Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Jaz sem kupil "kombinirano" koso. Kakor sem gledal je motor enak. Dela presenetljivo dobro, je pa težka ko vrag. Edino kar mi ni všeč, je "off gumb" , ker ga prehitro nenamerno premakneš (in seveda crkne) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, franc pravi:

Jaz sem kupil "kombinirano" koso. Kakor sem gledal je motor enak. Dela presenetljivo dobro, je pa težka ko vrag. Edino kar mi ni všeč, je "off gumb" , ker ga prehitro nenamerno premakneš (in seveda crkne) .

lp

Tako kot si rekel, dela presenetljivo dobro, vžgala na tretji poteg, je pa res, da je precej težka ... sicer pa smo dedi!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Se komu sanja kje bi lahko še dobil Lidlovo moto podkapo, ki sem jo kupil že nekaj let nazaj?

Je povsem tanka, nekakšen "švic-majca" material, brez šivov, malce daljši vratni del, proizvajalec Juritex dela sicer za Crivit blagovno znamko. 
Pripenjam sliko kjer je napisan proizvajalec, žal gre za veliko tekstilno podjetje, katerim ne bo v interesu pošiljati le par kosov, tudi če bi jih še imeli. 

Se priporočam tudi za alternative tankih podkap s ploščatimi / neobstoječimi šivi..?

IMG_0629.JPG

Popravljeno . Popravil SLVR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči Lidl in vprašaj če imajo še kje zalogo (zadnjič sem jo jaz kupil znižano, kot ostanek akcije, tako da se verjetno ravno ne tepejo (več) zanje) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V Hoferju bodo na pohodnisko tematiko navadne in polo Inoc funkcijske majce v ponudbi. Pozna kdo? Imam od revita en komplet podobleke pa ga nikoli ni, ko ga rabim :) se vsaj kaksno tako majco rabim.

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba/posebna-ponudba-od-cetrtka-3-8-2017/produktdetailseite/ps/p/inoc-moska-pohodniska-majica/

Popravljeno . Popravil zan0088
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... take in podobne "šwic majice imajo tudi povsod drugje... ni treba  na Hofer/Lidl akcije čakat.

...Pojdi recimo v SportsDirect.  Imajo presenetljivo veliko izbiro in poceni ponudbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam podobno kot je tista pod 3. Solidna majica, samo si je ne predstavljam kot "švic majico" za pod obleko.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je majca za jo nosit pri športni aktivnosti (tek, kolo, hribi ...) in jo ne za met samo. Ni first layer, ko je mokra, se mora na soncu in zraku posušit. Če oblečeš karkoli preko, in zašvicaš, ne bo nč fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Če koga zanima, pa ima slučajno na kaslcu tisto da mu ne butajo reklam notri in ne sobi šavja reklam. Je drug teden spet v Lidlu polnilec za akumulator pa še nekaj orodja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Ima kateri doma še zapakirano M/L podkapo? Ali dve ?

Odkupim.

Rabim za hčero.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Ima kateri doma viška Hoferjev moški dežni plašč, velikost 54, lahko tudi 56.

Od vseh reklam, ki jih dnevno dobim v brifkastlc, te NISEM dobil...banda poštarska!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

če bi kdo želel Lidl S podkapo-jo menjam za kak dober čaj ali kavo ali slastne pasje priboljške ali kaj drugega meni uporabnega. Je pa to za mihno glavco, jaz imam čelado S obseg 55-56, pa mi je čisto pretesna tale. Sem vzela večjo. potem. Sprobana 1x. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 4. 2019 ob 9:05, Buschi pravi:

Ima kateri doma viška Hoferjev moški dežni plašč, velikost 54, lahko tudi 56.

Od vseh reklam, ki jih dnevno dobim v brifkastlc, te NISEM dobil...banda poštarska!

oj...a je tole še aktualno...mislim po enem letu, sem šele zdej vidu post

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!