Skoči na vsebino

MAXISCOOTER Izlet


Burgman650E

Priporočene objave

Pozdravljeni.

Jutri - nedelja 31.marca gremo na izlet po Istri ( slovenski in hrvaški ) . Dobimo se ob 10,00 uri na Petrolovi bencinski črpalki v šalari pri Kopru.

http://maps.google.it/maps?q=45.532962,13.735731&num=1&t=h&z=18

Trasa izleta se bo določila tik pred odhodom, upštevali bomo željo večine . V primeru dežja izlet odpade.

Vabljeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa gremo. Sonce sije, temperatura ob 9,30 znaša 11,2°C. Veter - burja piha nič prijetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj, sem se peljal z mojo Yamaho Mayesty prvič na izlet v Avstrijo, skočil do Loisa bilo je zelo prijetno.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj, sem se peljal z mojo Yamaho Mayesty prvič na izlet v Avstrijo, skočil do Loisa bilo je zelo prijetno.

Škoda da nisi javil, tudi midva z Gorazdom sva bila tam, lahko bi se popeljali skupaj..

Lp, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj padla vožnjica po Istri z obiskom nam dobro poznanega kmečkega turizma. Od tu smo jo mahnili še proti Plominu in obdelali vse lepe ovinke po Plominki. Ker nam ovinkov ni bilo dovolj smo se še zapeljali na vrh Učke, kjer se razprostira imeniten pogled na Kvarner in Istro.

Prevozili smo cca 220 km.

post-23577-0-84324700-1333364144_thumb.jpg

post-23577-0-84474800-1333364224_thumb.jpg

post-23577-0-57717800-1333364323_thumb.jpg

post-23577-0-97150200-1333364361_thumb.jpg

post-23577-0-86140600-1333364384_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27.aprila sem predvidu potepanje po balkanu za 10 dni.V grobem trasa zgleda takole:LJ,bihač Drvar,Jablanica,Sarajevo,Bjeljina,Sremska Mitrovica,Užice,Skopje,Ohrid,Tirana,Ulcinj in po jadranki domov.Če je gdo zainteresiran,da gre znami naj se nam pridruži v soboto7,aprila ob planšarskem jezeru na Jezerskem ob 11 uri.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maxiscooter

popravek moj GPS je pred garažo kazal 333,9 km(brez heca).......pa 4 stopinje nad ničlo

-kje sem pa jaz na sliki????pa tako lepo sem poziral na vrhu....

aja pa info za Nenada, sem prišel brez kontrole....boljša izbira kot stara cesta....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tirana!?

Priporočam, da jo izvzameš (celotno Albanijo!!!) Ker sem bil lani tam "naokoli".. (po celi Albaniji...!!!)... in videl le 5 motoristov, od tega 4 iz Slovenije... Za Tirano pa sem "slišal"... da je tam prometni "kaos"...

Albanija na splošno!? Max. hitrost (uradno je max. 65km/h), naša povprečna (dnevna) hitrost je bila.. le 35km/h...

Gusar, za več podrobnosti se lahko slišiva...

Lep maxi pozdrav

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to - prijetna družba, smeh, hrana, pijača,....ne pozabite me naslednjič...lastniki Burgmanov kar dobro vozijo, še posebej tisti, ki imajo nove..

....važiči :closedeyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matjaz, na sliki si na sredini. Ponavadi daš najgršega :grim na sredino, da se ga ne opazi oziroma,da ne izstopa.

Torej smo imeli prav, ko smo govorili, da ti je Učki vroče, termometer je kazal dosti višjo temperaturo, kakor v Postojni :OK:

Ostale slike sledijo po mailu.... Se vidimo na naslednji vožnji - izletu oziroma pojedini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo gledal skupno maso primorske kompozicije ????

toti reveži samo jejo na furah .... jih bo treba malo na tote naše štajerske konce pripelat, da jim pokažemo.

Pri nas pa celi dan vozimo, zvečer pa pijemo .... čez dva dni se spomnimo, da smo pozabli jest in si od lakote še en pir odpremo ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorci imajo dober sistem , sem preizkusil :notworthy: :notworthy: :notworthy: ,bomo morali na štajerskem kaj ukrenit v tej smeri :yes: pa recesija gor ali pa dol :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mislim, da so primorci ugotovili, da jih ceneje pride če dajo za jesti kot za bencin ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem študiru kaj bi pomenilo Burgman in sem pršu do zaklučka,da so japonnci narobe napisal besedo GURMAN. :notworthy: :yes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem študiru kaj bi pomenilo Burgman in sem pršu do zaklučka,da so japonnci narobe napisal besedo GURMAN. :notworthy: :yes:

Haha, dobra!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Obalni maxiscooteristi organiziramo

29.4.2012

enodnevni izlet .

Da bi nam bilo bolj zanimivo smo planirali, da bi se s kolegi ( novo organiziranimi ) iz Raba. Mesto srečanja bi bil Brod na Kupi ( HR )

http://g.co/maps/m785b (Zemljevid kraja srečanja )

mestece na meji , v dolini Kupe ( Kolpe ) v centru mesteca je tudi gostilna, kjer se da tudi kaj pojesti. Kosilo bi bilo predvidoma okoli 12:30 ure.

  • za Primorce bi potekala trasa po tej poti :

Koper – Podgorje – Mune – Permani – Grobnik – Delnice – Brod na Kupi – Osilnica – Čabar – Stari trg pri Ložu – Cerknica – Postojna - Koper

http://g.co/maps/na3fq ( Primorci )

  • za Rabljane ali Fiumane ( Riječane ) lahko po tej poti ( pa se dobimo skupaj v Delnicah ) : Rab – Jablanac – Klenovica - Delnice– Brod na Kupi – Osilnica – Čabar –Gerovo – Homer - Rab

http://g.co/maps/85tbn ( Rabljani in Riječani )

  • za Ljubljančane in ostale iz notranjosti pa po tej poti ( računana iz Ljubljane ) :

Ljubljana – Kočevje – Brod na Kupi – Osilnica – Čabar – Stari trg pri Ložu – Cerknica – Vrhnika - Ljubljana

http://g.co/maps/c39gh ( Notranjost Slovenije )

Po kosilu bi bila skupna pot vseh maxijev od Broda na Kupi, čez mejni prehod do Osilnice in naprej do Čabra .. tam bi se Rabljani in Fiumani odcepili in odšli trajektu naproti, primorci in preostanek SLO pa bi odpravili proti Cerknici .. od tam pa vsak na svojo stran.

Ob tem je potrebno upoštevati dejstvo, da prehajamo državno mejo nekajkrat in je potrebno imeti s seboj veljavni osebni dokument..

Vabljeni vsi zainteresirani, da se prijavite, da organiziramo kosilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mislim, da so primorci ugotovili, da jih ceneje pride če dajo za jesti kot za bencin ;)

blond.. primorci smo ugotovili , da če dobro pojemo in nekaj dobrega spijemo , naši burgmani vlečejo s polovično močjo .. in nas pripeljejo enkrat dlje.. a v rezervoarje dajemo mešanico .. 2/3 bencina in 1/3 lastne tekočine.. zato prišparamo .. .. :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

poleg tega.. mi ko gremo domov.. gremo samo " navzdol " .. proti morju -.-.pa vozimo v frailauf-u --... :kva1: :kva1: :kva1: :kva1:

Popravljeno . Popravil Burgman650E
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsem ..

tu so ponujeni menu za kosilo v nedeljo v restavraciji na Brodu na Kupi :

1. Gobova juha, mešano meso, pečen krompir, solata, pecivo 15 €

2. Goveja juha, postrv na žaru, priloga, sladoled 13 €

3. Zelenjavna juha, divjačinski golaž s polento, solata , zavitek 15 €

Ker je potrebno naročiti menuje bi prosil, da javite ( do petka ) kateri meni bi jedli ..

1. Dean Cividini meni 1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pridem zaradi družbe in ne kosila, zato ga bom izpustil :kva2: :kva2: :kva2::whistle: :whistle: :kva2: :kva2: :kva2::whistle: :whistle: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi sa raba dolazimo samo na kosilo in nas družba ne interesira

:grim

menu 1 mislim 2x

Popravljeno . Popravil koma1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pridem nalašč, da me trpite

3. Zelenjavna juha, divjačinski golaž s polento, solata , zavitek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Gobova juha, mešano meso, pečen krompir, solata, pecivo 15 €

2. Goveja juha, postrv na žaru, priloga, sladoled 13 €

3. Zelenjavna juha, divjačinski golaž s polento, solata , zavitek 15 €

Ker je potrebno naročiti menuje bi prosil, da javite ( do petka ) kateri meni bi jedli ..

1.Burgman650E ........ meni 1

2. Koma 1 ......... meni 1 (2x)

3. maxiscooter ......... meni 3

4. Bojan Bonin ...........meni 1

Popravljeno . Popravil Burgman650E
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Gobova juha, mešano meso, pečen krompir, solata, pecivo 15 €

2. Goveja juha, postrv na žaru, priloga, sladoled 13 €

3. Zelenjavna juha, divjačinski golaž s polento, solata , zavitek 15 €

Ker je potrebno naročiti menuje bi prosil, da javite ( do petka ) kateri meni bi jedli ..

1.Burgman650E ........ ..... meni 1

2. Koma 1 ......... .....meni 1 (2x)

3. maxiscooter ......... .....meni 3

4. Bojan Bonin ................meni 1

5. Oljka + sopotnica............meni ?

6. Boštjan P. + sopotnica.... meni ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

tokrat grem sam brez moje ( mi je dala fraj :OK: ), jaz bi imel 1meni (1x)

in

Boštjan gre tudi sam in bi imel 1 meni (1x)

p.s.

To je neki sumljivo da ne gredo naše zraven :glare:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!