Skoči na vsebino

Kakšen motor s kategorijo A2?


a23

Priporočene objave

Če imaš dovol denarja za nov motor je izbire kolikor češ, kompletna linija CB500 (CBR, , CMX/ rebel 500, CBXA)  Če gledaš ninjo ima tudi 650 možnost blokade na 35KW, in jo potem narediš še neomejeno in jo samo daš odpret.

Pol  je še yamaka, meni sicer te novi modeli z 700cc mašino niso tako všeč ampak se jih da prav tako blokirat, očitno se XJ ne prodaja več? (je nisem vitel v trenutni ponudbi)

Če imaš viška dnarja, Ducati Scrambler 400cc in še bi se našlo, izbire do 35kW skor da kolikor češ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ob 20. 4. 2019 ob 17:51, GaspariSLO pravi:

Drugace ce ima pa kdo se kaksno priporocilo za motor za A2 izpit bom zveseljem pogledal jih 

 

Jaz počasi šaltujem na nekaj malo večjega, bolj potovalnega, in prodajam Suzuki SV650S. Če si zainteresiran se mi javi, pa se pogovorima. Motor laufa v nulo     :bike:

 

Lp,

Bg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej se usedi na moped in nredi kilometer, pa da vidiš če ti paše. Jebeš izgled, če te po 50km boli rit, p stotih ti roke odpadejo.

Drgac, jest sem vedel, da hočem xt-ejko, jo kupil in jo vozim še danes, kljub A neomejeno: ker je najboljši all-araunder.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Zdravo,

Vem da se je v tem forumu to vprašanje pojavlo veckrat ko je v bibliji omenjen jezus ampak se vedno nisem nasel tocnega odgovora.

Ce bi kupil tako rekoc tale motor: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17624706&display=Yamaha YZF R6

za katerega piše, da ima blokado na 35kw, bi teoretično ga lahko vozil z a2 izpitom, če ima motor v prometni napisano da je IZVORNA moč 35kw, to pomeni, da je bil tovarniško blokiran in ne blokada naknadno dodana?

Pa še vedno potem pride do pizderij? Menda naj nebi prišlo, ker na podoben način lahko kupiš npr. ganc novega z900 z 35kw iz tovarne, pa tudi če se z njim potem razkantaš pridejo pizderije? (sej nimam lih tuko dnarja, sam za primer)

Hvala za vse vaše odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, A2_zelenc said:

Zdravo,

Vem da se je v tem forumu to vprašanje pojavlo veckrat ko je v bibliji omenjen jezus ampak se vedno nisem nasel tocnega odgovora.

Ce bi kupil tako rekoc tale motor: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17624706&display=Yamaha YZF R6

za katerega piše, da ima blokado na 35kw, bi teoretično ga lahko vozil z a2 izpitom, če ima motor v prometni napisano da je IZVORNA moč 35kw, to pomeni, da je bil tovarniško blokiran in ne blokada naknadno dodana?

Pa še vedno potem pride do pizderij? Menda naj nebi prišlo, ker na podoben način lahko kupiš npr. ganc novega z900 z 35kw iz tovarne, pa tudi če se z njim potem razkantaš pridejo pizderije? (sej nimam lih tuko dnarja, sam za primer)

Hvala za vse vaše odgovore.

+ ker se veliko pojavljajo fz6 z 72kw limitirane na 35kw pa vse ko sem klical in rekel če je potem vožen ta njihov stroj z a2 mi trdijo da ja, ampak to me bolj malo prepriča, sem še enemu pisal za yzf-r6 limitirana na 35kw če se jo da vozit z a2 (sepravi tudi registrirat, zavarovat ipd.), pa trdi da ja, da komot. Zdej koliko so tu veze mele kaj umes pa za tehnični pa to nisem nič prepričan, zato se raje prej pozanimam kot pa da nato motor prodavam za 1 teden po nakupu, ker ga nebi smel voziti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima motor na sebi nalepko z napisom blokade in 35kW vpisanih v prometno, ga lahko voziš z A2.

Imamo doma že drug motor, pri katerem je bila naknadno vgrajena blokada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
On 5/31/2010 at 12:41 PM, persl said:

Evo glih taprav cajt, se je taglavni mož Avtošole Korelat oglasil na hitrek čiku pri meni :) Gospod je bivši policist, policist na motorju, vodja avtošole...objasnil sem mu zgodbo in losjoni za telo njegov odgovor je:

 

 

"LAHKO bi kompliciral, samo za tistih par KW, se anbenmu polcaju ne bo dal, je kr uredu če tko nardiš."

 

Pravilno je človek povedal, lahko bodo kompliciral, samo 99% se bomo vozili v skupinah (https://spartan-agency.com/services/marketing) in upam da ne bo težav :)

 

 

Sploh pa je zet končno našel lih pravi pravi motorček za njega, ki mu najbolj ustreza...

 

Yamaha YZF600R ThunderCat

23k km

l. 2004

vsi servisi opravljeni

cisto nove gume

lepa poslikava

celoten akrapovic sistem, scorpion

in še...prodaja ga moj sosed in dolgoletni prijatelj:) ..idealka.

 

 

Lp

hvala mi je pomagalo pri izbiri :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!