Skoči na vsebino

MAXISCOOTER Izlet


Burgman650E

Priporočene objave

Pa smo doma!......

................in še lepšo ekipo.

Vse lepo in pravilno napisano.Izlet uspel.

Ekipa: kam gremo naslednjič in kdaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej...ma ta naš Renato mora imet neke močne veze tam gor nad oblaki,na Olimpu al ne vem kje :naughty: :naughty: :naughty: ...Že za rafting je zrihtal,da ne pada,pa zdaj....Vem za drugič,grem sigurno :worship: ...

P.S.: Mi smo se pa malo zdivjali...tako ,da nisem jokal...če bi bil doma,bi pa sigurno delal :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Lep pozdravček in se ga vidimo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav

Ker je kolega in mene v soboto zvečer na motorjih preganjal dež sem pač pomislil do je slabo vreme že tu, pa nič hudega bom pa dalj časa spal :zzz:,toda ko dopoldne vstanem in pogledam ven niti sledu o slabem vremenu :eek:.

Kaj pa zdaj :hmm: za zborno mesto v Kopru sem prepozen , nič na motor pa proti morju na Krk kot so rekli da bodo šli. Že na začetku otoka Krk sem srečal skupino petih skuteristov in enega bmw ki so se vračali in so pomahali v pozdrav :yes: so oni ali ne no nadaljujem do kraja Krk kjer sem imel pavzo :kava: :beer1:.Pa se odločim da se peljem do Baške vse do konca ceste dokler gre,tam pa zagledam ostale skuteriste(turiste) že okopane in spočite :grupni: Skupaj smo se odpeljali na kosilo in dokler smo čakali na hrano je bilo veliko govora o dijeti, hujšanju in podobnem ,ki pa je čudežno potihnilo ko so prinesli hrano in se je slišalo samo še pribor in :beer2: porcije so bile ogromne :hooray:

Po kosilu sem moral na bencinsko tankat, sem bil na tesnem z gorivom pa otok je veliko večji kot izgleda na prvi pogled( sem letos že dvakrat porival motor zaradi praznega tanka :headbang::nono: neveste kako je težak motor če ne vleče sam pa čepav je majhen,pa še v tretje gre rado :slap:)zato smo se razšli.

Domov sem nadaljeval po hrvaški do mejnega prehoda Obrežje vreme jasno brez oblačka temperatura 29,5°,naprej do Krškrga tu so se začeli oblaki, naprej proti Celju in Zg.savinjski dolini, no tri kilometre pred domom me je pričakal dež pa bliskanje in grmenje :whistle:

Nabralo se je poletno sončnih 660 kilometrov :worship: Pa še gdaj ponovimo :OK::OK::OK:

Lep maxi pozdrav: Mavti :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PONOVNA OBJAVA IZLETA V ŠMARJETO

Ekola, kot sem obljubila ---- pa tisti, ki jim ne paše, lahko počaka pred jamico kakih 10 min.- je majhna in netežavna!

- gre kdo z mano na izlet do Šmarjete, da vam pokažem topel izvir in mini sotesko in podzemno jamo? NEDELJA 25. 9. iz Ljubljane - štart ob 11ih -

zborno mesto BENCINSKA ČRPALKA na Dolenjski cesti v LJUBLJANI - za njo industrijska cona RUDNIK ( 1. pri izvozu iz obvoznice LJUBLJANA - JUG)- tista na levi strani

Če je kdo za naj pošlje telefonsko številko na asa.korosec@yahoo.com, pa ga v petek zvečer pokličem - ali pa še bolje mail - pa potrdim! SAMA NE BOM ŠLA.

--- vreme bo kar OK -- do 11ih se bodo meglice menda že razpršile.

Asa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto SAMA NE BOM ŠLA - je bilo mišljeno, da sama ne bi rada šla oz. da če ne bo prijav, se sama ne bom odpeljala na ta izlet.

lepo bodite in fino, da vam je izlet na Krk tako prima izpadel.

Asa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno...ti javim najkasneje v soboto,moram videt kako se bo razpletlo :worship: (še vedno je mamljivo: topel izvir...jama.....:whistle: :whistle: :whistle:) mal heca mora bit :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No..pa nas je peljala asakor v jamo :naughty: :whistle: ....ta naša Slovenija mala ima res nekaj prav posebno lepih,skoraj čarobnih kotičkov...zanimivo v glavnem in v dobri družbi :worship: ...drugič še :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<br clear="all"> Maxi pozdrav

V nedeljo, 02.10.2011 se organizira izlet z maxiscooterji - gremo na otok Cres. V kolikor bi se nam želel pridružit, se dobimo v nedeljo zjutraj ob 7:00 uri na bencinski črpalki Petrol v Šalari. Odhod je ob 7:15 uri.

Komur je lažje nas lahko pričaka v Brestova.

p.s.:

Odhod trajekta iz Brestove je ob 9:30.

Se vidimo.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxi pozdrav

V nedeljo, 02.10.2011 se organizira izlet z maxiscooterji - gremo na otok Cres. V kolikor bi se nam želel pridružit, se dobimo v nedeljo zjutraj ob 7:00 uri na bencinski črpalki Petrol v Šalari. Odhod je ob 7:15 uri.

Komur je lažje nas lahko pričaka v Brestova.

p.s.:

Odhod trajekta iz Brestove je ob 9:30.

Se vidimo.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je za jutri a se gre na cres?:?

Seveda, Puležana naz bosta čakal V Brestovi na vkrcavanju za trajekt. Nekaj ostalih mi je javilo, da pridejo, no jaz grem :naughty: :naughty: , še zadnji SUPER konec tedna ( sonce ) ne gre zamuditi.

Gremoooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Izlet na cres je uspešno zaključen :photo::photo: :beer1: :kava::kava::beer2::photo::photo:

Dan je bil fenomenalen :worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship: hvala vsem za družbo :yes: :yes: :yes:

skupaj danes 704je kilometerčki :yea2::OK:

lep pozdrav :Mavti :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izlet na Cres je uspešno zaključen. Potekal je v izjemno prijetni družbi in prelepem vremenu ter gastronomskimi specialitetami. Zjutraj smo se kot dogovorjeno dobili na bencinski črpalki v Šalari -Koper. A tu nas je že pričaklo prvo presenečenje. Čakal nas je prijatelj iz Savinjske doline @Mavti. Fantina je pred uradnim štartom že imel opravljenih več kot 160 km in ura je bile šele sedma zjutraj. Kaj naj rečem - svaka čast :worship: :worship: :worship:. Po jutranji kavici in dogovarjanju kam in kako, se nas je zbralo 6 motorjev. Štartali smo ob 7:20 zjutraj. Za pot smo izbrali traso, ki nas je vodila od Kopra proti mejnemu prehodu Sočerga. Po opravljenih uradnih formalnosti smo pot nadeljevali proti Buzetu. Jutranja temperatura za nas Primorce ni bila prav nič prijetna. Kazalo je le 10 °C. Kilometri so hitro rasli in že smo bili mimo Lupoglava, kjer smo zavili proti Brestovi. Pred prihodom V trajektno luko Brestova smo se obvezno ustavili na razgledni točki - Vidikovcu nad Plominom. Tu smo se okrepčali s kavicami.... Med klepetom in ogledovanjem panorame so nas dohiteli prijatelji iz Pule in naš prijatelj motorist iz Kopra. Tu pa je sledilo še drugo presenečenje. Ekipi se je priključil naš prijatelj skuterist @Gusar iz Predvora pri Kranju. Kot dogovorjeno smo vsi skupaj krenili na trajekt, ki je krenil iz Brestove proti Porozini na Cresu ob 9:30. Na trajektu poleg nas je bilo še ogromno drugih skupinic motoristov. Na skrcavanju s trajekta smo ustvarili zelo veliko kolono motoristov, ki je vijugala po ovinkih. Na otoku smo si ogledali mesto Cres, Osor in Lubenice. Jasno, nekateri so se želeli zapeljati tudi na Mali Lošinj, in to tudi storili. Čeprav le za celih 20 m, a lahko se pohvalijo, da so bili na Malem Lošinju. Prijatelja iz Pule Vilim in Enzo so za nas izbrali odlično konobo. Konoba Bukaleta se nahaja v naselju Loznati. Tu smo si naročili domače specialitete z jančkom in žlahtno kapljico. Ob bogato obloženi mizi je ura kar letela in tako smo zamudili trajekt za 16:00 uro. A nič hudega, drugi je krenil ob 18:00 uri. Ta trajekt smo tudi ulovili, a marsikateri avto je ostal na otoku, kajti bila je velika gneča oziroma zelo velik obisk vikend izletnikov in posezonskih turistov. Ob prispetju v Brestovi smo se pozdravili s prijatelji iz Pule. Noč nas je hitro ulovila in pot proti domu nadeljevali v temi. Ker nam je cuker med potjo v temi padel, smo se odločili, da se za finiš ustavimo še na Črnem Kalu na izjemnih palčinkah. Tu smo se pozdravili še z našima prijateljema @mavti in @gusar, katera sta imela še kar nekaj (več kot 120 km) do doma, a ura je že bila 22:00. Jaz in ostali del ekipe pa smo jo mahnili proti Kopru na naše domove.

Prilagam prvi sklop slik.

post-23577-0-85425700-1317663593_thumb.jpg

post-23577-0-36658600-1317663687_thumb.jpg

post-23577-0-01262600-1317664381_thumb.jpg

post-23577-0-84494200-1317664509_thumb.jpg

post-23577-0-10823800-1317664592_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kot zaključek sezone - še eden od mnogih - in upam, da tudi ta ne bo resen zaključek, smo se dogovorili, da gremo obiskat malo našo lepo Istro. Za ogled smo si izbrali Oprtalj, Livade s sejmom tartufov, kosilo v Gržičih pri Gračišču v nam dobro poznanem kmečkem turizmu Stari Kostanj ter obiska fešte pršuta v Tinjanu. Za zaključek sezone sem predlagal, da bi se lahko (kdor želi) zapeljal tudi z avtomobilom glede na nizke temperature ter prebolelih viroz. Nekateri udeleženci so ponudbo tudi sprejeli. Zjutraj ob 9:30 pri 8°C smo se zbrali pri kavi na našem stalnem zbirnem mestu v šalari. (Za mojega prijatelja Tomislav Maxiscooter je to Petrol bencinska postaja). Mejni prehod smo prečkali na Dragonji, od tu mimo Kaštela nas je pot vodila proti Oprtalju. Tu smo naredili kratko pavzo, se okrepčali, kakšno pametno povedali in pot nadaljevali proti Livadam, kjer se je odvijal vsakoletni sejem tartufov. Na sejmu sem izkoristil priliko za nakup odličnega domačega jabolčnega soka, ki nima čisto nobene veze s tartufi :) Nekateri so si privoščili kostanje ali kak kozarček domačega likerja. Nekateri pa smo si ogledali Muzej Parenzane. Ker se je ura bližala 13:00, ob katerih smo bili dogovorjeni za kosilo v kmečkem turizmu Stari Kostanj, smo jo hitro mahnili iz Livad mimo Motovuna do Gržičev pri Gračišču. Med potjo se nam je prikazalo sonce, posledično se je tudi temperatura dvignila na prijetnih 15°C. Po prispetju v kmečki turizem Stari Kostanj so se nam pridružili še naši dobri prijatelji iz Pule. Ekipa je bila kompletna in pričela se je degustacija pršuta, vinčeka, pljukancev in njokov v raznih omakah in golažih. V prijetnem ambientu ob kaminu z dobro družbo je ura kar poletela. A nas je čakal še obisk Fešte pršuta v Tinjanu. Ker me je fotoaparat pustil na cedilu zaradi baterije nimam več slik, a vam lahko zagotovim, da je pršut bil odličen. Do naslednjega srečanja, maxi pozdrav!

post-23577-0-15210800-1319483989_thumb.jpg

post-23577-0-79168900-1319484024_thumb.jpg

post-23577-0-05251400-1319484066_thumb.jpg

post-23577-0-36364400-1319484112_thumb.jpg

post-23577-0-87392000-1319484157_thumb.jpg

post-23577-0-04516400-1319484213_thumb.jpg

post-23577-0-42373900-1319484264_thumb.jpg

post-23577-0-97166000-1319484331_thumb.jpg

post-23577-0-18431800-1319484386_thumb.jpg

post-23577-0-31446100-1319484435_thumb.jpg

post-23577-0-90094000-1319484478_thumb.jpg

post-23577-0-20021500-1319484549_thumb.jpg

post-23577-0-70571500-1319484607_thumb.jpg

post-23577-0-81850100-1319484658_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot zaključek sezone - še eden od mnogih - in upam, da tudi ta ne bo resen zaključek, smo se dogovorili, da gremo obiskat malo našo lepo Istro. Za ogled smo si izbrali Oprtalj, Livade s sejmom tartufov, kosilo v Gržičih pri Gračišču v nam dobro poznanem kmečkem turizmu Stari Kostanj ter obiska fešte pršuta v Tinjanu. Za zaključek sezone sem predlagal, da bi se lahko (kdor želi) zapeljal tudi z avtomobilom glede na nizke temperature ter prebolelih viroz. Nekateri udeleženci so ponudbo tudi sprejeli. Zjutraj ob 9:30 pri 8°C smo se zbrali pri kavi na našem stalnem zbirnem mestu v šalari. (Za mojega prijatelja Tomislav Maxiscooter je to Petrol bencinska postaja). Mejni prehod smo prečkali na Dragonji, od tu mimo Kaštela nas je pot vodila proti Oprtalju. Tu smo naredili kratko pavzo, se okrepčali, kakšno pametno povedali in pot nadaljevali proti Livadam, kjer se je odvijal vsakoletni sejem tartufov. Na sejmu sem izkoristil priliko za nakup odličnega domačega jabolčnega soka, ki nima čisto nobene veze s tartufi :) Nekateri so si privoščili kostanje ali kak kozarček domačega likerja. Nekateri pa smo si ogledali Muzej Parenzane. Ker se je ura bližala 13:00, ob katerih smo bili dogovorjeni za kosilo v kmečkem turizmu Stari Kostanj, smo jo hitro mahnili iz Livad mimo Motovuna do Gržičev pri Gračišču. Med potjo se nam je prikazalo sonce, posledično se je tudi temperatura dvignila na prijetnih 15°C. Po prispetju v kmečki turizem Stari Kostanj so se nam pridružili še naši dobri prijatelji iz Pule. Ekipa je bila kompletna in pričela se je degustacija pršuta, vinčeka, pljukancev in njokov v raznih omakah in golažih. V prijetnem ambientu ob kaminu z dobro družbo je ura kar poletela. A nas je čakal še obisk Fešte pršuta v Tinjanu. Ker me je fotoaparat pustil na cedilu zaradi baterije nimam več slik, a vam lahko zagotovim, da je pršut bil odličen. Do naslednjega srečanja, maxi pozdrav!

v pričakovanju kosila, še nekaj slikic.... kako smo se zabavali

post-23577-0-05802300-1319487428_thumb.jpg

post-23577-0-86500600-1319487511_thumb.jpg

post-23577-0-03858200-1319487561_thumb.jpg

post-23577-0-95141000-1319487739_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Malo mimo, pa bom vseeno kar tukaj vprašal...

Ta vikend bom na obali.

Priporočajte mi kakšne gostilne, kjer se lahko po zmerni ceni dobro je.

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!