Skoči na vsebino

ČASI NA PANONIA RING-u ;)


ales46

Priporočene objave

:D .

Še dobri dve sekundi dol, pa bo padu Slo ladies rekord  :P

 

Hja,do tja je še daleč  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 8 mesecev pozneje...

18.4.2014 Jura racing dirka SSP 600

 

2:00.683

 

glede na lani: 3 titan plate + vijaki - gibljivost vratu v desno = -1 sec na krog :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18.4.2014 Jura racing dirka SSP 600

 

2:00.683

 

glede na lani: 3 titan plate + vijaki - gibljivost vratu v desno = -1 sec na krog :)

Madonca res sm bil sam 3x na Panoniji a komaj skup spravu 2.06....................in mi tole res ni nič jasn, to more letet na počez!!!!

Le čestitke Ines, BRAVO!!! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa čestitke samo tebi, ki si v treh poskusih skup spravi 2.06...., ti moraš vedet da Ines leti tam gor kr nekaj časa že, tak da če bi ti leto tolk časa bi tak vozo pod 2.00.00........Zanimivo! Ne vem, če je kateri od vozačev tak hitro spravo taki čas skupaj... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to so slovenske fousarije a kaj hoces povedat? Dec je cestital Ines zan hud cas, cemur se pridruzujem tudi sam, ti pa to spretno obrnes v nekaj povsem drugega. Cestitam ti za iskreni sloennski debilizem in hkrati za tvoj dosezen cas 1.52.74 na pannoniji, ker je glih tema o tem, da ne bom off topic....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne debil, čestitau sem mu enostavno in začudeno! Pri meni besede faušarija neboš našo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca res sm bil sam 3x na Panoniji a komaj skup spravu 2.06....................in mi tole res ni nič jasn, to more letet na počez!!!!

Le čestitke Ines, BRAVO!!! :notworthy:

 

Hvala :) ne gre nič kaj dosti pošrek, v primerjavi z lani je napredek predvsem na zaviranju in malo spremenjenih linijah (počasnejši vstop, hitrejši izstop) . Posledično se kljub nekaj kg več kot lani (9 mesecev mirovanja :( ) malo več po zadnji vozim, čeprav so hitrosti na ravninah kak km nižje :P.

 

(tud v dežju iz ovinka šparamo prvo gumo ;) )

post-20956-0-49978700-1398547206_thumb.jpg

 

Malo je sicer netočna primerjava, ker imam bolj predpotopni GPS sprejemnik, ampak razlika letošnji-lanski krog se lepo vidi.

post-20956-0-95072600-1398546880_thumb.jpg

 

Tole je pa optimal lap: 1:59.3

 

post-20956-0-41212700-1398546912_thumb.jpg

 

Pol pa čestitke samo tebi, ki si v treh poskusih skup spravi 2.06...., ti moraš vedet da Ines leti tam gor kr nekaj časa že, tak da če bi ti leto tolk časa bi tak vozo pod 2.00.00........Zanimivo! Ne vem, če je kateri od vozačev tak hitro spravo taki čas skupaj... :kva1:

Matej Kraljič, drugič na Pannoniji (prvič mislim da 2011 enkrat) lani 2:01 v prvih nekaj krogih.

 

Drugače pa neglede na št. treningov (pa mislim da še zdaleč ne vodim ne skupnem št. dni na dirkališču, ne kolikokrat sem na Pannoniji :grim , je pa res zanimivo, kako eni nikoli nič ne vozijo, amapak kadarkoli prideš nenapovedano so tam :P ) mislim, da se s časom pod 2:00 s 600ccm zaenkrat od Slovencev lahko pohvali samo Marko Jerman, tak da bo treba še trenirat :D

 

P.S. ker so tisti ki se vozijo 2:20 itak čist brez veze... še vedno čakamo na kakšen tvoj uraden čas :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

5.5.2014

Dirka počasnih. prvi uradni cajt, ki kao šteje.

 

2.17.101

 

Prva dirka nasploh pri mojih letih pa 100kilah mišic. Letos drugič na panoniji pa lani 2 al 3 krat pa hobi vožnja.

Štart katastrofa, so me skor vsi pogazili do prvega ovinka (še moji mladiči z bicikli boljše štartajo).

 

Glede na to, da sn že bil nekajkrat doli in vem v ktero smer se zavija (sn si težko zapomno priznam) sem kar razočaran-nikak da bi skino par sekund.

Verjetno je moped predivji za moje znanje tak, da ko shujšam 25-30kil pa ko me od starosti vkup potegne grem na 600 tak ko BAGIO (kake profi cajte vozi ded-vrhunsko)

Za Ines pa lahko rečem fantastično hitro-čestitam obema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

22.5.2014     tretjič na pisti, prvič z   ZX-10R     2:09.989    Gume GP Racer 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

8.11 2013 prvi obisk, drugace prej sem bil ex na grobniku. Cas kroga merjen z lap timerom 2:13:047

Dunlop gp 211 pro

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

vi ste cisto zmesani s temi casi!

meni je ratalo 2:26,22

:blush:

lahko se edino tolazim, da je to bil prvi obisk in da dobesedno eno leto motorja sploh videl nisem, kaj sele peljal...

mislil sem, da nebo neke krize, ampak to je neverjetno kako clovek iz ritma pade.

je pa res, da sem vsak izhod na pisto popravil za 2 do 3 sekunde, kar pa je tudi fajn obcutek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni rejserji..zanima me kk je kaj z panonnijo..mislu sm še letos it gor..sam kr mam motor razdret in ga že rihtam za sezono 2k16 sm se odloču da bom drugo leto tam štartal sezono..zdj pa me zanima..koliko je kaj za plačat?..se pravi prosti treningi za wikedn soboto in nedeljo ..in če se lahko tam prespi al ne?..koliko sem slišal nek hotel imajo kako je z tem?..ter ali se moram najavit ali samo samo pridem?...kolendar sm gledu pa je use zeleno se pravi ni nobenga dogodka..no rad pa bi se udeželu tut kake dirke..nisem začetnik sem 9let že v tem športu in dirkam na polno :p...tako da vem kk pa kaj..samo info. me zanima..hvala in Lp!

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, NinjaRider04 pravi:

Pozdravljeni rejserji..zanima me kk je kaj z panonnijo..mislu sm še letos it gor..sam kr mam motor razdret in ga že rihtam za sezono 2k16 sm se odloču da bom drugo leto tam štartal sezono..zdj pa me zanima..koliko je kaj za plačat?..se pravi prosti treningi za wikedn soboto in nedeljo ..in če se lahko tam prespi al ne?..koliko sem slišal nek hotel imajo kako je z tem?..ter ali se moram najavit ali samo samo pridem?...kolendar sm gledu pa je use zeleno se pravi ni nobenga dogodka..no rad pa bi se udeželu tut kake dirke..nisem začetnik sem 9let že v tem športu in dirkam na polno :p...tako da vem kk pa kaj..samo info. me zanima..hvala in Lp!

Strokovnjak, po 9ih letin in pol v tem športu bi ti moralo biti vse to kar si vprašal in še mnogo več povsem jasno. Ampak, ker smo navajeni, da je treba tvoje izjave delit s faktorjem vsaj 10 in ker sem jako prijazna dečva, evo ti:

Zeleno je vse, ker še niso vnešeni dogodki za drugo leto. Če si boš ogledal lanski koledar, boš videl, da so v 99,9% med sezono vsi vikendi zasedeni.

Cene za vikend so tam 130€ + na dan za vikend plus večinoma obvezen transponder 15-20€. Organizatorjem se je večinoma treba najavit, ker ima večina vsaj za vikende precej polno. Ceneje je pri določenih, če plačaš nekaj tednov prej nižja.

Spiš lahko v paddocku zastonj, je pa tudi hotel tam.

No,sicer si pa sigurno to že vse vedel, samo enegakolega je zanimalo, kajne? ;)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, svobodnaptica01 pravi:

Strokovnjak, po 9ih letin in pol v tem športu bi ti moralo biti vse to kar si vprašal in še mnogo več povsem jasno. Ampak, ker smo navajeni, da je treba tvoje izjave delit s faktorjem vsaj 10 in ker sem jako prijazna dečva, evo ti:

Zeleno je vse, ker še niso vnešeni dogodki za drugo leto. Če si boš ogledal lanski koledar, boš videl, da so v 99,9% med sezono vsi vikendi zasedeni.

Cene za vikend so tam 130€ + na dan za vikend plus večinoma obvezen transponder 15-20€. Organizatorjem se je večinoma treba najavit, ker ima večina vsaj za vikende precej polno. Ceneje je pri določenih, če plačaš nekaj tednov prej nižja.

Spiš lahko v paddocku zastonj, je pa tudi hotel tam.

No,sicer si pa sigurno to že vse vedel, samo enegakolega je zanimalo, kajne? ;)

 

 

Ubistvu sm uzel njegove besede ja kr me je prosu tako da je res ja ;)..ovak pa 9 let sm že jaz not u tem..sam kaj čmo če je dandanes tko da več nišče po eni strani ne vrjame pa se raje 100x prepriča..anway..lp ;)

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

lp

 

Vceraj  prvic  na  panoniji  pri  7  stopinjah  cas  2.11.487    honda  1000 rr  06    zeblo  me  je  kot  se  nikoli  ,  uzival  pa  sem.  Lansko  leto  na  koncu  sezone  probal  1-krat  grobnik  

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločam se za obisk pannonie.. prvič.... kaj mi priporočate?,, preko katerega organizatorja naj grem??...kje je po vaših izkušnnjah največ slovencev?? da malo pomagajo :D

hvala za kakšen odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 3. 2016 at 21:14, Simon Jazbec pravi:

Odločam se za obisk pannonie.. prvič.... kaj mi priporočate?,, preko katerega organizatorja naj grem??...kje je po vaših izkušnnjah največ slovencev?? da malo pomagajo :D

hvala za kakšen odgovor

Za začetnike maš zelo ugodne variante pri Stardesingracing.com (glej pod zavihek anfänger), pa kako Fiala tudi dobiš ugodno, pa niso prehitri.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

evo prvič na panonii. gume pireli supercorsa sp.  čas 1.21.9xx...  

z občutkom da lahko še peljem mnogo hitreje, ampak je bila res gužva na progi.

tako kot je svetovala @svobodnaptica01 sem šel preko stardesign...   imajo zelo fajn porihtano..  več kot zadovoljen tako da hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi sam sem novinec in bi se rad udelezil kaksnega track daya. Preden zacnem po mailih tezit organizatorjem, bi rad izvedel nekaj informacij s prve roke, tistih, ki se veckrat odpravijo na take evente. 

Zanima me, kaksna je politika glede prijav na zgoraj omenjeni in podobnih straneh. On-line se prijavis in verjetno denar nakazes v naprej? Kaj se zgodi v primeru slabega vremena? Dobis vsaj del kupnine vrnjene? 

Recimo, da me ne zanimajo dirke in transponderji. Se da dogovoriti, da za vozim le proste treninge in za to placam ustrezno manjso startnino? 

Ponekod vidim, da imajo opcijo le dva do tri dni skupaj. To me spet ne zanima. Se da dogovoriti le za en dan? 

Vem, precej splosna vprasanja, katerih odgovor se verjetno razlikuje od organizatorja do organizatorja, pa vseeno. Ce ima kdo kakrsne koli izkusnje, bi bil vesel, ce jih deli z mano. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, compaq said:

Zanima me, kaksna je politika glede prijav na zgoraj omenjeni in podobnih straneh. On-line se prijavis in verjetno denar nakazes v naprej? Kaj se zgodi v primeru slabega vremena? Dobis vsaj del kupnine vrnjene?

Praviloma ne.

11 hours ago, compaq said:

Recimo, da me ne zanimajo dirke in transponderji. Se da dogovoriti, da za vozim le proste treninge in za to placam ustrezno manjso startnino?

Praviloma ne. Pač ne plačaš najema transponderja...

11 hours ago, compaq said:

Ponekod vidim, da imajo opcijo le dva do tri dni skupaj. To me spet ne zanima. Se da dogovoriti le za en dan?

Praviloma ja - paketi po dva ali tri dni skupaj so praviloma cenejši (na dan) kot en sam dan...

Je pa res, da so nekateri prireditelji trdi kot armiran beton in se ne upognejo niti za milimeter, z nekaterimi pa se da marsikaj zmenit (tudi recimo da voziš samo popoldne po dirkah za primerno ceno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!