Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Saj ne rečem, da je to TOP motoristična oprema, kot ste si nekateri napačno interpretirali mojo izjavo.

Zanimivo pa je, da nekateri full kritizirate opremo, a kljub temu ste odšli v trgovino pogledat! :headbang:

ti ga pa že biksaš.Prvi si bil ki si hvalil rokavice kako so odlične,zdaj pa spreminjaš besede.

In kaj potem ,če smo šli pogledat? Eno je gledat, eno pa kupit.Če bi se izkazale dobre bi jih tud jaz kupu, tako jih pa nisem ,ker ne mislim imet rokavic samo zaradi mraza,ampak je zame na prvem mestu varnost.

Praviš ,da se ne misliš kotat :slap: zato ne rabiš dobre opreme :wallbash: A misliš ,da se imam jaz namen ???? bolje preventiva, kot kurentiva.

Če se mene vpraša, je za kupit samo podobleka, če ne drugega že zaradi lažjega oblačenja, še bolj pa slačenja kombinezona in pa torba-odvisno od potreb in motorja...vse ostalo je za v regal :worship:

Ne kritiziram lidlove robe, saj vendar moja boljša polovica dela tam in mnogo stvari smo tam že kupili in bili zadovoljni.

Lani sem kupu tam čelado, ki mi bolje sede na glavo kot nolan N85, je veliko bolj tiha, kar se pa varnosti tiče sem jo žal tudi izprobal in se je dobro obnesla.

Vsak si naj kupi, kar misli da je najbolje za njega, jaz sem po dveh padcih spoznal, da je oprema ,neglede na ceno zelo poceni :worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Firbec me je nesel v lidl včeraj in domov sem prišla s spodnjim delom podobleke in nahrbtnikom 15l-nekam bo treba denarnico spravit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rokavice-viteske.jpg

Te so po moje bolj varne od vsakega usnja in tekstila.

Glede na to za kakšno ceno so tam določene stvari, je pričakovana kvaliteta več kot zadovoljiva, a ne? Če pa je kdo šel v Lidl in je mislil, da bo za 19.90 EUR dobil motogp rokavice, po možnosti z ogrevanjem, pa ni bil na pravem mestu.

Takšen, ki pa ima npr. SS motor pa bo itak investiral tudi v vrhunsko varno opremo, ker je že v osnovi bolj nagnjen na podrsanje, nagibanje in kakšen padec ter višjo brzino (stil vožnje).

Saj je že en napisal, da so določene zadeve "zgolj" za skuter.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha .... kako se nekateri držite napisanih besed, kot pes ježa.

@isarajli1: tudi sam imam nekaj ljudi v Lidlu. Prav tako sem tudi sam zadovoljen z določenimi stvarmi, ki jih tam kupim.

Čelade ne bi glih kupoval v Lidlu ali Hoferju, recimo rokavice, pas, podobleko, škornje ... pa ni problem.

Tudi če po dveh mesecih stvar vstran vržem ni škoda denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to za kakšno ceno so tam določene stvari, je pričakovana kvaliteta več kot zadovoljiva, a ne? Če pa je kdo šel v Lidl in je mislil, da bo za 19.90 EUR dobil motogp rokavice, po možnosti z ogrevanjem, pa ni bil na pravem mestu.

Točno tako. Pod to pa se podpišem!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večeraj v lidlu v BTC kupu perilo. Imeli so ga res ogromno, tko da je možno še kaj danes. Ostala roba bol kot ne brez veze. V Hoferju pa kupu brusilec za 25 eur :). Mal izkoristu popusta pa pomoje da se je splačal.

P.S.-kar vse varnostne opreme tiče ni za šparat. Jst se lahko samo oxtar t.c.s škornom zahvalim, da mi ni odrezalo stopala. Pri ene 50 sem letu v obcestno ograjo in mi je nogo ujelo med le to in motor. Sila je bila tolikšna da sem z škornjem zlomil heel plato. Samo predstavljam si lahko posledice, če bi imel obut kak poceni ala Lidl škorenj. Že tko sem biu dobr mesec na berglah.

- Čeprav moram priznat da se še vedno na faks vozim v kavbojkah in vojaških škornjih...

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem šel pogledat v lidl predvsem zaradi pod obleke.Pod obleka se mi je dopadla in sem jo vzel..in tudi dobro se prilagaja mojemu telesu.

Kar se pa tiče rokavic pa tega pa sem le bežno iz firbca pogledo, in jaz sigurno nebi kupoval v lidlu ali hoferju...že sam občutek ko imaš na roki rokavico priznane znamke, ki veš da razvija in testira že vrsto let da bi izboljšala varnost ti da večji občutek varnosti.Na mojo srečo(trkam na les) še nisem sprobal ne priznane znamke v primeru padca in ne takšne kot jo prodaja hofer oziroma lidl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rokavice-viteske.jpg

Te so po moje bolj varne od vsakega usnja in tekstila.

Glede na to za kakšno ceno so tam določene stvari, je pričakovana kvaliteta več kot zadovoljiva, a ne? Če pa je kdo šel v Lidl in je mislil, da bo za 19.90 EUR dobil motogp rokavice, po možnosti z ogrevanjem, pa ni bil na pravem mestu.

Takšen, ki pa ima npr. SS motor pa bo itak investiral tudi v vrhunsko varno opremo, ker je že v osnovi bolj nagnjen na podrsanje, nagibanje in kakšen padec ter višjo brzino (stil vožnje).

Saj je že en napisal, da so določene zadeve "zgolj" za skuter.

Tudi za skuter je potrebna vrhunska oprema. Skuterji tudi letijo 170km/h. Mislim,da v kolikor pogrnem jaz pri 100km/h je enako kot tisti na SS motor, Hitrost 100km/h je enaka pa če tudi si na biciklu.

Opremo vedno kupuješ zase za svojo varnost ... v kolikor ne bi imel zmožnosti kupavati dobre opreme bi prišparal pri kaki pivi ali izletu a zato kupil VARNO opremo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vaše različne komentarje sem šel danes tudi sam malo pofirbcat za podobleko. Bil zelo presenečen ker na Vrhniki ni bilo ne hlač ne majice za pogledat, kar pomeni da ste kar veselo kupovali. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lidl nikogar ne sili v nakup,ko voli nek izvoli!

Sam sem kupil nekaj let nazaj hlače,predvsem za mrzle dni,ko moped peljem na sprehod v lepem a mrzlem zimskem dnevu.

So toplejše od usnja,nikakor pa si ne želim padca,mislim da ščitniki nebi opravili funkcije ker so preohlapni.

V nekaj letih sem imel oblečene manj kot 5x in zeblo me ni, nikakor pa to ni resna oprema za moped.Ne priporočam

kot edine hlače.

Rokavice,ki sem jih videl včeraj(nisem probal v vožnji)so popolnoma neprimerne,morda za skuter omejen na 25km/h.

Res pa je da sem pred časom kupil zimske rokavice (cordura,nepremočljive-Lidl ali Hofer žal ne vem)sprobane 1x

v močnem nalivu,ko se je ohladilo,nalogo opravile več kot dobro,tako da so v kovčku.Priporočam,samo za mrzle dni!

Podhlače uporabljam vedno pod usnjem in moja ocena je odlično.Res je da imajo neprijeten vonj po dalši uporabi,

vendar sem problem rešil z nakupom novih,tako da lahko na daljši furi operem ali zamenjam.Priporočam!

Nogavice so moj včerajšni nakup,nisem sprobal vendar če so pol tako dobri kot obljublajo bo vredu.

Za ostalo opremo ne vem, vendar sem prepričan, da tisti ki rabi cerado nebo zgrešil z nakupom.

TA OPREMA JE SUPER PA ŠE POCENI,

v primerjavi z tem kar vidim na cesti,kratke hlače,majica,superge,največkrat brez čelade,vendar z gelom in sončnimi

očali.

L.P.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sploh ne vem zakaj se tle spet veselo obkladamo med sabo. a kupiš podobleko za 30 al 130 to z varnostjo nima veze. in večina jih kupuje take zadeve. tudi te še najprej zmanjkajo. glede ostale opreme vsak ve zase kaj bo kupil. gotovo je bolje to kot pa nič. pač za ta denar so stvari prav v redu, sicer pa verjetno tudi ostale stvari kupujemo v specializiranih trgovinah, če ne drugo zaradi večje izbire in možnosti svetovanja.

se mi pa zdi fajn k ste napisali, kaj bojo imeli, ker če ne bi šlo mimo. sicer kupla sm samo prgrinjalo, ki je dovolj majhno da bo lahko šlo kampirat. pa nogavice tudi prav pridejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rokavic, čelade, škornjev in hlač res ni pametno kupovati v Lidlu, oziroma je kvaliteta bolj tako (za kaki skuterček že fajn pride), za vse ostalo pa res ni pomembno...podobleka je v lidlu ista kot v šport trgovinah. Sem pa pred leti nabavil polnilec in vzdrževalec akumulatorja in se odlično obnese. Z njim sem nafilal že par avtomobilskih baterij, 1 moto baterijo in ga uporabljam za vzdrževanje baterije pri motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Firbec me je nesel v lidl včeraj in domov sem prišla s spodnjim delom podobleke in nahrbtnikom 15l-nekam bo treba denarnico spravit :)

15l gnara??? :eek: a sem lahko tvoj prjatu ?? :D

drugače pa glede lidl-a takole... če prodajajo zimske rokavice je moj pogled na to debato tak, da jih kritizirajo predvsem tisti , ki se vozijo poleti in sploh ne vedo , kaj se rabi pozimi ...

podobleke ne bom preveč komentiral , ker so svoje mnenje o njej podali - kdo že ? - aja uporabniki , ki so jo že vozili... in so dokaj zadovoljni glede razmerja kvaliteta/cena ...

jaz itak ne uporabljam podobleke , razen pozimi tisto tankovsko ..

najbolj zanimivo je to , ker se govori kako ta kitajska roba ni vredna počenega groša , na koncu pa nekateri kupujejo isto robo za močne denarje v priznanih moto trgovinah - le da so našitki bolj "fensi" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolj zanimivo je to , ker se govori kako ta kitajska roba ni vredna počenega groša ..

podobleka je made in italy in je glede na ostalo tokrat prodajano robo v lidlu razred zase.

kolikor sem razumel iz prebranih objav, je večina ljudi kupila opremo kot sekundarno, ne nujno zato, ker jo rabijo, ampak zato, ker je bila poceni in fajn zgleda in mogoče parkrat letno pride prav. :)

Proti pa se večinoma vsajajo tisti, ki so s podobnim namenom kupili motor, ne nujno zato, ker ga rabijo/želijo, ampak zato, da fajn zgledajo z njim in jim mogoče parkrat letno pride prav.

..jebiga tak je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Firbec me je nesel v lidl včeraj in domov sem prišla s spodnjim delom podobleke in nahrbtnikom 15l-nekam bo treba denarnico spravit :)

danes tudi jaz kupil nahrbtnik in nogavice in jih bom jutri preiskusil za v hribe :kva2: not bom pa dal jabolka, vodo, majico.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi za skuter je potrebna vrhunska oprema. Skuterji tudi letijo 170km/h. Mislim,da v kolikor pogrnem jaz pri 100km/h je enako kot tisti na SS motor, Hitrost 100km/h je enaka pa če tudi si na biciklu.

Opremo vedno kupuješ zase za svojo varnost ... v kolikor ne bi imel zmožnosti kupavati dobre opreme bi prišparal pri kaki pivi ali izletu a zato kupil VARNO opremo

Še nisem videl na skuterju šoferja v usnjenem kombinezonu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nahrbtnik je zakon za v hribe, ze eno leto hodim z njem ( 12 al 13 litrski, neki tazga ? ) pa se je vedno pokazal kot dober, celo v mocnem nalivu spustil samo vlago :) Na motorju ga sicer nosim bolj tezko zaradi grbe, ampak tudi gre !

Pokrivalo za motor je pa tudi vredu, po merah pase kot ulit na yamahco :)

Snecer, celo na frcku sem bil nekajkrat v kombinezonu, sicer cisto nenacrtno :)

Popravljeno . Popravil JONI 46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nisem videl na skuterju šoferja v usnjenem kombinezonu? :)

snecer to si imel priliko videt letos poleti, sm sla z vica do crnuc. morem pa rect, da ni ravno prakticno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he. sem ga peljala v varstvo med dopustom. samo sm se pa kot en vesolc počutla. no pa konec z trance_28_offtopic.gif

upam da bo mel zdj tudi hofer kake podobne podobleke, ker za te lidlove nismo stali že zjutraj v vrsti in jih ni blo več. sicer ni da bi nujno rabla, ampak za tiste € bi pa vzela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!