Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Zakaj omenjate samo Hofer/LIDL vs. dragi trgovci....

tudi pri znamkah se da dobit stvari, ki so lanske, predlanske,... pa če gor piše Dainese, A* al pa kej podobnega mislim, da si ne smejo dovolit, že zarad ugleda nekih slabh stvari prodajat, in greš v trgovino vidiš lanske rokavice, ki imajo 50% popusta, mogoče barvo nebodo glih pasale zraven, samo bo pa še zmerej to to, in ne nekaj kar si kupil zraven kranjske klobase in poceni piva... ki to ni .

moje skromno mišljenje o zaščitni opremi

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko se debatorjem v tej debati (zadnje 3 strani) zdijo vrhunski proizvajalci le Dainese, Berik, Astars, Arai, Nolan...

Na svoje zivljenje, ne dam veliko, saj nosim le Nolan celado, ostalo so druge firme - ne nastete zgoraj...pa tud v Lidlu, hoferju pa louisu niso kupljene.. Ampk, jebi ga, niso vrhunske..

pocutm se kot seljak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro je tisto kar ti sede in je narejeno iz TOP materjalov..Ne verjamem pa da je školjka čelade za 30€ narejena iz enega kosa in posledično ni vredna mojega zaupanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki sm brav da ste čist izropal tele Lidle. Uglavnem dons sm biv slučajno v Kranjskem Lidlu, sm šov na malco. Hmm, opazu sm da je pri nam še več kot dovolj te robe, se pravi še gorenci nismo tolk škrti pri nakupu motoristične opreme :P Drgač pa ja, rokavice sm tut vidu/probov....tistmu ki so se zdele fenomenalne res nima pojma kaj pomenijo dobre rokavice. :rolleyes: Malo za hec, da nebo kakšnih zamer :evilgrin:

Še slikica za dokaz :

post-20290-0-72123400-1299264967_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa saj ko vsi govorite o čeladah in varnosti....iz enga dela pa iz kompozitnih vlaken....

ajde saj to dosti pove, ampak še vedno je tu veliko drugih dejavnikov!!

- teža čelade....ja se precej razlikujejo in pri zaviranju je potem glava dosti težja, pri polaganju....

-aerodinamika čelade..... pri 140km/h in več se že občutno pozna ali imaš nekaj kvadratnega ali je dobro oblikovano

-tesnenje čelade tako proti dežju kot proti veternemu pišu, ko pri kakih čeladah misliš da se voziš 200++ pri cca 100km/h tako vse šumi ...

- naleganje čelade na glavo - udobje!!

.......

in še bi lahko naštevali....

saj ne rečem da je poceni slabo, vendar jaz nisem pripravljen "testirati" določenih pomembnih izdelkov, medtem ,

ko pri drugih stvareh me to ne moti...

tako kt pri gumah...."čunga lunga" me ne zanima, pa tudi če je baje dobra....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa saj ko vsi govorite o čeladah in varnosti....iz enga dela pa iz kompozitnih vlaken....

ajde saj to dosti pove, ampak še vedno je tu veliko drugih dejavnikov!!

- teža čelade....ja se precej razlikujejo in pri zaviranju je potem glava dosti težja, pri polaganju....

-aerodinamika čelade..... pri 140km/h in več se že občutno pozna ali imaš nekaj kvadratnega ali je dobro oblikovano

-tesnenje čelade tako proti dežju kot proti veternemu pišu, ko pri kakih čeladah misliš da se voziš 200++ pri cca 100km/h tako vse šumi ...

- naleganje čelade na glavo - udobje!!

.......

in še bi lahko naštevali....

saj ne rečem da je poceni slabo, vendar jaz nisem pripravljen "testirati" določenih pomembnih izdelkov, medtem ,

ko pri drugih stvareh me to ne moti...

tako kt pri gumah...."čunga lunga" me ne zanima, pa tudi če je baje dobra....

Ajde majstr, ktero celado mas, da se zgoraj povdarjeno ne pozna?? Sprasujem resno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde majstr, ktero celado mas, da se zgoraj povdarjeno ne pozna?? Sprasujem resno.

Kje sem rekel, da SE NE POZNA??!!

rekel sem da je občutna razlika med eno dobro čelado in enim šrotom od čelade!!!

drugače mam N93......in napram prejšni je par razredov boljša glede vsega kar sem napisal.....pa se zavedam da gre razvoj hitro naprej in je ta, ki jo uporabljam tudi že z "brado"

imaš ti drugačne izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

imaš ti drugačne izkušnje?

...

Mislim, da je že v tej temi nekaj uporabnikov zapisalo šokantne ugotovitve, da so se Hofer/Lidl čelade izkazale za precej tišje od čelad znanih znamk ob primerljivem udobju.

Pa verjetno ne misli kdo, da Lidl pa Hofer tele čelade sama delata ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Očitno ta teden šivajo obleke in delajo čelade trgovci v avstrijskem Lidlu, ker imajo od ponedeljka podobno akcijo: http://www.lidl.at/cps/rde/xchg//SID-C859A1FC-7360E1D4/lidl_at/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=21306&ar2=6&id=331&country=AT&zipcode=8430&city=Leibnitz&district=+&street=Wasserwerkstr.+30c&ar=6&nf=True

Če je kdo slučajno zamudil pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je bilo malo prej govora o čeladah in omenil sem da se lidlova odlično obnese in da sem jo v eni moto trgovini že videl pod drugo znamko...:rolleyes:

..mi je prišel v roke nov katalog POLO: In med ponudbo čelad (stran 288)zagledam lani kupljeno LIDLovo preklopno čelado. Lidl jo ponuja pod imenom CRIVIT SPORTS (njihova hišna znamka), za 59 €. Polo jo punuja pod imenom NEXO TOURING II za 119,95 €, v mat črni barvi pa celo za 149,95 €. In čeladi sta ISTI! ...sicer tudi firme NEXO ne poznam prav dobro, a zdaj vsaj vem čigava roba se prodaja...:evilgrin:

...aja... naslednji teden ima podobno ponudbo Hofer: Škornji in čelada... bom šel peverit...:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebirem tole temo in se sprašujem,če je vse tako slabe kvalitete zakaj za vrage so pa police dobesedno izropane(Konjice,Celje),razen par rokavic in jakn ni bilo ničesar več:hmm: .Še dobro,da nisem zamudil razprodaje v Hervisu za podobleke pred dnevi,so bile tudi za 20 ojrov(sem prišparal,recesija j..i ga).V glavnem vsak zase ve,vsi nasveti so pa dobrodošli

zato, ker je LIDL je novi Dainese/Alpinestars :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,... ko se bom pa 601ke naveličal bo pa itak padlo nekaj v stilu 4 v 1 ...morda 402 GT, N34 air, ali kaj podobnega...:naughty:

Al pa če boš prešaltal na komplet Lidl asortiman ... saj sčasoma bojo tudi motorje začeli prodajat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polo jo punuja pod imenom NEXO TOURING II za 119,95 €, v mat črni barvi pa celo za 149,95 €. In čeladi sta ISTI! ...sicer tudi firme NEXO ne poznam prav dobro, a zdaj vsaj vem čigava roba se prodaja...:evilgrin:

NEXO je pa itak znan po tem, da izdeluje robo za Arai ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEXO za ARAI...:blink::blink:... TO je najbrž zajebancija... sicer čelada je kvalitetna :doze:... pol LIDL že ve kje kupuje :hmm:

Me re zanima, kdo tele škornje na Hoferjevi reklami skupi spravlja... zgledajo OK, cena ...40€.. ob 12.00 bojo police prazne... razen 45 številk!:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEXO za ARAI...:blink::blink:... TO je najbrž zajebancija... sicer čelada je kvalitetna :doze:... pol LIDL že ve kje kupuje :hmm:

Me re zanima, kdo tele škornje na Hoferjevi reklami skupi spravlja... zgledajo OK, cena ...40€.. ob 12.00 bojo police prazne... razen 45 številk!:lol:

Jaz jih imam že četrto sezono. Ni obrabe, razen malo podplati. Letos bodo še zdržali. Ni dileme, kateri bodo naslednji... :naughty:

Vem, z Alpinestars se ne morejo primerjati, tega nihče ne trdi. Ampak za tistih 35 evrov dobiš soliden škorenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEXO za ARAI...:blink::blink:... TO je najbrž zajebancija... sicer čelada je kvalitetna :doze:... pol LIDL že ve kje kupuje :hmm:

Me re zanima, kdo tele škornje na Hoferjevi reklami skupi spravlja... zgledajo OK, cena ...40€.. ob 12.00 bojo police prazne... razen 45 številk!:lol:

te škornje imam jaz doma že... ufff... 5 let.

jaz pravim tako... v primerjavi z alpinstarsom smx plus se ne morjo primerjat (te nosim sedaj), vendar so pa solidni škornji za takšno ceno!

priporočam jih tudi vsakomur, ki se kdaj pa kdaj vsedejo na motor, pa še takrat v adidaskah, ki se jim zdi brezveze dat 200€ (+/- €) za škornje!

meni so že enkrat na 4-kolesniku rešili nogo, tako da sem hvaležna, da sem jih takrat kupila!

še zdaj so doma ali pa sem jih posodila sestrici, ki se bo morda letos kdaj peljala kot sopotnik na motorju. svojih pa vem, da si ne bo kupila.

aja... pa police bodo prazne že ob 8.30! vsaj tiste najbolj prodajne številke. :naughty:

Popravljeno . Popravil rosse20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha...kupljeni v yamahi za 159€ :closedeyes:

Ga bom poklical in vprašal če ma račun iz trgovine tam kjer ga je kupil :slap:

Človek bi rad malo zaslužil - veš da je recesija ;-)

Naivnost je pa še vedno kar razširjena pri nas ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... šel pogledat in kupil škornje (41 in 38)...

Je pa zadeva bila v Mozirju ob 9.30 taka: Povprečno en ali največ 2 para... So pa škornji različni: Do št. 41 so bolj touring in nižji model z zapiranjem na 2 zadrgi (so popolnoma drugačni od tistih v reklami) in res po občutku zelo solidno obuvalo... Zato sem jih tudi vzel, saj so že na pogled in po občutku bistveno manj "motoristični"... prijetno udobni tudi za hojo. Od 42 naprej pa so takšni kot na sliki, torej višji in bolj "sport-pancer stil" kjer me pa že sistem zapiranja (zadrga in spredaj čez še zaščita na ježek) odbija od nakupa... - verjetno pa zaradi slednjega bolj varni...

Ja ...se je pa fajn pobiralo... v 10 minutah videl v vozičkih par čelad in škornjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem sem šel iskat za ženo in so ob 8h imeli samo 1 par na številko :whistle: so pa res manjši številke drugačne. bomo videl kako se bodo nosile. za ta denar mislim da bo kar dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem bila ob 12.30 slučajno v velenju v lidlu. imeli so še 1 par rokavic, 1 hlače, 3 (morda 4) jakne in cel kup tank torb in nahrbtnikov. ostalo... nič :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem vzel v Hoferju ta sončna očala:

http://www.hofer.si/si/html/offers/2867_20909.htm

Probal sem jih v svoji čeladi in so fajn, ker imajo tanke in mehke okvirje - mislim na tisti del, ki gre na ušesa in ga pritisne čelada.

Ne motijo v čeladi in se jih enostavno sname, ko sonca v oči ni več. Mislim, da zatemnjenega vizirja sedaj ne bom rabil.

Sem vzel kar dva komada, ker so res poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!