel v moj brlog ene 3 kose pohištva.

K se men ne da matrat.

Pol ga pa spet ne rabim več. :closedeyes:

temu se reče "trenutna potreba" in velja za oba spola v določenih primerih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa rabim dedca.

Da bi mi zvlekel v moj brlog ene 3 kose pohištva.

K se men ne da matrat.

Pol ga pa spet ne rabim več. :closedeyes:

:whistle: Za to pa res ne rbiš DESCA ???? :naughty:

En telefonček ........ SELITVE s.p., (Franc pr Močeh ) :yea1: :yes: pa je. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi kdo koga "rabil"?

:notworthy: :worship: Tole je pa vredno vse pohvale in vsaj enega :beer1: in enega dvojnega :kava: .

Prav zares ja ...... rabil - za kaj že? :slap:

Popravljeno . Popravil papez47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ste se na eno besedico obesl.. :wallbash:

sj, če ne rabiš, ne rabiš. tisti ki rabi bo našel, tisti, ki pa ne, pa ne bo, a ne? vsak po svoje.. :fight1:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ste se na eno besedico obesl.. :wallbash:

sj, če ne rabiš, ne rabiš. tisti ki rabi bo našel, tisti, ki pa ne, pa ne bo, a ne? vsak po svoje.. :fight1:

;)

Ma - rabiti - je ena taka čudna beseda. :whistle:

Je pa res fino, če ima človek ob sebi - kako bi rekel - "nekoga pač", s katerim se lahko pogovori o vseh stvareh, nekoga, ki ga nenazadnje razume in ve kako "diha", kakšen je in kaj si tisti prvi želi ali kakšni so njegovi življenski interesi in cilji.

Seveda je "zaželjeno", da je v obratni smeri enako.

Potem - se da, sobivat in živet.

Če pa "desca" RABŠ :angry: za kostne prelagat, pol pa "adijo" :huh: - al pa če "dec" "babo" nuca, da mu pere in kuha, občasno pa jo še :pos: , če se mu glih da ........ :lol1::lol1::lol1: pol pa naj gre vse skup u ................. PM. :hmm::hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma, papež, se ne bi mogla bolj strinjat s tabo... :)

res si lepo tole povedal... :wub:

ti si zih iz une kategorije uravnovešenih, vendar srečno zasedenih fantičev.. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!