Skoči na vsebino

Moto pralnica


Kamenko -( isa.. )

Priporočene objave

Maš specjalizirane štacune za te reči, drugače se pa tud v lidlu marskej najde, praktično ista roba ampak cenejša, pa tud v jysku ipd. najdeš te reči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Danilo D pravi:

Maš specjalizirane štacune za te reči, drugače se pa tud v lidlu marskej najde, praktično ista roba ampak cenejša, pa tud v jysku ipd. najdeš te reči

 
 

Sej ponavad kje tko nabavim mal na zalogo, ampak ker je res ogromno online trgovin in vsega, me zanima kako se drugi znajdejo :)

Popravljeno . Popravil B192
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, NARGOTH pravi:

Ope:-D riavto.si . Tam dobiš super produkte in pripomočke. Iz lastnih izkušenj (se ukvarjam z pranjem in čiščenjem) ti priporočam da kupuj namenske produkte. Za mikrofibre daj raje malo več eur kot pa da kupiš napol plastične kitajske. Jst bi se kakšnim lidlom in xy trgovinam ki niso namenjena za to raje izognu. LP

Jz te čakam že iz leta 2016 ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr kolk pa tebi zmrzujejo super duper bio eko čistila, oz. kolk more bit zunej topl, da se ti k delu spravš, min. +25? :D

vreme.JPG.c503eb26febfadf365ca584a19d26d47.JPG

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, NARGOTH pravi:

Super duper čistila so na vodni osnovi tako da pod 0 zmrzujejo. Ker delam tudi zgodaj zjutraj je pomembno koliko je takrat stopinj in ne ob 15h. To kdaj se pa jst spravim k delu je pa moja stvar. 

No prid no , pred  10.4. ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

No prid no , pred  10.4. ....

ti rabiš kleparja, da ti rjo dol pravi!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mojega je zelo lepo uredil spet :OK: kje je fotka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Nargoth bil pri meni v nedeljo. Delal je 4,5 ure brez prestanka. Svaka čast! Delo opravljeno profesionalno. Ga priporočam vsem, kateri si želijo imeti svoje konjičke spucane v nulo s profi čistili. Po tem,  je vzdrževanje mala malca. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 20 urami, NARGOTH pravi:

očistim motor na tej relaciji

Bom kar tu vprasal (ce ja, pa vec na privat). Je mozno dopoldne v LJ? Nekje med cca. 8 - 13 uro?

Mislim, da ni potrebnih 6 ur ciscenja; na motorju ni kaksnega blata itd. Nazadnje je bilo v dobrih 3 urah lepo ocisceno. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 11. 6. 2017 ob 19:59, NARGOTH pravi:

V delo sem dobil tole,kar nekaj časa ne čiščeno Yamaho. Po 10h urah dela je ponovno zasijala tako kot si zasluži. :) Porabil pa niti 1l vode. wooohooo :D

IMG_20170601_172201.jpg

IMG_20170604_160829.jpg

IMG_20170601_184230.jpg

IMG_20170601_184416.jpg

IMG_20170604_161512.jpg

IMG_20170604_161159.jpg

Deset ur dela...........in kolk to stane, če ni skrivnost??!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Mitja-P pravi:

Deset ur dela...........in kolk to stane, če ni skrivnost??!!

Upam, da ni narobe, ce napisem tu. Pri meni je cistil kaksne 3-4 ure (sem pozabil) in racunal cca. 30 evrov. Pa je bil motor lepo ociscen; so slike tu nekje nazaj.

@NARGOTH Ko boste kaj v okolici Ljubljane se priporocam, ceprav motor ni zelo umazan. Je pa fino potem videti kaksen dan cistega, lepega,... :)

Popravljeno . Popravil Slow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

@NARGOTH je ponovno poskrbel, da se Strom blesci in sveti kot, da je direkt iz tovarne. Hvala Goran, za izvrstno opravljeno delo.

Zaradi dezja, ki naju je "presenetil" na koncu, sem naredil le nekaj slik (vecinoma so bile razmazane). :D

Screenshot_2017-08-19-14-31-12.thumb.png.6289609c7eeef7d09a84e89a2abb6eaa.png

Screenshot_2017-08-19-14-31-33.thumb.png.56a0d06c5affa185e48a03bef3ff012d.png

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@NARGOTH, ti, glede na videno, res delaš čudeže :OK:. A so vsi motorji v osnovi brez prask in samo umazani :?? Tako namreč izgledajo po tem, ko ga ti očistiš :D...

No, v vsakem primeru te bom enkrat privoščil moji Nagici :P. Ti je čediti mopede bolj "udobno" pri tebi doma ali raje "gostuješ"?

Ajd!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Danilo D pravi:

In katera so potem ta vrhunska čistila?

A boš ti tud pralnico odpru? :blush:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Danilo D pravi:

In katera so potem ta vrhunska čistila?

+volja+pridne roke=rezultat

... z vrhunskimi čistili sevede da izboljšaš rezultat....predvsem pa skrajšaš čas čiščenja...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
pred 2 urami, Danilo D pravi:

Kaka je pa kj cena oglaševanja na ms? :D

Dokler se lahko slike nagih bab objavlja :OK:, je valjda lepo tudi spucan motor pogledat, a ne :ras:.

Ajd!

 

P.S.: Edin @NARGOTH, un skuter pred kratkim pa res ni bil najbolj higieničen za gledat, a veš :P...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob 16. 10. 2017 ob 18:40, NARGOTH pravi:

Še ena čista raketa :)

IMG_20171014_153755.jpg

IMG_20171014_153407.jpg

IMG_20171014_153910.jpg

Pozdravljen,

Danes sem se tudi jaz lotil generalnega čiščenja svoje R1. Trenutno sem ravnokar končal s čiščenjem verige.

Mi lahko prosim sporočiš, katero sredstvo si uporabil, da ima motor tako lep lesk?

20171029_213643.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Verjetno ze kje pise, kolk stane tako ciscenje, kolk casa izpuhi ostanejo tako cisti? Ce bos hodil kaj na Dolenjsko bi dal mogoce hondo ocistit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, a79 said:

Verjetno ze kje pise, kolk stane tako ciscenje, kolk casa izpuhi ostanejo tako cisti? Ce bos hodil kaj na Dolenjsko bi dal mogoce hondo ocistit...

Za Dolenjsko sva potem že dva interesenta, tudi moji Hondi ne bi škodilo malo profi dotika :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, NARGOTH pravi:

 

Za bolj natančno ceno mi prosimnapišita o kakšnih motorjih govorimo in ali bi čistil tudi verigo in izpuh? Izpuh ostane nekaj časa čist, ni pa čistoča trajna :) .

CB1000r, motor v celoti in verigo ter izpuh.

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/5/2017 at 7:45 PM, a79 said:

kolk casa izpuhi ostanejo tako cisti?

Dokaj hitro se obarvajo nazaj. Vzameš fini vodobrusni papir, odbrusiš dol zapečeno umazanijo in na hitro spoliraš. Kaj več pa po mojem mnenju ni smiselno, ker so krivine spikane od peska, da bi to brusil na sijaj je pa spet neumnost. Če greš v detajle moraš odmontirati krivine, ker je zgornji del precej nedostopen. Jaz jih bom osvežil čez praznike pa morda prilepim kakšne slikce. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!