Skoči na vsebino

MAXISCOOTER Izlet


Burgman650E

Priporočene objave

125km-tura.jpg

Včeraj z ženo odrinil ob 16h po začrtani poti in se vrnil domov nekaj pred 20h. Vreme je bilo odlično, vožnja v tako lepi naravi pa tudi.

Pa še panorama iz Ptujskega gradu:

ptuj-panorama.jpg

 

Lp, A.

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

                                                      Izlet poGorenjski železarski poti

                                       V nedeljo 25.avgusta

 

 

Gorenjci vabimo  na izlet v nedeljo 25.8.2013 Dobili se bomo v GG baru ob 10h.Nato bi krenili mimo Škofje Loke do Železnikov kjer bi si ogledali čipkarski muzejattachicon.gifplavž.gif.

Pot bi nadaljevali do dražgoš kjer bi si ogledali spomenik in pa krajši postanek za kavico in sok.attachicon.gifdražgoše.jpg

Do Krope bi se peljali po prelepi panoramski cesti po vshodni strani Jelovice.

Kropa je tipično obrtniško mestece Hiše se stiskajo ene k drugi,ulice pa so ozke,da komaj dva v štric hodita.Tu nas bo počakal kovač,ki nam bo v živo pokazal kako se kujejo žeblji za podkovanje in kvedrovce za gojzdarje.attachicon.gifkropa.JPG

Po ogledu pot nadaljujemo mimo radovljice do Begunjattachicon.gifbegunje.jpg

Tu bi si ogledali Nemške zapore iz 2.svetovne vojne.Nato pa še razvaline gradu Kamen.

Zapustili bi Begunje in jo mahnili mimo Tržiča,Golnika do lovske koče na Pangrščici,kjer bi imeli kosilo in piknik in zaključek srečanja.

Prosil bi vse ,ki bi se izleta udeležili ,da mi to sporočijo najkasneje do srede 21.8.

mobi 031 431 209

mail:janez1velikanje@gmail.com

attachicon.gifGG bar.jpgMesto srečanja v Kranju naj enostavneje je,če prihajate iz smeri Brnika.

Iz Ljubljane po stari cesti zavijete na delovski most čez Kokro v smeri Jezersko.V krožišču kjer je napis iz žive meje Kranj 3.izvoz.Iz smeri Brnika drugi izvoz Mimo štirih semaforjev do Opel centra na desni.

 

Vabljeni vsi ,ki imate radi veselo družbo in izlete kjer se vidi kaj novega in lepega.(seveda so vabljeni tudi Motoristi)

Še enkrat bi prosil vse udeležence,da mi potrdijo udeležbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

 

Danes sem z ženo odrinil ob 18:15, vrnil se pa čez dobri dve uri. Moja pot je bila okrog po Prekmurju. B)

pot-po-prekmurju.jpg

Naredil sem dobrih 130km in na tej poti nisem srečel niti enega mototorista. :krneki:

Pot fenomenalna, vse do Lendave kjer sem se vozil slab kilometer po totalno spolzkem blatnem obvozu. :BUA: Občasno sem čutil, da zadnje kolo drsi levo-desno, prednji kolesi pa čisto stabilni, da niti enkrat ni bilo potrebno korigirati s spuščanjem noge. :smoke:  Sledi temeljito čiščenje vozila. ^_^

Se me loteva že naslednja avantura, v mislih pa imam tujino. :)

 

Lp, A.

Popravljeno . Popravil MP3500
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

 

Danes sem z ženo odrinil ob 18:15, vrnil se pa čez dobri dve uri. Moja pot je bila okrog po Prekmurju. B)

pot-po-prekmurju.jpg

Naredil sem dobrih 130km in na tej poti nisem srečel niti enega mototorista. :krneki:

Pot fenomenalna, vse do Lendave kjer sem se vozil slab kilometer po totalno spolzkem blatnem obvozu. :BUA: Občasno sem čutil, da zadnje kolo drsi levo-desno, prednji kolesi pa čisto stabilni, da niti enkrat ni bilo potrebno korigirati s spuščanjem noge. :smoke:  Sledi temeljito čiščenje vozila. ^_^

Se me loteva že naslednja avantura, v mislih pa imam tujino. :)

 

Lp, A.

Lepa tura, upam, da jo tudi jaz 1x zvozim, ker še nisem bil v teh karjih Slovenije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem bil v soboto in nedeljo na stari relaciji.Ravne,Krapina.Karlovac,Korenica,Vir v nedeljo pa nazaj.Srečal kar nekaj maxijev.Po stari cesti Zagreb Karlovac sem se pridružil "raketašem",! ! ! !????prav tako drugi dan v obratni smeri.Kuuuuuuuuull.!So me pa na koncu pri semaforjih kar čudno gledali,ko sem bil še v skupini.

    Lep pozdrav,če ne prej,se vidimo na Krku.

post-11781-0-89662500-1378127396_thumb.jpg

post-11781-0-06070500-1378127776_thumb.jpg

post-11781-0-70761100-1378127886_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes sem naredil 160km. Odrinil ob 9:30, domov pa prispel ob 15h. Bilo nas je 10, peljali smo se pa petežno po Mađarski pokrajini in se ustavili v Monoštru. Odlično je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naredil z mojo drago 130km. Po "stari" cesti iz MS sva se ustavila pri cerkvi nad Malečnikom, ki nudi odličen razgled nad mestom, potem satanove muke v Europarku (saj veste kakšne so ženske), na caffe pod Pohorje (Snežni stadion) in mimo (moje bivše) vojašnice proti trem ribnikom. Bi bil malo dlje in naredil več kilometrine ampak sem moral proti domu, saj sem želel videti vsaj drugi polčas nogometa. :blush:

Drugače pa danes srečal ogromno motoristov. :OK:

 

Lp, A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

S sodelavcem sva danes vsak na svoji mašini odrinila ob 10h in se vrnila po 13h. Skratka sva naredila čudovitih 150km po naslednjih ovinkih:

ms-sentilj-mb-ptuj-ms.jpg

Cesta med Šentiljem in Mariborom je dokaj načeta, glede ostalega dela se pa nimam kaj pritoževati (razen na kmete, ki vozijo zemljo na cesto).  Za tiste, ki imate radi ovinke, priporočam pot. :)

 

Lp, A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Nedeljska vožnja ni bila dolga, samo 58 km a pasalo je full. Prilagam nekaj slik čakajoč pomlad ali pa spet kak tako lep dan kot je bil to nedeljo. :OK:

 

Na Belvederju, pogled na Izolo

 

20131208-kratka-voznjapo.jpg

 

 

Pogled na Strunjanski zaliv

 

20131208-kratka-voznjapo.jpg

 

 

Obvezno še v Piranu

 

20131208-kratka-voznjapo.jpg

 

 

Nekje v Luciji

 

20131208-kratka-voznjapo.jpg

 

 

in v povratku proti domu..pogled na Koper

 

20131208-kratka-voznjapo.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super ni kaj prijatelj Renato, tudi jaz bi moral ta teden po dva motorja v I  pa vsekakor bi se tam malo zapeljal če ne kaj drugega kot na tesno vožnjo pa me po doooolgih letih pahnilo za kakšen teden med rjuhe O:-) .  Pa tudi to mora biti ,saj vsaka stvar je za nekaj dobra !!!   Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Danes prijetna vožnja s kolegi, prešteli smo dva čoperja, dva cestaka in dva skuterja, vozili pa na relaciji Murska Sobota - Hévíz (HU) - Murska Sobota in še po kakšni stranksi cesti. Skupaj prevoženih slabih 240km, poraba pa pod 4L/100km s sopotnico! :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!