Skoči na vsebino

Zbor Z-jevcev na skupinski vožnji


HyperJack

Priporočene objave

Po novem, tudi jaz 16. ne morem :surrender:

Nedelja, 17. pa lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabljeni vsi iz družine Kawasaki z modeli Z, veseli bomo tudi naših močnejših bratov (Z1000 :))

Datum nedelja 17.07.2011 štart v ranih urah.

Prosim sporočite mi iz kod prihajate, da bo pot kar se da vsem prijazna, drugače določim točko zbirališča :).

Predlagana tura:

Kočevje-Straža-Žužemberk-litija-Zagorje ob savi-Marija reka-Mozirje-Logarska dolina-Pavličevo sedlo-Jezersko-Kranj-Škofja Loka-Idrija-Cerkno-Kočevje

Cirka 500km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Count me in!

Čeprav iz morja pa do kočevja bo enih 150 km tako da nevem če bom z vami opravil celotno turo. Bomo vidli koliko bo rit pa kolena prenesla.

Kakorkoli, zaželjene malo bolj podrobne informacije glede točke zbirališča....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Count me in!

Čeprav iz morja pa do kočevja bo enih 150 km tako da nevem če bom z vami opravil celotno turo. Bomo vidli koliko bo rit pa kolena prenesla.

Kakorkoli, zaželjene malo bolj podrobne informacije glede točke zbirališča....

Bomo tako naredili da bo za vse prav, da bo čim manj bolečih riti in ostalih stvari :), lagano sportski pa da se končno dobimo enkrat v mal večjem številu :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabljeni vsi iz družine Kawasaki z modeli Z, veseli bomo tudi naših močnejših bratov (Z1000 :))

Datum nedelja 17.07.2011 štart v ranih urah.

Prosim sporočite mi iz kod prihajate, da bo pot kar se da vsem prijazna, drugače določim točko zbirališča :).

Predlagana tura:

Kočevje-Straža-Žužemberk-litija-Zagorje ob savi-Marija reka-Mozirje-Logarska dolina-Pavličevo sedlo-Jezersko-Kranj-Škofja Loka-Idrija-Cerkno-Kočevje

Cirka 500km

orn krog je tole jaka :)

če pridem se vam pridružim v ivančni, če boste šli čez bognšperk...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje če je preveč, pa predlagajte vi kakšen krogec :). Zaradi mene, je lahko tudi krajši :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj... meni je ravno od tu pa do Bangladeša.

Samo da se dobimo pa gremo.

Jaz pridem 100%!!! Pa ne glede na dolžino fure... bomo ja preživeli. Sploh pa če primerjam kakšna sranja, pizdarije in muke moramo preživet v službah in na sploh v vsakdanjem življenju...... bomo pa ja za naš hobi in užitek pretrpeli vsaj 2x več..... 10x več!!!!

Mene ne briga... vi povejte kdaj, kje in kako in jaz pridem! Sam da ne bo štart ob 6-ih zjutraj iz kočevja... ker pol moram vstat ob 3:00 zjutraj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj... meni je ravno od tu pa do Bangladeša.

Samo da se dobimo pa gremo.

Jaz pridem 100%!!! Pa ne glede na dolžino fure... bomo ja preživeli. Sploh pa če primerjam kakšna sranja, pizdarije in muke moramo preživet v službah in na sploh v vsakdanjem življenju...... bomo pa ja za naš hobi in užitek pretrpeli vsaj 2x več..... 10x več!!!!

Mene ne briga... vi povejte kdaj, kje in kako in jaz pridem! Sam da ne bo štart ob 6-ih zjutraj iz kočevja... ker pol moram vstat ob 3:00 zjutraj :D

Štart nekje ob 9.00, če je treba počakat kakšno minuto, sploh ni problem :)...

Bomo se prilagodil da bo vsem prav :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z moje strani velja(če res ne pride kej umes), pridružim se v ivančni gorici pri petrolu(bo najlažje) če gremo čez bogenšperk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEDELJA 17.07.2011 ob 9.00 pri baru BIG STAR Kočevje.

Napotki do zbirališča. Vsi ki pridete iz lj smeri v kočevje, takoj za znakom KOČEVJE opazite na levi strani SPAR, takoj za tem, na desni strani PETROL, za petrolom v križišču zavijete desno, kafič je viden iz glavne ceste in je poleg LIDLA. Ima velik parkirplac in vsaj za moje pojme, dobro kavo :)

Zbor ob 9.00 Vse bomo vsekakor počakali tud če kdo malo zamudi, sploh ni problema..

Tura je označena na spodnji sliki, glavni del označen z modro črto, če bo kdo že zmatran, se lahko poslovimo v kranju in vsak po svoje šibne na avtocesto, oz. po dogovoru, lahko naredimo še ene dva ovinka do postojne.

Prosim sporočite, kdo je za, vreme napovedujejo da bo :)

karta.jpg

bok!

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Jaz pa sem ravno v sredo zbolel! :headbang:

Sicer se sedaj počutim mnogo bolje ampak telo je še vedno švoh.

No sej, do nedelje je še en dan vmes. Bomo vidli kakšno bo zdravstveno stanje.

Ampak pa... porkodio, od vseh možnih dni... ravno sedaj ko ni treba! :wallbash:

Bom še sporočil. Med tem časom pa... topli napitki :kava: in ležanje (beri: lenarjenje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo iz MB ?

-> Sicer pa delam ob 15:00 ... 182km iz MB do Kočevja je... Bolj razmišljam da bi prišel pozdravit, kot da bi še delal skupno turo.. Hmm, gre kdo iz MB torej?

Popravljeno . Popravil Rocko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo iz MB ?

-> Sicer pa delam ob 15:00 ... 182km iz MB do Kočevja je... Bolj razmišljam da bi prišel pozdravit, kot da bi še delal skupno turo.. Hmm, gre kdo iz MB torej?

sej se lahko v žalcu priklopiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme kaže da bo :D, kje ste zdej borci :)...zaenkrat smo

-HyperJack

-Skoda

-Hlebec

-Z750green

Se vidmo :)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!