Skoči na vsebino

Zbor Z-jevcev na skupinski vožnji


HyperJack

Priporočene objave

Malo ti bo sicer dolga iz Maribora, vendar ceste imaš lepe in razgibane do kočevja... ko bo čas za žegn, ti brez problema pokažem na načrtu kje se vse to dogaja...

Če si iz MB sploh ni problem. se dobima v Arja vasi in jo skupaj šibnema dol. Tam okol Kočevja res ne poznam ampak do Ribnice bi pa ziher znal prit. Pa če že tut do Ribnce ne bi pršu, do Grobnika pa 100% Konec koncu sem/smo slovenc/i v Sloveniji tk da ni panike al vprašat al pa mal po znakih pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še parkrat spat, pa bo NOva Štifta že tukaj :)

Organizator: MzM

Info: 10.00 - zbiranje

12.00 - blagoslov - pat'r Niko

12.30 naprej - druženje ob glasbi, lepi dobitki in seveda lepo vreme

Kraj dogodka: Nova Štifta na Dolenjskem

Država: Slovenija

KLIK zemljevid

Potem pa na levi strani klikni Nova Štifta-Sodražica in to je to.

Če komu kaj ni jasno, sem dosegljiv preko zasebnega sporočila.

Vsaj kakšno uro pred žegnom, se vedno dobimo v Ribnici pri hotelu, na eni kavi, tako da se bi brez problema zbrali tam, potem pa skupaj odšli na žegen.

Kdo ja za in kdo ne, naj se javi :)

Se vidimo!

Jaka

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še parkrat spat, pa bo NOva Štifta že tukaj :)

Organizator: MzM

Info: 10.00 - zbiranje

12.00 - blagoslov - pat'r Niko

12.30 naprej - druženje ob glasbi, lepi dobitki in seveda lepo vreme

Kraj dogodka: Nova Štifta na Dolenjskem

Država: Slovenija

KLIK zemljevid

Potem pa na levi strani klikni Nova Štifta-Sodražica in to je to.

Če komu kaj ni jasno, sem dosegljiv preko zasebnega sporočila.

Vsaj kakšno uro pred žegnom, se vedno dobimo v Ribnici pri hotelu, na eni kavi, tako da se bi brez problema zbrali tam, potem pa skupaj odšli na žegen.

Kdo ja za in kdo ne, naj se javi :)

Se vidimo!

Jaka

To je ponavadi na velikonočni ponedeljek in js delam letos. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr jst vem je štifta 27.4 isto k slovenski dan na grobniku...po vsej možnosti se bom prdružu...

Drgač gre kdo v pondelk 25.4 v Mirno Peč ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač gre kdo v pondelk 25.4 v Mirno Peč ???

O seveda gremo B):kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr jst vem je štifta 27.4 isto k slovenski dan na grobniku...po vsej možnosti se bom prdružu...

Drgač gre kdo v pondelk 25.4 v Mirno Peč ???

Ja, sorry sem za*ebal. Mirna peč je v pondelk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa skupinska vožnja?....oz. lahko bi se dobil v mirni peči če bo lepo vreme, da se vsaj spoznamo in da vemo kako kdo izgleda.....če se še kje srečamo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si iz MB sploh ni problem. se dobima v Arja vasi in jo skupaj šibnema dol. Tam okol Kočevja res ne poznam ampak do Ribnice bi pa ziher znal prit. Pa če že tut do Ribnce ne bi pršu, do Grobnika pa 100% Konec koncu sem/smo slovenc/i v Sloveniji tk da ni panike al vprašat al pa mal po znakih pogledat.

Zdravo!

Super to mi je zelo všeč, boma se te zmenila kako in kaj. Nevem še če bi prišel sam ali z punco, ampak verjetno kr sam, da ko bo treba lahko obrnem malo ročko in drugače uživam v grupi v solo vožnji...

Sem vesel za ponujeno skupno vožnjo Platfus in jo z veseljem sprejmem :)

Glede mirne peči pa nevem, ker čez praznike večino vse delam 2 dni mam samo fraj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Super to mi je zelo všeč, boma se te zmenila kako in kaj. Nevem še če bi prišel sam ali z punco, ampak verjetno kr sam, da ko bo treba lahko obrnem malo ročko in drugače uživam v grupi v solo vožnji...

Sem vesel za ponujeno skupno vožnjo Platfus in jo z veseljem sprejmem :)

Glede mirne peči pa nevem, ker čez praznike večino vse delam 2 dni mam samo fraj...

Ja lej boma na liniji. tudi js mislim da bom pelal zraven očeta(ima svoj motor BMW R1200C) tk da se lahko kamot zmenima. Drgač mam pa tudi js službo čez praznike. Itak je pa baje dež napovedan za ponedeljek tk da mislim da Mirna peč ODPADE (vsaj glede vožnje oz. odeležbe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal vreme ne obeta nič obetavnega, tako da bo potrebno počakati do zadnjega trenutka, za žegen na Novi Štifti...se slišmo v torek in dokončno dogovorimo.

Pa lep vikend še naprej in lepe praznike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom evo,razen če bo dež zutrej padov, sm kokr sm gledov bo šele popoldne začel ga srat,tko da dopodan sem tam HyperJack če boš pršu me poklič da se spoznamo,ostali pa tud lahk pridete do mene če jest nebom mel korajže ;) mam pa oranžnega z srebrnim feltnam

see yaa

srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo lepo izkoristl en res lep dan v mirni peč se nas je zbral rekordno število...drgač pa prekrožu celo prizorišče pa nobenga najdu od vs tam, to za tiste k mate kej tazga na motorjih d izstopajo...no pa drugič...rolleyes.gif

Popravljeno . Popravil skoda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo lepo izkoristl en res lep dan v mirni peč se nas je zbral rekordno število...drgač pa prekrožu celo prizorišče pa nobenga najdu od vs tam, to za tiste k mate kej tazga na motorjih d izstopajo...no pa drugič...rolleyes.gif

Res, da se nismo srečal v Mirni peči :D, smo se pa vseeno drugje srečali in spoznal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, da se nismo srečal v Mirni peči :D, smo se pa vseeno drugje srečali in spoznal :)

A seveda, tako lep dan ko se je naredu pa res nismo mogl it po mirni peč domou rolleyes.gif, pa če smo že rekl d se dobimo pa ni v mirni peč ratal smo pa kr v tvoj konc zakrožil smile.gif

tole skupinsko vožno bomo pa kkšn lepši dan izvedel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Kaj zj :D...

Zdej pa dost heca, kdo je in kdo ni za to da se dobimo :)?

16.07, 23.07, kater datum vam odgovarja?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da sem celo obe soboti fraj... :unsure: Bom še pogledal.

Tako, da je meni načeloma vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal imam samo nedelje fraj... skozi celo leto :glare:

Edino če v soboto takoj po službi (po 13:00) hitro prišibam za vami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!