Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Blond

Moto oprema LIDL

Recommended Posts

franc

Jaz sem kupil "kombinirano" koso. Kakor sem gledal je motor enak. Dela presenetljivo dobro, je pa težka ko vrag. Edino kar mi ni všeč, je "off gumb" , ker ga prehitro nenamerno premakneš (in seveda crkne) .

lp

boych
pred 21 urami, franc pravi:

Jaz sem kupil "kombinirano" koso. Kakor sem gledal je motor enak. Dela presenetljivo dobro, je pa težka ko vrag. Edino kar mi ni všeč, je "off gumb" , ker ga prehitro nenamerno premakneš (in seveda crkne) .

lp

Tako kot si rekel, dela presenetljivo dobro, vžgala na tretji poteg, je pa res, da je precej težka ... sicer pa smo dedi!! :P

SLVR

Se komu sanja kje bi lahko še dobil Lidlovo moto podkapo, ki sem jo kupil že nekaj let nazaj?

Je povsem tanka, nekakšen "švic-majca" material, brez šivov, malce daljši vratni del, proizvajalec Juritex dela sicer za Crivit blagovno znamko. 
Pripenjam sliko kjer je napisan proizvajalec, žal gre za veliko tekstilno podjetje, katerim ne bo v interesu pošiljati le par kosov, tudi če bi jih še imeli. 

Se priporočam tudi za alternative tankih podkap s ploščatimi / neobstoječimi šivi..?

IMG_0629.JPG

Edited by SLVR

franc

Pokliči Lidl in vprašaj če imajo še kje zalogo (zadnjič sem jo jaz kupil znižano, kot ostanek akcije, tako da se verjetno ravno ne tepejo (več) zanje) .

lp

zan0088

V Hoferju bodo na pohodnisko tematiko navadne in polo Inoc funkcijske majce v ponudbi. Pozna kdo? Imam od revita en komplet podobleke pa ga nikoli ni, ko ga rabim :) se vsaj kaksno tako majco rabim.

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba/posebna-ponudba-od-cetrtka-3-8-2017/produktdetailseite/ps/p/inoc-moska-pohodniska-majica/

Edited by zan0088

Zivnorc

... take in podobne "šwic majice imajo tudi povsod drugje... ni treba  na Hofer/Lidl akcije čakat.

...Pojdi recimo v SportsDirect.  Imajo presenetljivo veliko izbiro in poceni ponudbo.

franc

Jaz imam podobno kot je tista pod 3. Solidna majica, samo si je ne predstavljam kot "švic majico" za pod obleko.

lp

Zivnorc

...če je kdo iz zasavskega konca, lahko zelo poceni šwic majice kupiš tule pri mojemu prjatlu:

http://www.stirocut.com/index.htm

... pa še kakega Rossija ali Marqueza ti gor naprinta.

...pa še motorist je..  :D

GO_Tomi

To je majca za jo nosit pri športni aktivnosti (tek, kolo, hribi ...) in jo ne za met samo. Ni first layer, ko je mokra, se mora na soncu in zraku posušit. Če oblečeš karkoli preko, in zašvicaš, ne bo nč fajn.

smasher

Če koga zanima, pa ima slučajno na kaslcu tisto da mu ne butajo reklam notri in ne sobi šavja reklam. Je drug teden spet v Lidlu polnilec za akumulator pa še nekaj orodja.

Buschi

Ima kateri doma še zapakirano M/L podkapo? Ali dve ?

Odkupim.

Rabim za hčero.

Buschi

Ima kateri doma viška Hoferjev moški dežni plašč, velikost 54, lahko tudi 56.

Od vseh reklam, ki jih dnevno dobim v brifkastlc, te NISEM dobil...banda poštarska!

Nja

če bi kdo želel Lidl S podkapo-jo menjam za kak dober čaj ali kavo ali slastne pasje priboljške ali kaj drugega meni uporabnega. Je pa to za mihno glavco, jaz imam čelado S obseg 55-56, pa mi je čisto pretesna tale. Sem vzela večjo. potem. Sprobana 1x. 

cisco
Ob 19. 4. 2019 ob 9:05, Buschi pravi:

Ima kateri doma viška Hoferjev moški dežni plašč, velikost 54, lahko tudi 56.

Od vseh reklam, ki jih dnevno dobim v brifkastlc, te NISEM dobil...banda poštarska!

oj...a je tole še aktualno...mislim po enem letu, sem šele zdej vidu post

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• marigona
      zivjo,  jaz sem 18 ampak nisem najvecja ljubiteljica avtov in sem se raje odločila za motor. In sicer ker nimam ozpita rabim enga 25km/h. Kupila bom enega 49ccm ki nima blokade in bi jo seveda rada namontirala oz. jo bo mehanik. Mene samo zanima a rabim jaz kej na amzs to sporocit ali dati kasno vlogo oz karkoli je potrebno naresti v tem primeru. Hvala za vase osgovore
    • smasher
      Ja jaz sem bil ene 3x praunpresenečen ko je folk skozi odprto okno iz avta kričau name...  @Darko3g, kako misliš da je postopek za motoriste dolgotrajnejši? Ja tudi meni se zdijo nesposobni tisti motoristi ki pridejo na mejo in začnejo odpenjat rokavice, iskat po torbah... Res samo čas zgubljajo.. Jaz poskušam bit kultirn, se "zrinem" do mejnega prehoda, se tik pred njim ustavim pri strani, pripravim dokument v roko in se nazaj vključim v kolono in sem takoj mimo.  Tako da tuda sam grdo gledam skupine ko se jih 5 ali 6 pripelje do meje in šele pri okencu začnejo razmišljat kje imajo dokumente. 
    • Joker
      Vem. Na Sardiniji sem vsako leto...
    • maus
    • Joker
      Danes sem malo krožil po Avstriji. Tudi sam ne maram glasnih rorov. Ampak toliko in tako glasnih pri nas ne srečaš. Ni čudno, da so začeli preganjati...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!