Skoči na vsebino

sveze peceni uporabniki.. omejitve


Priporočene objave

Ne vem, jaz tipa niti ne obsijam preveč.. Vsa mularija dandanes je takšna -ne ljubi se jim prebrati niti navodil, niti naslovov tem, nič.

Ice, še enkrat malo razmisli, da se novologiranim članom onemogoči odpiranje novih tem, vsaj do njegove dvajsete objave. Je kar nekaj asov bilo takih, da je za svo prvo objavo odprlo temo s kakšnim butastim vprašanjem, po možnosti v čisto napačni rubriki.

Tale ideja se mi zdi, da bi precej pomagala preglednosti in vam tudi olajsala delo.

Poleg tega bi predlagal, da se novim clanom omogoci sodelovanje le, ce se najprej predstavijo v novi temi: predstavitev clanov. Podoben sistem imajo BJ bikers iz Srbije na svojem forumu in moram priznat, da se mi zdi ideja genijalna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole s predstavljanjem v namenski temi je kar pravilo na vseh resnih tujih forumih (vsaj na tistih, ki jih sam spremljam). Gre za neko osnovno kulturno potezo in spoštovanje, ki ga pokažeš, ko prideš v neko novo skupnost.

Predstavljanje 100% podpiram.

Blokiranje odpiranja novih tem mlečnozobcem pa zna biti bolj tricky. Ker mnogo ljudi se na forumu registrira šele, ko imajo neko resno vprašanje, kljub temu, da forum morda spremljajo že dalj časa. Poleg tega obstaja nevarnost pretiranega smetenja na forumu: nov uporabnik v nujnem lovu za recimo čudežno dvajsetico enostavno objavi ravno toliko brezveznih postov v nekih xy temah, kar je spet velik problem. Saj bi jih admini potem brisali, ampak vseeno... Tu je potrebno razmisliti in morda pogledati, kako imajo to rešeno drugje, ni potrebno izumljat tople vode.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole s predstavljanjem v namenski temi je kar pravilo na vseh resnih tujih forumih (vsaj na tistih, ki jih sam spremljam). Gre za neko osnovno kulturno potezo in spoštovanje, ki ga pokažeš, ko prideš v neko novo skupnost.

Predstavljanje 100% podpiram.

Blokiranje odpiranja novih tem mlečnozobcem pa zna biti bolj tricky. Ker mnogo ljudi se na forumu registrira šele, ko imajo neko resno vprašanje, kljub temu, da forum morda spremljajo že dalj časa. Poleg tega obstaja nevarnost pretiranega smetenja na forumu: nov uporabnik v nujnem lovu za recimo čudežno dvajsetico enostavno objavi ravno toliko brezveznih postov v nekih xy temah, kar je spet velik problem. Saj bi jih admini potem brisali, ampak vseeno... Tu je potrebno razmisliti in morda pogledati, kako imajo to rešeno drugje, ni potrebno izumljat tople vode.

S tvojim postom se popolnoma strinjam, s plusi in minusi... Ampak zadeva je sledeca: ce imas varianto takoj odpret temo, jo pac bos odprl, ne da bi karkoli pogledal. Ce pa moras najprej napisat cca 20 postov, pa si bos verjetno vzel cas in malo pobrskal po forumu in ne bos odpiral nove teme kar tako.

Ce bi zadevo sprejeli, bi bilo fajn, da bi vsakic, ko bi novopeceni hotel odpret novo temo, dobil obvestilo. V njem bi bilo lahko na brzino razlozeno, da ne mora odpret nove teme, preden se ne predstavi v temi svezi clan in dokler ne odpise par postov v ze obstojece teme. Ob tem bi imel tudi na izbiro direktni link do iskalnika in osnovna navodila kako iskati po MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja preveč komplicirati je brezvezno, tudi jaz sem se na začetku iskal. Najboljše bi bilo že ob registraciji urediti vse to. Se pravi, opis člana , predstavitev in osnovna pravila. Plusi in minusi-no ja, eni jih rabijo za izživljanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tvojim postom se popolnoma strinjam, s plusi in minusi...

Najbrž si izpustil en "o" in si hotel napisat, da "so plusi in minusi". Ker jaz o kakšnih matematičnih znakih nisem govoril. Teli + in - pod komentarji so res včasih sredstvo izživljanja namreč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž si izpustil en "o" in si hotel napisat, da "so plusi in minusi". Ker jaz o kakšnih matematičnih znakih nisem govoril. Teli + in - pod komentarji so res včasih sredstvo izživljanja namreč...

Zgleda, da ti nisi razumel. Nisem govoril o pluskih pa minuskih pri komentarjih, ampak da se strinjam s pozitivnimi in negativnimi aspekti tega vprasanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi tak predlog čist super ampak, če bi bile vse teme tako kot je treba. Bolš bi blo, da bi ble teme že v štartu "popredalčkane" v resne teme in zajebancijo, pol pa še v take predalčke kot že sicer obstajajo. Če izvzamem eno od tem pa upam, da ne bom narobe razumljen. V uvodni besedi teme piše Nova tema, brez nabijanja prosim. pol pa najdeš v njej 1-3 strani samih fočk in podobno. Za nekega novinca, ki bi rad zvedel kje so ride, kako zgleda gor, kaj se dogaja in koga lahko gor sreča, gre odpret temo o ridah in takoj lahko dobi (napačen) vtis, da se v vseh temah tako komunicira in "smeti". Pa tudi v ostalih temah večkrat zaidejo pogovori čisto v napačno smer in iz rdeče niti namena. Recimo zanimivo bi bilo tudi, da bi imeli omejene objave, sploh v "resnih" temah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da ti nisi razumel. Nisem govoril o pluskih pa minuskih pri komentarjih, ampak da se strinjam s pozitivnimi in negativnimi aspekti tega vprasanja.

Haha, kakšna zmešnjava. Sej se mi je zdelo, da ne misliš + in - pri komentarjih,ampak dobre in slabe strani. Zato pa sem napisal, da si izpustil en "o".

V glavnem strinjava se v vsem. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doberdan ... jas sem maus in nism alkoholik, sem pa odvisen od kofeta.

lep postrav vsem bajkerjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, torej sem, pisana beseda velja, svoboda govora prav tako, odvisen odcoffee.gif 5x na dan, stara đomba prav tako, prosim pustite pticam letetitrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!