Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Tudi sam imam lidlovo podobleko motoristično in za uni denar opravlja dobro svojo funkcijo, lidlove moto rokavice sem testiral z fz6 iz celja v koper po avtocesti z občasnimi nalivi šele proti kopru nekje sem začutil da so prepustile mokro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam dve majici (moški model, ker ženskega niso prodajali), ledvični pas, poletno podkapo, dva para nogavic. Vse se je v enem letu super obneslo.

Imam tudi žensko športno podmajico in pajkice, tudi super.

Rokavic nisem kupila, ampak če jih bodo tudi letos februarja (kot vsako leto) prodajali, bom probala tudi te.

P.s.: rdeče kafetiere še vedno nimam :blush:.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Je kej od tega zares uporabnega?

Chain spray-a me je strah

Cleanerja tudi čene celo bolj.

Za ogledala in "šipo" res ne rabiš drugega kot vodo in roko pa brusačo za opivnat.

Kaj se skirva za car polish?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chain spray ima vonj in izgled PDLja, je pa 200ml flaška. Tako da zna bit zelo solidna zadeva. Cena pa 1,99 EUR.

Zakaj bi te bilo spreja strah? :)

Čistilo za gume je tam zadaj, tista pena.

Vprašanje kdo dejansko stoji za W5...to so vse rebrandani produkti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robčki za šajbe niso ok, ker za sabo puščajo lise in je potrebno vse skupaj še enkrat obrisati s cunjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snecer said:

Chain spray ima vonj in izgled PDLja, je pa 200ml flaška. Tako da zna bit zelo solidna zadeva. Cena pa 1,99 EUR.

Zakaj bi te bilo spreja strah? :)

Čistilo za gume je tam zadaj, tista pena.

Vprašanje kdo dejansko stoji za W5...to so vse rebrandani produkti.

 

Samo zaupam ne. Sprej za gume je meni nepotrebna šminka in recept za zdrs če se pretirava. Tisti sprey za plastiko, umetne mase mi je v kratkem popokal prejšnjo (sicer staro) prevleko sedeža. Naključje? Morda a kot naključje se zelo trudi kazati prst tistemu pipsu. Od takrat nič drugega kot blago milo in voda na sedež. Pa nič več hecnih prvih 50 km.

Nebi rad da je W5 kot SBUDGET roba. Rebrandani izdelki izredno nizke kakovosti, ampak to je že druga debata. Pa še zadnja kost kdo daja W5 olje v svoj po možnosti drag avto? Sej tip in aditivi so po specifikacijah...

Glede sprejev sem visel na S100 3 sezone (povsem zadovoljen, 1x nastavil verigo v 25000km) in zdaj z novo ketno bom dajal gor olje 80W90 dolker ne dobim še zadnji kos da namontiram gor oiler domače izdelave. Niti da ne pucam dol sprej za morda 1000km...

Za čiščenje pa že dalj časa uporabljam meni najboljšo metodo: stojalo + kerozin + čopič in sem prav zadovoljen z rezultatom. Zraven spucam še oba verižnika in okolico in če sem dokaj reden (4-5K km) je to narejeno kar hitro. Poskusil sem sicer namenske spreje in čeprav so delovali spodobno je bilo dokaj neracionalno. Krtačo za verigo pa nisem nabavil ker se mi je vedno zdela pregroba za x-ringe. Imam dokaj čisto cesto in večino relacij tako da je pucanje/mazanje ketne šala mala.

Nekako sem prišel do spoznanja da rabiš par kemikalij, par špric, par mikrovlaknastih krp, staro rjuho, polirno pasto in imaš pokrito 90% vse motofetišistične "šare". Zadnji krik mode je navoskat vse skupaj pol lahko le splakneš z vodo, obrišeš naslednje 3x ko motor zgleda bogi pa je že spet kot nov.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzel sem tudi par zadeva z avto, za poliranje, za gume, robčke :) ker imajo ponudbo tako za motor kot za avto.

S100 sem imel, belega, lani pa kupil najnovejši S100 prozoren (s100 dry lube chain), ker so me prepričevali v lujzu, da naj raje to kot pdl :) pa sem eno vzel za test.

Oba S100 delata "kepo", tak da sem takoj nehal uporabljat in šel na za moje pojme najjaćo zadevo...

Čistim pa enako kot ti, svetilni petrolej iz Bauhausa. Namesto čopiča uporabljam Dr. Best ščetko za zobe :cool:

Kakšen vosek pa uporabljaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neko čudo MA-FRA kupljeno v štacuni na poti domov (skozi Trst).

https://www.speedup.it/moto/cura-della-moto/cere-e-protettivi-moto/cera/bike-wax-250ml-ma-fra_1133195.html

O kaki kepi govoriš? Jaz našpricam ketno na razdalji 5cm počakam nekaj mimut ko kaj prčkam okoli nato obrišem verigo z rjuho, tako da na površini ostane komaj omembe vreden sloj proti koroziji. Na 500-900km oz. po potrbi prej (dež).

Kolko kej pride svetilni pertrolej v bauhausu? V merkurju te "oropajo" za 5,5€...

Nepogrešljiv mi je tudi izopropanol.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Snecer pravi:

Vzel sem tudi par zadeva z avto, za poliranje, za gume, robčke :) ker imajo ponudbo tako za motor kot za avto.

S100 sem imel, belega, lani pa kupil najnovejši S100 prozoren (s100 dry lube chain), ker so me prepričevali v lujzu, da naj raje to kot pdl :) pa sem eno vzel za test.

Oba S100 delata "kepo", tak da sem takoj nehal uporabljat in šel na za moje pojme najjaćo zadevo...

Čistim pa enako kot ti, svetilni petrolej iz Bauhausa. Namesto čopiča uporabljam Dr. Best ščetko za zobe :cool:

Kakšen vosek pa uporabljaš?

A si vzel kaj za individualizirat Versysa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, StaraFeltna pravi:

Ma neko čudo MA-FRA kupljeno v štacuni na poti domov (skozi Trst).

https://www.speedup.it/moto/cura-della-moto/cere-e-protettivi-moto/cera/bike-wax-250ml-ma-fra_1133195.html

O kaki kepi govoriš? Jaz našpricam ketno na razdalji 5cm počakam nekaj mimut ko kaj prčkam okoli nato obrišem verigo z rjuho, tako da na površini ostane komaj omembe vreden sloj proti koroziji. Na 500-900km oz. po potrbi prej (dež).

Kolko kej pride svetilni pertrolej v bauhausu? V merkurju te "oropajo" za 5,5€...

Nepogrešljiv mi je tudi izopropanol.

 

Kepa se naredi pri sprednjem verižniku. S100 mi je lani naredil lepo kepico :) isto so počeli Motul&co

V Bauhausu pride okoli 4 EUR, brez vonja vzamem :)

 

husch-lampenoel-geruchlos--10017242_B_P.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko grem mimo nabavim. Glede kepe pa itak ti ne uide čiščenje prednjega verižnika 1x na sezono...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, StaraFeltna said:

Ko grem mimo nabavim. Glede kepe pa itak ti ne uide čiščenje prednjega verižnika 1x na sezono...

Z uporabo suhega spreja niti 1x na sezono ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne paše tukajle ampak ko ste lih pri ketenspreju-

Imam S100 belega iz Louisa. Če je suho je ok. Če me ujame dež ga takoj spere dol in mi ketna smrdi po pregreti gumi po komaj 100km.

Ne izbiram vremena ko se vozim, tako da če je pač dež, jebiga.

Kaj mate da ne gre s prvimi kapljicami dol?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, stenc55 pravi:

Sicer ne paše tukajle ampak ko ste lih pri ketenspreju-

Imam S100 belega iz Louisa. Če je suho je ok. Če me ujame dež ga takoj spere dol in mi ketna smrdi po pregreti gumi po komaj 100km.

Ne izbiram vremena ko se vozim, tako da če je pač dež, jebiga.

Kaj mate da ne gre s prvimi kapljicami dol?

 

Scotoiler :)sem pa kakšni dve leti uporabljal PDL =S100 in bil zadovoljen pa se kar nekaj prevozim tudi v dežju .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S100 po dežju ni bil lih za se zjokat tudi po mojih izkušnjah. Grem pa na oiler le da se kitajci spomnjeo dostavit zadnji kos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, stenc55 pravi:

Sicer ne paše tukajle ampak ko ste lih pri ketenspreju-

Imam S100 belega iz Louisa. Če je suho je ok. Če me ujame dež ga takoj spere dol in mi ketna smrdi po pregreti gumi po komaj 100km.

Ne izbiram vremena ko se vozim, tako da če je pač dež, jebiga.

Kaj mate da ne gre s prvimi kapljicami dol?

 

Sam dež sploh ni problematičen, ker v tem primeru voda "maže" ketno.

Pomembno je, da po dežju namažeš, ko pa vliva pa ni panike...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snecer pravi:

Sam dež sploh ni problematičen, ker v tem primeru voda "maže" ketno.

Pomembno je, da po dežju namažeš, ko pa vliva pa ni panike...

 

Ma voham o ringe ko se ustavim, tko da ni lih dobro.

Pol že vmes ves paničen mažem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, Rogerg said:

Sprej za čiščenje iz lidla je ok, za mazanje je pa kr en... ni vredn ama nč

Maš pol tako ketno :Ppost-22669-0-05273000-1406188262_thumb.jpg

 

Mažeš z ilovico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, stenc55 pravi:

Ma voham o ringe ko se ustavim, tko da ni lih dobro.

Pol že vmes ves paničen mažem...

Izgleda da imaš izrazit voh :)namreč jaz poganjam 150 konjskega dvovaljnega ketnožderja pa nisem nikoli zavohal nič in veriga ima 20kkm brez vidnih sledi obrabe ,od tega se je mazala 10kkm z PDL .

Tako da ne vem če je za vse slabo kriv PDL . Mogoče moraš vzeti v obzir tudi kvaliteto verige in lidlovega spreya :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1x sem kupil W5 spreje v lidlu in nikol več. So poceni, ko pa pritisneš steče pol flaše ven...slabo doziranje. Za verigo sem točno 2x uporabil čistilo, z mazanjem verige se pa sploh nisem hotel zajebavat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!