Skoči na vsebino

KTM Supermoto/smr 520/525


Sash47

Priporočene objave

budacki,dej mal se umir, ponujaš sam drage, stare in sterane honde. Za dirkat ni več, za hobi pa predrago vse skupi.

Daš mal zraven, pa maš recimo novo huso sm610. Dobr gre pa lih ne obubožaš ko servisiraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budacki,dej mal se umir, ponujaš sam drage, stare in sterane honde. Za dirkat ni več, za hobi pa predrago vse skupi.

Daš mal zraven, pa maš recimo novo huso sm610. Dobr gre pa lih ne obubožaš ko servisiraš.

Ponujam? Saj jih ne prodajam pizda. In se ti zdi SM610 v istem segmentu kot KTM SMR 520/525/560?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjalnik?

http://www.avto.net/....asp?ID=3865908 ta je tut zanimiva :) Edin ... 36 ur za ta letnik in my dreamy. 36 ur je on porabu za ogrevanje pizda :D Razn će misl 36 od menjave komplet mašine :P

Ta moški, ki prodaja to hondo, se z njo ni skoraj nič vozu. Vem, ker ga poznam. Vem, zakaj jo je kupu in tudi zakaj se ni vozu. Glede ur, ne vem kako je, je pa motor u nulo.

Je homologirana in lahko registriraš, čeprav ne vem, zakaj bi se s takšnim motorjem vozi po cesti.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponujam? Saj jih ne prodajam pizda. In se ti zdi SM610 v istem segmentu kot KTM SMR 520/525/560?

kot sem reku, mal se umir.

Da ponujaš se tko reče, da ne boš užaljen. Itak da 610 ni v istem segmentu, ampak kolikor sem razumel možakarja ne išče neke predelane dirkalne specialke.

ali pa lc4 sm in podobno, se da še mal vozit, ne sam šraufat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM SMR 520/525/560?

520 SMR???? si prepričan da obstaja, razen če si se zatipkal.

Popravljeno . Popravil benny0104
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Zivjo da mal obudim temo dans sm si ogledu tale motor: http://tinyurl.com/ml6zgsn

in sem ubistvu ze zmenen z lastnikom da ga kupm drug tedn ampak useen bi uprasu ce je kaksna stvar k bi jo loh spregledu pr ogledu oz. ce ima motor  nasplosno kaksno hibo. Opazil sem da tesnilo karterja malo pusca in da je desna vilica malo mastna ampak na racun tega sem zglihal ceno. Vse ostalo zgleda da se ujema z napisanim v oglasu. in ce kdo pozna tocno ta motor naj pove ce je uredu.

LP in hvala za morebitne odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!