Skoči na vsebino

Servis Tomos Ljubljana


ttclassic

Priporočene objave

V last sem dobil tomosa letnik 1999, ki pa kakšnega večjega servisa ni dal skozi. Je v voznem stanju, samo vseeno bi ga dal komu za pogledat. Najbrš bi bilo treba zamenjat zavore, nastavit sklopko, prosti tek, malo skače števec in podobne malenkosti.

Našel sem dva servisa, Živec in Bibiro.

Lahko kdo da kakšno dobro besedo za enega ali drugega, mogoče priporoči koga drugega?

Ni nujno da je uraden servis, samo da se porihta tako kot je treba. Če je pa še študentskemu žepu prijazno pa toliko bolje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V last sem dobil tomosa letnik 1999, ki pa kakšnega večjega servisa ni dal skozi. Je v voznem stanju, samo vseeno bi ga dal komu za pogledat. Najbrš bi bilo treba zamenjat zavore, nastavit sklopko, prosti tek, malo skače števec in podobne malenkosti.

Našel sem dva servisa, Živec in Bibiro.

Lahko kdo da kakšno dobro besedo za enega ali drugega, mogoče priporoči koga drugega?

Ni nujno da je uraden servis, samo da se porihta tako kot je treba. Če je pa še študentskemu žepu prijazno pa toliko bolje .)

Oba sta cvetke,bibiro je zlatar,Živec pa poglavje zase.Jaz bi ti priporočal servis na dolenjski cesti pod bivšim lokalom strelček,nevem pa kako se imenujejo(tim,timing,nevem nekaj v tem smislu) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba sta cvetke,bibiro je zlatar,Živec pa poglavje zase.Jaz bi ti priporočal servis na dolenjski cesti pod bivšim lokalom strelček,nevem pa kako se imenujejo(tim,timing,nevem nekaj v tem smislu) :hmm:

TimMG :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V last sem dobil tomosa letnik 1999, ki pa kakšnega večjega servisa ni dal skozi. Je v voznem stanju, samo vseeno bi ga dal komu za pogledat. Najbrš bi bilo treba zamenjat zavore, nastavit sklopko, prosti tek, malo skače števec in podobne malenkosti.

Našel sem dva servisa, Živec in Bibiro.

Lahko kdo da kakšno dobro besedo za enega ali drugega, mogoče priporoči koga drugega?

Ni nujno da je uraden servis, samo da se porihta tako kot je treba. Če je pa še študentskemu žepu prijazno pa toliko bolje .)

TimMG kot je blo že rečeno.

P.S. Glede na to da je tomos ga komot sam pošravfaš. Zajlo števca namažeš kar za kakšnim oljem, menjaš olje v menjalniku, sklopko se pa tud nastavla z vijakom na bovdnu (simpl čist).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

@Trojan69...jest mam pa Youngster 45 in mi tudi kazalec od števca nori za +-5km/h. Verjetno ni samo zajla za namazat? Se morda kaj spoznaš na zelo zanimivo dogajanje pri mojem avtomatiku, ker včasih teče kot urca, včasih pa trese in trese. Lahko bi rekel, da vibrira :) Kot, da bi bilo nekaj s sklopko oz. tem avtomatskim menjalnikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poakusi najprej dobro zajlo namazat, poglej da ni kje poškodovana, če ni to ja pa lahko tudi sam mehanizem (polž itd.). A trese pri menjavi? če cuka je lahko samo uplinjač za spucat al pa kaka svečka, vžig... Težko rečt prek neta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor. Vidim, da si iz Ljubljane. Je morda varianta, da bi se en dan malce oglasil in bi skupaj vrgla oko na to čudo od mopeda? Če si za, bi prosil za telefon na cjendaw@gmail.com.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor. Vidim, da si iz Ljubljane. Je morda varianta, da bi se en dan malce oglasil in bi skupaj vrgla oko na to čudo od mopeda? Če si za, bi prosil za telefon na cjendaw@gmail.com.

Maš mail.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 1 leto pozneje...

jaz za hobi servisiram in obnavljam mopede.(za veselje) :kva2:

 

Moj Mail: robert_medved2@t-2.net

 

odgovarjam na mail

 

040229102

Popravljeno . Popravil medvedr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Pozdravljeni!

Jaz sem kupil pri Bibiroju skuter tauris fuego za 700 eur  in ni nič bilo tako kot je bilo treba, ko sem ga peljal svojemu mehankarju popraviti sva ugotovila da je bat in cilinder čisto  zaribana in se čudila da se je sploh še vozil in je bilo potrebno zamenjati: bat, cilinder in fergazar plus tega so plastike zjebane itd. lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Rok29 pravi:

Pozdravljeni!

Jaz sem kupil pri Bibiroju skuter tauris fuego za 700 eur  in ni nič bilo tako kot je bilo treba, ko sem ga peljal svojemu mehankarju popraviti sva ugotovila da je bat in cilinder čisto  zaribana in se čudila da se je sploh še vozil in je bilo potrebno zamenjati: bat, cilinder in fergazar plus tega so plastike zjebane itd. lp.

Krivda prodajalca,ker kupec ni poizkusil prizgati motorja  in se vec prodajalec je kriv,da kupec celo vidno zjebanih plastik ne opazi??????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!