Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

po izkušnjah sodeč, so rokavice tisti del opreme ki najprej pokaže vso svojo šibkost. tud če se po tleh zavališ pr niski hitrosti se loviš na roke. te lidlove so mele dlan iz ene plasti tankega usnja. to je recept za dizaster. Da zatajijo ščitniki v jaknah in hlačah pa tudi čelade, mora bit padec precej hujši, kot za met grdo postružene dlani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem bil danes že pred 8.00 pred Lidlom, ker sem vedel, da se bo folk zagnal kot 100 mater!

Bila je res gužva okrog košar z opremo, tako da ..... vzel sem podobleko, rokavice in ledvični pas.

Doma sem podobleko probal in moram reči, da je kot ulito za mene ....

Prvi vtis je zelo dober, občutek je fenomenalen ... moja žena pa je rekla, da sem Robin Hood. :worship:

Tudi ledvični in rokavice so fenomenalne. Ledvični pas je celo boljši kot moj zdajšnji, ki je bil občutno dražji.

Ne rabite imeti zadržkov zato ker je akcija v Lidlu! Roba je kvalitetna, pa še drago ni, tako da .... :worship:

Ej dej če padeš, povej kako so se obnesle. Jst sm občutu to ko sm padu s podobnimi iz Louisa. Še zdej mam levo zapest zlo švoh. Od takrat striktno A* GP-PRO. Se ni za zejbavat.

Drgač pa, je to tvoja 1. oprema? Mal preveč si navdušen pomoje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da bi zagovarjal te rokavice od Lidla, lahko povem, da sem pred leti pri Lojzu kupil Vanuci-jeve rokavice, take mal dražje, ker se mi je zdelo pač boljše dat malo več za zaščito (prej sem imel probiker). Po prvi resni furi, sem jih nesel nazaj, ker mi je sonce "stopilo" zaščito za členke na rokavicah, ki so bile v kufru !!!!

Prodajalec je samo :eek: :eek: :eek: :eek: pogledal in mi jih takoj zamenjal za - spet probiker-jeve, ki so bile 10 € cenejše. Te so služile kot prej prve :yea2:

Tko da ni vse v ceni :naughty:

Uživajte dalje

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo... tud js mam "dolge gate" z Lidla :P

gužva tko tko, sem bla ob ene pol treh...

rokavice... podn... sama plastika :unsure: :wacko:

čelad ni blo več :O ostalo nisem gledala, ker ne rabim :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Lidlu kupujem piškote in pomaranče :)

Jaz tudi, predvsem piškote imajo odlične. Pomaranče pa če glih fajn trefš..

Aja od opreme se gre.. Če že bi, potem samo podobleko, drugo ni variante, se imam preveč rad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej dej če padeš, povej kako so se obnesle. Jst sm občutu to ko sm padu s podobnimi iz Louisa. Še zdej mam levo zapest zlo švoh. Od takrat striktno A* GP-PRO. Se ni za zejbavat.

Drgač pa, je to tvoja 1. oprema? Mal preveč si navdušen pomoje.

LP

Mogoče pa je kupil zato, da ga ne zebe, kaj misliš? :)

Zakaj in kako si pa padel?

Kaskader si tudi kupi boljšo opremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za rokavice so že komentarji pokazali da so "jajc", zdej mi pa še povejte, da je čelada v Lidl-u iz plastike..potem se pa res lahko reče sramota, da jo imate za kvalitetno.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no ... Tudi sam sem nameraval kaj kupiti, pa je vse skupaj bolj tako - tako ....

O rokavicah ne bi zgubljal besed, jakno in hlače dobiš boljše za ta denar...

Ledvični ni izgledal napačno, ruzak tudi O.K., tanktorba preslabe magnete, drugače razpored in velikost všečna....

Spodnje perilo je bilo največje XL, čeprav so v letaku reklamirali XXL - ni izgledalo napačno ...

Aja, štumfe sem pa celo kupil, bomo vieli kako in kaj - na noge sem jih celo spravil ;-)

Pa še sprej olje je bil poceni - za bicikle bo ravno pravi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rokavice so se slabse od lanskih, vsaj meni se tako zdi.... podobleko kupil ze preje ko je bila za smucanje, cisto ista, tank torbo in nahrbtnik nabavil ze lani. Tank torba se obnese kar dobro, sicer z rahlo predelavo, nahrbtnih je pa dober tudi za v hribe :)

Kar se ostale opreme tice, pa je nase nebi navlekel, se za na frcka in za na kolo mam drazje in usnjene rokavice, ki pomoje vsaj sluzijo svojemu namenu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak ima svoje mnenje in se popolnoma strinjam.

Bom odgovoril na par vprašanj, vsak se bo pa našel v odgovorih, tako da ne bom vsakemu posebej:

1) To ni moja prva oprema! Dejansko sem hotel kupit spodnje perilo, pa sem vzel še rokavice in ledvični pas.

2) Čelad zdaj niso imeli v prodaji.

3) Rokavice. Rokavice sem vzel kar tako mimogrede, in jih bom uporabljam zato, da mi bo toplo v roke, kot je to nekdo že omenil, in pri nakupu nisem razmišljal o tem, da se bom z motorjem metal po tleh, kot je to nekdo omenil. Imel sem Held-ove rokavice, ki so bile 2x dražje, pa se mi zdi, da so mi te "lidlove" dosti boljše na roki. Če bi bil extremni motorist, kateri se tu in tam tudi "skota", potem bi si kupoval opremo za kaskaderje, tako pa ....

4) Ledvični pas je lahek in se dobro prileže k telesu. Mislim, da je dobra izbira.

Saj ne rečem, da je to TOP motoristična oprema, kot ste si nekateri napačno interpretirali mojo izjavo.

Zanimivo pa je, da nekateri full kritizirate opremo, a kljub temu ste odšli v trgovino pogledat! :headbang:

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak misli, da tista oprema katera stane od 100e dalje , da začenm pri rokavicah in končam pri kombenizonih 1000 ali več €, da je OK.Saj je samo se treba vprašat kolk je dejansko ta roba vredna, tako, da prideš na isto ceno kot je v "Lidlu" in podobnih trgovinah.Se je že kdo pozanimal koliko je res vreden komb. od alpinestars,dainese itd.Eni vodilni trgovci v moto sceni imajo tako maržo,da pridejo na tako ceno, mi, ne me narobe razumet "bedaki", pa jih podpiramo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kupite izdelke v minimalni vrednosti 100e, dobite zraven še motor..

Kupš pol uno jakno, dobiš motor in si taprav bajker. Pol pa sam še na shode hodt.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak misli, da tista oprema katera stane od 100e dalje , da začenm pri rokavicah in končam pri kombenizonih 1000 ali več €, da je OK.Saj je samo se treba vprašat kolk je dejansko ta roba vredna, tako, da prideš na isto ceno kot je v "Lidlu" in podobnih trgovinah.Se je že kdo pozanimal koliko je res vreden komb. od alpinestars,dainese itd.Eni vodilni trgovci v moto sceni imajo tako maržo,da pridejo na tako ceno, mi, ne me narobe razumet "bedaki", pa jih podpiramo.

To pa je res mim udarjen. Kupi superge v tušu pol pa pejt kupit ene Nike-ice ali pa Adidaske pa take bolj poznane firme pa poglej kje se ti bo noga bolj švicala, kje boš žulje nabil, keri se bo podplat odlepil v prvem dežju. Sej oprema od A*, Dainesa itd. je dražja, čeprav je mogoče celo roba ista (sam trdim da NI), sam dej mi povedat če druge firme tudi tako testirajo opremo kot a*? Imaš kar nekaj flmčkov na yutube pa si jih poglej. Pa ne samo to, bogve kok študij je bilo narejeno okoli tega kakšne materiale naj bi uporabili za ščitnike (če govorimo o rokavicah, kombijih, škornjih), na katera mesta da jih vgradijo, kakšen naj je izdelek, da je aerodinamičen...

Sam kupujem moto opremo samo pri priznanih znamkah in to tudi drugim priporočam. "Better to be safe than sorry".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodnje perilo je bilo največje XL, čeprav so v letaku reklamirali XXL - ni izgledalo napačno ...

V Celju so imeli samo še xl in xxl, če rabiš bo verjetno še tudi za jutri kaj ostalo. :)

Sam sem nabavil podobleko XL (95kg/185cm). Ampak mislim, da bi bilo mogoče bolje, če bi vzel XXL, ker mi je okrog riti in ramen/prsi malo tesna. Pred nakupom sem preveril podobne podobleke v intersportu in na spletu, pa za takšen denar ni bilo nobene, tako da priporočam vsekakor. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je res mim udarjen. Kupi superge v tušu pol pa pejt kupit ene Nike-ice ali pa Adidaske pa take bolj poznane firme pa poglej kje se ti bo noga bolj švicala, kje boš žulje nabil, keri se bo podplat odlepil v prvem dežju. Sej oprema od A*, Dainesa itd. je dražja, čeprav je mogoče celo roba ista (sam trdim da NI), sam dej mi povedat če druge firme tudi tako testirajo opremo kot a*? Imaš kar nekaj flmčkov na yutube pa si jih poglej. Pa ne samo to, bogve kok študij je bilo narejeno okoli tega kakšne materiale naj bi uporabili za ščitnike (če govorimo o rokavicah, kombijih, škornjih), na katera mesta da jih vgradijo, kakšen naj je izdelek, da je aerodinamičen...

Sam kupujem moto opremo samo pri priznanih znamkah in to tudi drugim priporočam. "Better to be safe than sorry".

Nisem rekel, da je slaba, precenjena je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam trgovcem, ki pri nas prodajajo moto opremo, da začnejo z prodajanjem sadja in zelenjave, mogoče še rezervne dele za elektrarne npr. kak prečni transformator, pa kakšno kaplanovo turbino, ker pri nas se očitno vsak spozna na vse, zato pa smo tam k smo :surrender:.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa menim, da ni nič slabega, če Lidl in Hofer prodajata tudi moto opremo. In jo posledično tudi kupujemo tam. Konkretno moto perilo. Onega za 150 Evrov ziher ne bi kupil, bi se še vedno vozil v dolgih gatah in majici. Tu pa sem dal 30 evrov, pa ga imam. Dobro, čelade ravno ne bi kupil tam (sicer sem gledal Hoferjeve lani, pa je raje nisem vzel). Glava je le ena, tu ni za šparat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz grem tut jutr za podobleko pa prevleko za motor pogledat. In samo upam da dobim podobleko, ker ne vem če jo bom kje drugje dobil za 30€ komplet, kako se bo obnesla bom pa še vidu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!